Natt SM

2003-09-17

Arrangör: Kristinehamns OK

Nivå:
Nationell
Anmälda:
428
Form:
Masstart
Startande:
346
Distans:
Natt
Fullföljande:
299
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
D21 9060 meter47 startande, 43 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Simone Niggli
Ulricehamns OK
66:197:190:00Guld
2
Jenny Johansson
Ulricehamns OK
66:297:200:10Guld
3
Emma Engstrand
Stora Tuna IK
67:187:260:59Guld
4
Rose-Marie Forslund
IFK Hedemora OK
70:007:443:41Guld
5
Sofia Holmgård
Kils OK
70:047:443:45Guld
6
Åsa Höög
OK Djerf
70:117:453:52Guld
7
Karolina A. Höjsgaard
Domnarvets GOIF
70:317:474:12Guld
8
Annika Billstam
OK Linné
70:537:494:34Guld
9
Johanna Svensson
IF Thor
70:577:504:38Guld
10
Stina Grenholm
Ulricehamns OK
71:387:545:19Guld
11
Elin Dahlin
Domnarvets GOIF
72:308:006:11Guld
12
Jenny Eriksson
IF Thor
72:348:016:15Guld
13
Madelene Allmungs
Leksands OK
72:398:016:20Guld
14
Ieva Sargautyte
IFK Moras OK
72:438:026:24Guld
15
Laila B Höglund
FK Herkules
73:068:046:47Guld
16
Helena Nordin
Skogslöparna
73:138:056:54Guld
17
Cecilia Einarsson
OK Hedströmmen
73:198:067:00Guld
18
Elisabeth Hansson
IFK Lidingös Skid o OK
73:228:067:03Guld
19
Sofia Olsson
OK Skogsfalken
73:518:097:32Guld
20
Carina Svensson
Eksjö SOK
74:378:148:18Silver
21
Camilla Sjöberg
Skogslöparna
74:438:158:24Silver
22
Malin Jonsson
Linköpings OK
74:528:168:33Silver
23
Susanne Rutqvist
Gammelstads IF
74:558:168:36Silver
24
Lena Nilsson
Leksands OK
74:578:168:38Silver
25
Maria Magnusson
KFUM Örebro OK
75:018:178:42Silver
26
Erika Christensson
IFK Lidingös Skid o OK
75:108:188:51Silver
27
Emma Andersson
Ärla IF
75:128:188:53Silver
28
Frida Nero
Ronneby OK
75:158:188:56Silver
29
Stina Granefelt
OK Tyr
75:198:199:00Silver
30
Rebecka Österberg
OK Linné
77:558:3611:36Silver
31
Anette Carlsson
KFUM Örebro OK
79:278:4613:08Silver
32
Natalia Fey
IFK Lidingös Skid o OK
79:318:4713:12Silver
33
Linda Ryen
OK Djerf
79:358:4713:16Silver
34
Diana Vosyliute
IFK Moras OK
79:448:4813:25Silver
35
Therese Persson
OK Tyr
79:588:5013:39Silver
36
Camilla Berglund
Sävedalens AIK
83:189:1216:59Silver
37
Ylva Ericson
Alfta-Ösa OK
89:349:5323:15Silver
38
Lovisa Westbom
Södertälje-Nykvarn Orientering
89:389:5423:19Silver
39
Anna Imberg
OK Linné
90:209:5824:01Silver
40
Lisa Johansson
OK Tyr
90:319:5924:12Silver
41
Anna-Karin Bondesson
OK Pan-Kristianstad
95:2010:3129:01Brons
42
Sara Helander
Domnarvets GOIF
97:5310:4831:34Brons
43
Sofia Lundberg
Göteborg-Majorna OK
100:2311:0534:04Brons
Karin Trolin
Forsa OK
Ej godkänd
Sara Olsson
FK Herkules
Ej godkänd
Ingela Alvmyren
Halmstad OK
Ej godkänd
Magdalena Danielsson
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
 
H21 14270 meter81 startande, 68 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Tobias Andersson
OK Orion
92:026:270:00Guld
2
Erik Axelsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
92:096:270:07Guld
3
Fredrik Norman
Tullinge SK
92:116:280:09Guld
4
Nick Barrable
OK Ravinen
92:136:280:11Guld
5
Mattias Johansson
