SM-Natt

2001-09-12

Arrangör: Alfta-Ösa OK

Nivå:
Nationell
Anmälda:
420
Form:
Individuell
Startande:
340
Distans:
Natt
Fullföljande:
277
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
D21 7900 meter28 startande, 27 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Emma Engstrand
Stora Tuna IK
69:168:460:00Guld
2
Cecilia Nilsson
OK Orion
69:478:500:31Guld
3
Gunilla Svärd
IF Thor
71:429:052:26Guld
4
Madelene Allmungs
Leksands OK
71:519:062:35Guld
5
Karolina Arewång
Domnarvets GOIF
75:219:326:05Guld
6
Jenny Wallsten
OK Orion
77:019:457:45Silver
7
Hanna Palm
IK Hakarpspojkarna
77:239:488:07Silver
8
Anette Granstedt
IK Hakarpspojkarna
77:379:498:21Silver
9
Anna Envall
IK Hakarpspojkarna
77:579:528:41Silver
10
Annika Björk
Domnarvets GOIF
78:449:589:28Silver
11
Karin Hellman
IK Hakarpspojkarna
78:5810:009:42Silver
12
Johanna Svensson
IF Thor
79:3810:0510:22Silver
13
Lina Bäckström
Täby OK
80:0410:0810:48Silver
14
Laila B Höglund
FK Herkules
80:2610:1111:10Silver
15
Carina Svensson
Eksjö SOK
80:3410:1211:18Silver
16
Kristina Kull
Sävedalens AIK
83:0010:3013:44Silver
17
Cecilia Einarsson
OK Hedströmmen
83:1210:3213:56Silver
18
Pia Olsson
OK Pan-Kristianstad
86:4710:5917:31Silver
19
Malin Sand
Uddevalla OK
88:1711:1119:01Silver
20
Lena Nilsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
88:2711:1219:11Silver
21
Maria Holmstrand
Trollhättans SK
88:3411:1319:18Silver
22
Maria Clevnert
Söders-Tyresö
89:1811:1820:02Silver
23
Linda Larsson
OK Hedströmmen
89:3711:2120:21Silver
24
Dainora Alsauskaite
OK Ravinen
92:5511:4623:39Silver
25
Maria von Schmalensé
Täby OK
95:2212:0426:06Silver
26
Helena Backlund
Gävle OK
110:3414:0041:18
27
Annika Ridell
IF Thor
112:3114:1543:15
Petra Thomasson
Ulricehamns OK
Ej godkänd
 
H21 13110 meter75 startande, 65 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Rikard Gunnarsson
OK Orion
89:086:480:00Guld
2
Kalle Dalin
Leksands OK
89:116:480:03Guld
3
Erik Öhlund
Ulricehamns OK
89:596:520:51Guld
4
Mattias Karlsson
IK Hakarpspojkarna
90:356:551:27Guld
5
Thomas Asp
IFK Göteborg
90:426:551:34Guld
6
Erik Axelsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
91:006:561:52Guld
7
Olov Vikström
Sundsvalls OK
91:256:582:17Guld
8
Anders Dalin
Leksands OK
92:377:043:29Guld
9
Niklas Lindberg
Malungs OK Skogsmårdarna
92:447:043:36Guld
10
Tomas Unander
Sundsvalls OK
92:477:053:39Guld
11
Klas Karlsson
IK Hakarpspojkarna
93:097:064:01Guld
12
Staffan Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna
93:197:074:11Guld
13
Mårten Frendelius
Hagaby GOIF
93:227:074:14Guld
14
Jörgen Ohlin
OK Roslagen
93:277:084:19Guld
15
Sergej Detkov
Ronneby OK
95:057:155:57Guld
16
Göran Thimberg
Söders-Tyresö
95:247:176:16Guld
17
Peter Hemmyr
IFK Umeå
95:327:176:24Guld
18
Anders Axenborg
Göteborg-Majorna OK
95:367:186:28Guld
19
Per Öberg
OK Hällen
95:527:196:44Guld
20
Peter Öberg
OK Hällen
96:077:206:59Guld
21
Dan Norin
Gustavsbergs IF
96:207:217:12Guld
22
Martin Larsson
IFK Göteborg
96:367:227:28Guld
23
Andreas Johansson
Ulricehamns OK
97:097:258:01Guld
24
Niklas Bratt
OK Orion
98:067:298:58Guld
25
Mikael Olofsson
FK Friskus-Varberg
98:187:309:10Guld
26
Sven Lundbäck
Vittjärvs IK
98:267:309:18Guld
27
Håkan Svensson
Bredaryds SOK
99:027:339:54Guld
28
Niklas Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna
99:227:3510:14Guld
29
Oskar Arlebo
KFUM Örebro OK
99:317:3510:23Guld
30
Martin Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
100:057:3810:57Silver
31
Per Magnusson
OK Nolaskogsarna
100:197:3911:11Silver
32
Henrik Persson
Tullinge SK
100:397:4111:31Silver
33
Mikael Palmberg
OK Hammaren
100:497:4111:41Silver
34
Daniel Wernersson
OK Orinto
101:167:4312:08Silver
35
Kjell Almgren
OK Ravinen
101:357:4512:27Silver
36
Johan G Larsson
IFK Göteborg
101:487:4612:40Silver
37
Marcus Karlsson
IK Hakarpspojkarna
101:537:4612:45Silver
38
Per-Åke Olsson
OK Ravinen
102:297:4913:21Silver
39
Martin Larbo
IFK Lidingös Skid o OK
102:357:4913:27Silver
40
Harry Hietanen
Gävle OK
102:397:5013:31Silver
41
Ola Hultin
OK Roslagen
102:587:5113:50Silver
42
Ali Kuosku
Järfälla OK
103:037:5213:55Silver
43
Magnus Granqvist
OK Orion
103:177:5314:09Silver
44
Magnus Palm
Kjula-Standard OK
105:458:0416:37Silver
45
Torbjörn Lännevall
OK Roslagen
105:518:0416:43Silver
46
Sven-Erik Samuelsson
Boxholm-Mjölby OL
106:248:0717:16Silver
47
Johan Otterström
OK Hällen
106:388:0817:30Silver
48
Tommy Lindberg
OK Roslagen
106:568:0917:48Silver
49
Magnus Nordström
Kils OK
107:138:1118:05Silver
50
Andreas Gällerspång
Umeå OK
108:518:1819:43Silver
51
Lars-Håkan Bengtsson
Gävle OK
110:318:2621:23Silver
52
Tobias Kjell
Linköpings OK
111:008:2821:52Silver
53
Gustaf Granath
Västerås SOK
111:028:2821:54Silver
54
Ulf Johansson
Ärla IF
112:558:3723:47Silver
55
Jesper Håkansson
Härlövs IF
113:298:3924:21Silver
56
Lasse Jansson
Gävle OK
113:358:4024:27Silver
57
Christer Alm
Hagaby GOIF
113:588:4224:50Silver
58
Andreas Andersson
OK Skogshjortarna
116:398:5427:31Silver
59
Mikael Andersson
IK Hakarpspojkarna
117:458:5928:37Silver
60
Stefan Jonsson
OK Ravinen
118:359:0329:27Silver
61
Niklas Å Wrane
Sävedalens AIK
118:579:0429:49Silver
62
Ola Lind
IF Thor
119:059:0529:57Silver
63
Stefan Thyr
Söders-Tyresö
125:089:3336:00Silver
64
Christian Enberg
OK Denseln
130:349:5841:26Brons
65
Urs Bütikofer
Forsa OK
136:4210:2647:34
Peter Arnesson
Ulricehamns OK
Ej godkänd
Martin Granqvist
OK Orion