Järfälla OK
92:156:280:13Guld
6
Joakim Karlsson
IK Hakarpspojkarna
92:186:280:16Guld
7
Erik Andersson
OK Denseln
92:236:280:21Guld
8
Niklas Lindberg
Malungs OK Skogsmårdarna
92:266:290:24Guld
9
Thomas Asp
IFK Göteborg
92:286:290:26Guld
10
Mattias Karlsson
IK Hakarpspojkarna
92:306:290:28Guld
11
Håkan Öhlund
IK Hakarpspojkarna
92:316:290:29Guld
12
Joakim Carlsson
OK Tisaren
92:376:290:35Guld
13
Ivar Haugen
Södertälje-Nykvarn Orientering
92:406:300:38Guld
14
Per Öberg
OK Hällen
92:466:300:44Guld
15
Peter Hemmyr
Södertälje-Nykvarn Orientering
92:506:300:48Guld
16
Andreas Jansson
IK Hakarpspojkarna
92:536:310:51Guld
17
Isak Bergman
Bredaryds SOK
93:086:321:06Guld
18
Niklas Bratt
OK Orion
93:206:321:18Guld
19
Dan Larsson
OK Tisaren
93:546:351:52Guld
20
Gustaf Granath
Västerås SOK
93:596:351:57Guld
21
Martin Larsson
IFK Göteborg
94:036:352:01Guld
22
Jan Hilding
Hestra IF
94:086:362:06Guld
23
Per-Åke Olsson
OK Ravinen
94:166:362:14Guld
24
Erik Forsgren
OK Tyr
94:256:372:23Guld
25
Henric Brohede
Kils OK
94:476:392:45Guld
26
Martin Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
94:526:392:50Guld
27
Lasse Jansson
Gävle OK
94:576:392:55Guld
28
Göran Thimberg
Söders-Tyresö
95:006:392:58Guld
29
Thomas Åberg
Gävle OK
95:036:403:01Guld
30
Johan Pettersson
OK Motala
95:056:403:03Guld
31
Niklas Eriksson
Västerbergslagens OL
95:596:443:57Guld
32
Ulf Bergqvist
Linköpings OK
96:016:443:59Guld
33
Jörgen Ohlin
OK Linné
96:146:454:12Guld
34
Mikael Olofsson
FK Friskus-Varberg
97:036:485:01Guld
35
Sven Lundbäck
Stora Tuna IK
97:466:515:44Guld
36
Anders Österlund
Västerås SOK
97:536:525:51Guld
37
Andreas Johansson
Ulricehamns OK
98:056:526:03Guld
38
Björn Ljunggren
Söders-Tyresö
99:096:577:07Guld
39
Peter Arnesson
Ulricehamns OK
99:146:577:12Guld
40
Ola Hultin
OK Roslagen
100:067:018:04Guld
41
Mikael Andersson
IK Hakarpspojkarna
100:277:028:25Guld
42
Jan Johansson
IFK Umeå
100:427:038:40Guld
43
Pål Skogtjärn
OK Linné
100:527:048:50Guld
44
Magnus Johansson
Rydboholms SK
100:567:048:54Guld
45
Vidas Armalis
SOIK Hellas
101:037:059:01Guld
46
Kjell Almgren
OK Ravinen
101:157:069:13Guld
47
Tommy Lindberg
OK Roslagen
101:207:069:18Guld
48
Ulrik Imberg
OK Linné
102:247:1110:22Guld
49
Tomas Stenström
Västerbergslagens OL
103:337:1511:31Silver
50
Andreas Ivarsson
OK Skogshjortarna
103:357:1611:33Silver
51
Fredrik Sturesson
Göteborg-Majorna OK
103:487:1611:46Silver
52
Per-Anders Eggertsen
IF Hagen
103:547:1711:52Silver
53
Börje Pauler
Skogslöparna
103:567:1711:54Silver
54
Jerker Martinsson
Mariestads FK
104:017:1711:59Silver
55
Erik Engstrand
IFK Göteborg
104:107:1812:08Silver
56
Henrik Persson
Tullinge SK
104:407:2012:38Silver
57
Johan Hellman
OK Tyr
105:307:2413:28Silver
58
Johan Israelsson
IFK Moras OK
106:037:2614:01Silver
59
Johan Nordlund
Leksands OK
108:257:3616:23Silver
60
Anders Kleist
OK Denseln
110:427:4518:40Silver
61
Magnus Nordström
Kils OK
113:187:5621:16Silver
62
John Solbreck
OK Roslagen
113:387:5821:36Silver
63
Lars Åkerman
Malungs OK Skogsmårdarna