Ej godkänd
Kristoffer Lysell
Rehns BK
Ej godkänd
Lars H Sandvik
OK Ravinen
Ej godkänd
Arto Rautiainen
IFK Göteborg
Ej godkänd
Magnus Olofsson
FK Friskus-Varberg
Ej godkänd
Jan Johansson
IFK Umeå
Ej godkänd
Rikard Claesson
Leksands OK
Ej godkänd
Joakim Carlsson
OK Tisaren
Ej godkänd
Johan Nordlund
Leksands OK
Ej godkänd
 
D20 6000 meter38 startande, 29 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Hanna Westerdahl
Göteborg-Majorna OK
56:319:250:00Guld
2
Frida Nero
Ronneby OK
59:189:532:47Guld
3
Kajsa Nilsson
FK Göingarna
59:389:563:07Guld
4
Lena Eliasson
IK Hakarpspojkarna
61:2810:154:57Guld
5
Jenny Persson
Kristinehamns OK
61:4010:175:09Guld
6
Jenny Eriksson
OK Rodhen
61:4710:185:16Guld
7
Kristin Karls
IFK Moras OK
61:5510:195:24Guld
8
Pia Åström
Långvikens OK
62:0910:225:38Guld
9
Elisabet Larsson
Sol Tranås
63:5210:397:21Silver
10
Ellinor Fransson
Ärla IF
63:5910:407:28Silver
11
Elin Dahlin
Domnarvets GOIF
64:0310:417:32Silver
12
Elin Sjölander
OK Rodhen
64:0510:417:34Silver
13
Sara Svensson
OK Kullingshof
64:1210:427:41Silver
14
Johanna Gunnarsson
Kristinehamns OK
64:2510:447:54Silver
15
Emma Andersson
Ärla IF
64:3310:468:02Silver
16
Kerstin Bennitz
IF Thor
64:3610:468:05Silver
17
Sofie Åberg
Tjällmo-Godegårds OK
66:3511:0610:04Silver
18
Elsa Törnros
Tumba-Mälarhöjden OK
67:0711:1110:36Silver
19
Eva Elfving
Domnarvets GOIF
68:4611:2812:15Silver
20
Josefina Norin
Kungälvs OK
69:0111:3012:30Silver
21
Helena Ackelman
IF Thor
69:2911:3512:58Silver
22
Karin Trolin
Forsa OK
70:3811:4614:07Silver
23
Jenny Sander
Leksands OK
70:5111:4914:20Silver
24
Maria Magnusson
KFUM Örebro OK
70:5911:5014:28Silver
25
Karolina Karlsson
Bredaryds SOK
71:0211:5014:31Silver
26
Maria Gunnarsson
Kristinehamns OK
75:1812:3318:47Silver
27
Sara Grenmark
OK Hällen
79:0913:1222:38Silver
28
Annelie Litzell
OK Kullingshof
81:5613:3925:25Brons
29
Marie Arnesson
OK Löftan
93:2215:3436:51
Lara Prince
Söders-Tyresö
Ej godkänd
Karolina Norin
Kungälvs OK
Ej godkänd
Sara Johansson
Kristinehamns OK
Ej godkänd
Ida Thuresson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Sandra Andersson
OK Skogshjortarna
Ej godkänd
Sofi Thorsell
Forsa OK
Ej godkänd
Lina Persson
OK Skogsfalken
Ej godkänd
Emma Johansson
Kristinehamns OK
Ej godkänd
Erika Svennberg
IF Hagen
Ej godkänd
 
H20 9820 meter61 startande, 48 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Isak Bergman
Bredaryds SOK
69:577:070:00Guld
2
Per Brolund
Kristinehamns OK
70:147:090:17Guld
3
Erik Andersson
OK Denseln
70:227:100:25Guld
4
Jan Troeng
Storviks IF
72:007:202:03Guld
5
David Andersson
Västerbergslagens OL
72:017:202:04Guld
6
Viktor Funcke
Norbergs OK
72:237:222:26Guld
7
Patrik Blom
Rehns BK