115:148:0523:12Silver
64
Jonas Byström
Skogslöparna
115:168:0523:14Silver
65
Per Magnusson
OK Nolaskogsarna
115:358:0623:33Silver
66
Robert Johansson
Täby OK
115:438:0723:41Silver
67
Mattias Mårts
Säterbygdens OK
115:548:0723:52Silver
68
Erik Tholén
OK Skogshjortarna
117:188:1325:16Silver
Jakob Svensson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Fredrik Persson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Edvin Karlsson
OK Denseln
Ej godkänd
Erik Råberg
OK Tyr
Ej godkänd
Jens Molin
SOIK Hellas
Ej godkänd
Jon Larsson
OK Kullingshof
Ej godkänd
Jonathan Alm
Järfälla OK
Ej godkänd
Ali Kuosku
Järfälla OK
Ej godkänd
Mårten Frendelius
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
Marcus Karlsson
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Lars-Håkan Bengtsson
Gävle OK
Ej godkänd
Max Samuelsson
Gotlands Bro OK
Ej godkänd
Erik Öhlund
Ulricehamns OK
Ej godkänd
 
D20 7950 meter38 startande, 31 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Sara Svensson
OK Pan-Kristianstad
62:277:510:00Guld
2
Anna Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
63:017:560:34Guld
3
Sara Lundblad
Tullinge SK
63:037:560:36Guld
4
Emelie Holmström
OK Ravinen
63:157:570:48Guld
5
Lena Gillgren
Gävle OK
63:217:580:54Guld
6
Sofia Karlsson
Tullinge SK
63:478:011:20Guld
7
Charlotta Nilsson
FK Göingarna
67:238:294:56Guld
8
Karin Boström
Järfälla OK
68:208:365:53Guld
9
Eva Öhlund
Ulricehamns OK
68:288:376:01Guld
10
Natalie Egli
Söders-Tyresö
68:378:386:10Guld
11
Emmy Ivarsson
Gävle OK
68:508:396:23Guld
12
Katarina Bergander
OK Linné
68:578:406:30Guld
13
Anna Edenbrandt
Lunds OK
72:259:079:58Silver
14
Hanna Aludden
Gävle OK
72:409:0810:13Silver
15
Ida Svensson
Sjövalla FK
72:429:0910:15Silver
16
Sigrid Larsson
Leksands OK
72:469:0910:19Silver
17
Marie Andersson
OK Stigen
72:539:1010:26Silver
18
Anna Thomasdotter
Västerås SOK
74:559:2512:28Silver
19
Elin Johansson
Västerås SOK
75:039:2612:36Silver
20
Charlotte Gustafsson
OK Hällen
75:269:2912:59Silver
21
Katarina Alm
Järfälla OK
77:049:4214:37Silver
22
Stina Jansson
Främmestads IK
77:089:4214:41Silver
23
Indre Valaite
IFK Moras OK
79:009:5616:33Silver
24
Lina Jogeland
IK Ymer
80:1710:0617:50Silver
25
Sofi Rönnestrand
Alfta-Ösa OK
81:5110:1819:24Silver
26
Eva Wuopio
Vittjärvs IK
85:2010:4422:53Silver
27
Linda Ohlsson
Köping-Kolsva OK
85:2610:4522:59Silver
28
Lina Lindberg
Dalaportens OL
86:5110:5524:24Silver
29
Madelene Lööf
Mariestads FK
87:3211:0125:05Silver
30
Linda Klasson
Ulricehamns OK
95:2812:0133:01
31
Emelie Agnedal
OK Linné
97:2512:1534:58
Emma Dahlskog
OK Djerf
Ej godkänd
Sara Skyttner
Alfta-Ösa OK
Ej godkänd
Linn Axelsson
Domnarvets GOIF
Ej godkänd
Stina Andreasson
Gustavsbergs IF
Ej godkänd
Andrea Westerdahl
Gävle OK
Ej godkänd
Elin Hultman
OK Hällen
Ej godkänd
Fanny Deckner
Skarpnäcks OL
Ej godkänd
 
H20 10580 meter49 startande, 44 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Emil Lauri
OK Tisaren
68:186:270:00Guld
2
Markus Adolfsson
Tullinge SK
70:366:402:18Guld
3
Robbin Kantarp
OK Hällen
70:506:422:32Guld
4
Petter Haraldsson
Järla IF OK
71:146:442:56Guld
5
Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
71:576:483:39Guld
6
Martin Johansson
IFK Moras OK
72:036:493:45Guld
7
Oskar Malmberg
IFK Umeå
72:076:493:49Guld
8
Magnus Saager
OK Orion
73:396:585:21Guld
9
Henrik Löfås
Stora Tuna IK
74:007:005:42Guld
10
Martin Ivarsson
Vänersborgs SK
74:037:005:45Guld
11
Kristoffer Norin
Tjällmo-Godegårds OK
74:097:015:51Guld
12
Joakim Hederskog
IFK Göteborg
74:117:015:53Guld
13
Per Carlborg
Nyköpings OK
74:217:026:03Guld
14
Andreas Johansson
Rydboholms SK
74:237:026:05Guld
15
Johan Lindahl
Rotebro IS
74:537:056:35Guld
16
Jonas Vestbom
OK Hammaren
76:307:148:12Silver
17
Dan Wester
Gustavsbergs IF
76:347:148:16Silver
18
Fredrik Lindgren
IK Hakarpspojkarna
76:417:158:23Silver
19
Ulf Troeng
Dalaportens OL
78:357:2610:17Silver
20
Mattias Millinger
Västerås SOK
79:057:2810:47Silver
21
Oscar Strindhagen
OK Orion
79:077:2910:49Silver
22
Karl Tiselius
Dalaportens OL
79:537:3311:35Silver
23
Johan Strandberg
Järla IF OK
80:097:3511:51Silver
24
Erik Modig
OK Pan-Kristianstad
81:157:4112:57Silver
25
David Holmberg
Väsby OK
81:187:4113:00Silver
26
Petter Jönsson
Halmstad OK
82:587:5114:40Silver
27
Henric Carlsson
SOK Viljan
83:377:5415:19Silver
28
Kristofer Skog
Halmstad OK
84:317:5916:13Silver
29
Anders Lindberg
OK Tyr
84:388:0016:20Silver
30
Daniel Netz
Vänersborgs SK
85:058:0316:47Silver
31
Andreas Davidsson
OK Klemmingen
85:408:0617:22Silver
32
Atte Axelsson
Tjällmo-Godegårds OK
85:488:0717:30Silver
33
Johnny Hålsjö
OK Alehof
85:578:0717:39Silver
34
Henrik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
86:298:1018:11Silver
35
Christian Ahlström
OK Orion
86:328:1118:14Silver
36
Kalle Larsson
OK Klemmingen
86:508:1218:32Silver
37
Oskar Lund
IK Vista
91:058:3722:47Silver
38
Marcus Lundagårds
Alfta-Ösa OK
91:128:3722:54Silver
39
Klas Engström
Vittjärvs IK
91:508:4123:32Silver
40
Michael Eyer
Linköpings OK
96:149:0627:56Silver
41
Linus Åberg
Tjällmo-Godegårds OK
97:349:1329:16Brons
42
Pär Janson
OK Grane
103:189:4635:00Brons
43
Daniel Liljedahl
OK Pan-Kristianstad
107:0110:0738:43
44
Mark Nixon
Stora Tuna IK
124:0211:4355:44
Jon Andersson
IFK Göteborg
Ej godkänd
Jonas Nyberg
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Daniel Gunnarsson
SOK Viljan
Ej godkänd
Sebastian Wiman
Täby OK
Ej godkänd
Oskar Carlborg
Nyköpings OK
Ej godkänd
 
D18 7100 meter46 startande, 42 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Sofie Johansson
Tierps SOK
56:538:010:00Guld
2
Malin Sand
OK Tisaren
56:588:010:05Guld
3
Johanna Edin
Midälva OK
57:088:030:15Guld
4
Josefine Engström
Alfta-Ösa OK
57:178:040:24Guld
5
Susanna Mårtensson
Stora Tuna IK
57:208:050:27Guld
6
Helena Jansson
IF Hagen
58:258:141:32Guld
7
Johanna Lindberg
Boxholm-Mjölby OL
59:358:242:42Guld
8
Eva Tiselius
OK Kåre
59:478:252:54Guld
9
Lisa Palm
Lessebo OK
59:498:252:56Guld
10
Karin Elgh
Köping-Kolsva OK
61:288:394:35Guld
11
Linn Olsson
OK Orion
61:358:404:42Guld
12
Annika Hofling
Dalaportens OL
63:048:536:11Silver
13
Fanny Fredriksson
Täby OK
63:068:536:13Silver
14
Frida Engqvist-Norman
Södertälje-Nykvarn Orientering
63:148:546:21Silver
15
Hanna Brus
Västerbergslagens OL
63:198:556:26Silver
16
Jenny Larsson
OK Skogshjortarna
63:288:566:35Silver
17
Camilla Sjökvist
Norbergs OK
63:508:596:57Silver
18
Stina Banck
IF Hagen
64:449:077:51Silver
19
Pernilla Nilsson
Halmstad OK
64:579:098:04Silver
20
Mhairi Mackenzie
OK Ravinen
65:019:098:08Silver
21
Matilda Davidsson
OK Klemmingen
65:059:108:12Silver
22
Tiina Laas
OK Skogshjortarna
66:539:2510:00Silver
23
Cecilia Bergander
Eksjö SOK
66:589:2610:05Silver
24
Kristina Andersson
Jönköpings OK
67:019:2610:08Silver
25
Julia Dalgren
OK Ravinen
67:159:2810:22Silver
26
Maria Gustafsson
OK Älme
67:259:3010:32Silver
27
Helena Lidhage
IK Ymer
68:329:3911:39Silver
28
Isabell Håkansson
IK Uven
68:399:4011:46Silver
29
Maria Schmiterlöw
Hjobygdens OK
70:019:5213:08Silver
30
Carolina Klasson
Ulricehamns OK
70:119:5313:18Silver
31
Lotta Nilsson
OK Alehof
70:249:5513:31Silver
32
Jill Olsson
Trollhättans SOK
71:2610:0414:33Silver
33
Carin Emanuelsson
IFK Lidingös Skid o OK
73:0710:1816:14Silver
34
Kajsa Falkman
Kils OK
74:3610:3017:43Silver
35
Marie Therese Persson
Södertälje-Nykvarn Orientering
74:3810:3117:45Silver
36
Sara Garpenlund
KFUM Örebro OK
78:3411:0421:41Silver
37
Märta Mollén
OK Denseln
78:5211:0621:59Silver
38
Ann-Charlotte Sander
Leksands OK
79:0611:0822:13Silver
39
Amélie Wallenhammar
Hagaby GOIF
80:1611:1823:23Brons
40
Cajsa Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
82:3111:3725:38Brons
41
Karin Johansson
Hjobygdens OK
92:3313:0235:40
42
Emelie Dahlberg
Falköpings AIK
92:3813:0335:45
Madelene Rinman
Kils OK
Ej godkänd
Sofia Thorsson
OK Vilse 87
Ej godkänd
Mari Troeng
Storviks IF
Ej godkänd
Virginia Wiman
Täby OK
Ej godkänd
 
H18 9470 meter85 startande, 71 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Martin Härberg
Järla IF OK
64:546:510:00Guld
2
Fredrik Johansson
OK Kullingshof
65:396:560:45Guld
3
Björn Larsson
Järla IF OK
66:337:021:39Guld
4
Anton Lif
Gävle OK
66:377:021:43Guld
5
Daniel Attås
OK Tisaren
66:417:021:47Guld
6
Jakob Lööf
OK Pan-Kristianstad
66:467:031:52Guld
7
Johan Levin
OK Tyr
66:517:041:57Guld
8
Henrik Jansson
OK Älme
66:547:042:00Guld
9
John Fredriksson
Täby OK
67:137:062:19Guld
10
Erik Thorsson
Tullinge SK
67:287:072:34Guld
11
David Runemalm
Nybro OK
67:337:082:39Guld
12
Mattias Ericsson
OK Denseln
67:367:082:42Guld
13
Erik Rost
Alfta-Ösa OK
67:487:102:54Guld
14
Pär Hansson
Alfta-Ösa OK
67:507:102:56Guld
15
Gustaf Carlson
IFK Hedemora OK
67:597:113:05Guld
16
Fredrik Björklund
KFUM Örebro OK
68:017:113:07Guld
17
Thomas Carlsson
Alfta-Ösa OK
68:107:123:16Guld
18
William Lind
Sävedalens AIK
69:357:214:41Guld
19
Markus Svensson
OK Pan-Kristianstad
69:377:214:43Guld
20
Henrik Lundgren
Kils OK
69:487:224:54Guld
21
Lukas Peterson
IFK Umeå
70:157:255:21Guld
22
Andreas Eriksson
Umeå OK
70:197:265:25Guld
23
Niklas Wansölin
OK Ravinen
70:227:265:28Guld
24
Andreas Pousette
Rånäs OK
70:427:285:48Guld
25
Marcus Millegård
Sävedalens AIK
70:487:295:54Guld
26
Jonas Bäckström
Sundsvalls OK
70:527:295:58Guld
27
Joakim Lindholm
OK Hällen
70:557:296:01Guld
28
David A Skantze
Järla IF OK
70:597:306:05Guld
29
Erik Mattsson
Järla IF OK
71:037:306:09Guld
30
Erik Backteman
Linköpings OK
71:127:316:18Guld
31
Nicklas Wargbo
IFK Hedemora OK
71:257:326:31Guld
32
Johan Fries
Umeå OK
71:277:336:33Guld
33
Björn Pramlid
OK Klemmingen
73:137:448:19Silver
34
Ola Carlsson
OK Motala
73:227:458:28Silver
35
Johan Olsson
Hjobygdens OK
74:137:509:19Silver
36
Erik Lindblom
IFK Göteborg
74:277:529:33Silver
37
Jens Grevillius
OK Grane
74:327:529:38Silver
38
Erik Söderhjelm
Vittjärvs IK
74:357:539:41Silver
39
Anders Trolin
Forsa OK
74:417:539:47Silver
40
Joel Sjölander
Härnösands OK
74:587:5510:04Silver
41
Erik Lindström
Västerås SOK
75:157:5710:21Silver
42
Otto Lundman
OK Roslagen
76:018:0211:07Silver
43
Glenn Persson
Ystads OK
76:088:0211:14Silver
44
Joel Schleeh
Kils OK
76:098:0211:15Silver
45
Magnus Ohlin
Rånäs OK
76:128:0311:18Silver
46
Brent Godman
Gotlands Bro OK
76:218:0411:27Silver
47
Jakob Assarsson
OK Älme
76:318:0511:37Silver
48
Ivan Forsgren
OK Tisaren
76:418:0611:47Silver
49
Pär Olofsson
Rehns BK
76:458:0611:51Silver
50
Erik Lundh
OK Pan-Kristianstad
76:548:0712:00Silver
51
Gustav Hall
Dalaportens OL
76:598:0812:05Silver
52
Simon Jakobson
Tibro OK
77:018:0812:07Silver
53
Trond Fröding-Hatlen
OK Klemmingen
77:278:1112:33Silver
54
Emil Ingvarsson
OK Vilse 87
77:568:1413:02Silver
55
Mikael Nordström
Rånäs OK
78:528:2013:58Silver
56
Anders Håkansson
IFK Hedemora OK
79:088:2114:14Silver
57
Niklas Skyttner
Forsa OK
80:048:2715:10Silver
58
Erik Blomberg
Nyköpings OK
80:108:2815:16Silver
59
Oscar Borg
FK Åsen
80:238:2915:29Silver
60
Anton Blomgren
Hagaby GOIF
80:558:3316:01Silver
61
Jonas Allared
Hagaby GOIF
80:598:3316:05Silver
62
Johan Persson
Hagaby GOIF
81:058:3416:11Silver
63
Jakob Vall
Vittjärvs IK
81:268:3616:32Silver
64
Magnus Carlstedt
Sävedalens AIK
83:158:4718:21Silver
65
Niclas Westerberg
IF Hagen
83:198:4818:25Silver
66
Robert Grann
Köping-Kolsva OK
83:568:5219:02Silver
67
Gustaf Goth
Kvarnsvedens GOIF OK
87:499:1622:55Silver
68
Joel Engström
Vittjärvs IK
89:239:2624:29Silver
69
Anders Borg
OK Tisaren
97:0210:1532:08Brons
70
Oscar Arman
Nyköpings OK
97:0510:1532:11Brons
71
Erik Mellerstedt
Midälva OK
102:4010:5037:46
Peter Öhlén
Midälva OK
Ej godkänd
Oleg Chepelin
OK Tyr
Ej godkänd
Mattias Eriksson
Rånäs OK
Ej godkänd
Thomas Ohlin
Rånäs OK
Ej godkänd
Fredrik Åkerlind
Vallentuna-Össeby OL
Ej godkänd
Stefan Lemming
Mariestads FK
Ej godkänd
Thomas Eek
Köping-Kolsva OK
Ej godkänd
Christoffer Lilja
Jönköpings OK
Ej godkänd
Jesper Tiberg
Hjobygdens OK
Ej godkänd
Ola Stenbeck
Halmstad OK
Ej godkänd
Robert Karlsson
Bredaryds SOK
Ej godkänd
Tobias Eriksson
Södertälje-Nykvarn Orientering
Ej godkänd
Leif Rogell
Järla IF OK
Ej godkänd
Martin Barrefalk
Härnösands OK
Ej godkänd