72:307:232:33Guld
8
Stefan Andersson
FK Friskus-Varberg
75:097:395:12Guld
9
Per Janzon
Norbergs OK
75:227:405:25Guld
10
Jonathan Alm
Järfälla OK
75:307:415:33Guld
11
Per Eklöf
OK Milan
76:097:456:12Guld
12
Daniel Blohm
OK Klemmingen
76:287:476:31Guld
13
Max Samuelsson
Gotlands Bro OK
76:327:486:35Guld
14
Jerker Martinsson
Mariestads FK
77:387:547:41Silver
15
Johan Höij
Norbergs OK
79:138:049:16Silver
16
Erik Engstrand
Rehns BK
79:198:059:22Silver
17
Tomas Stenström
Västerbergslagens OL
79:288:069:31Silver
18
Oskar Lindfors
OK Skogsfalken
81:138:1611:16Silver
19
Per Andréasson
OK Skogsfalken
81:198:1711:22Silver
20
Tobias Johansson
Falköpings AIK
82:118:2212:14Silver
21
Patrik Eklund
IF Thor
82:238:2312:26Silver
22
Mårten Martinsson
Degerfors OK
83:338:3013:36Silver
23
Hans Brolund
Kristinehamns OK
83:418:3113:44Silver
24
Krister Höije
Mariestads FK
85:588:4516:01Silver
25
Fredrik Persson
OK Pan-Kristianstad
86:068:4616:09Silver
26
Björn Olovsson
Brännans IF
86:188:4716:21Silver
27
Erik Lennartsson
SOK Viljan
86:298:4816:32Silver
28
Joakim Antonsson
OK Löftan
87:528:5717:55Silver
29
Gabriel Bengtsson
Stigmännen Karlshamns OK
91:389:2021:41Silver
30
Tobias Olsson
OK Alehof
91:529:2121:55Silver
31
Jonas Pettersson
Ärla IF
92:159:2422:18Silver
32
Robert Andreasson
OK Skogsfalken
93:169:3023:19Silver
33
Andreas Jansson
OK Älme
94:039:3524:06Silver
34
Andreas Aronsson
IF Hagen
94:239:3724:26Silver
35
Simon Nyström
Hagaby GOIF
94:479:3924:50Silver
36
Jonas Palm
Lessebo OK
94:589:4025:01Silver
37
Per Fredberg
Kristinehamns OK
95:199:4225:22Silver
38
Erik Engsten
OK Rodhen
95:459:4525:48Silver
39
Henrik Wass
IF Hagen
100:2910:1430:32Brons
40
Andreas Ivarsson
OK Skogshjortarna
100:4510:1630:48Brons
41
Gustav Grenmyr
IK Hakarpspojkarna
100:4710:1630:50Brons
42
Henrik Karlsson
Rånäs OK
100:4910:1630:52Brons
43
Patrik Nordgren
Sävedalens AIK
101:3910:2131:42Brons
44
Jonas Pettersson
Tierps SOK
101:4110:2131:44Brons
45
Björn Liljequist
OK Älme
107:1310:5537:16
46
Henrik Svensson
OK Vilse 87
110:4911:1740:52
47
Jesper Eriksson
OK Roxen
112:3611:2842:39
48
Jonas Sundberg
Söderhamns OK
113:5211:3643:55
Thomas Gustafsson
Norbergs OK
Ej godkänd
Erik Lärfars
Leksands OK
Ej godkänd
Anders Boström
Järfälla OK
Ej godkänd
Johan Jonsson
OK Tisaren
Ej godkänd
Tobias Thorsson
IK Trenne Ullared
Ej godkänd
Henrik Svenningsson
OK Vilse 87
Ej godkänd
Petter Ottevik
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Truls Persson
OK Alehof
Ej godkänd
Martin Moberg
Mariestads FK
Ej godkänd
Johan Palmér
Ulricehamns OK
Ej godkänd
Rikard Bernhard
IF Hagen
Ej godkänd
Anders Henriksson
Västerbergslagens OL
Ej godkänd
Erik Johansson
OK Kullingshof
Ej godkänd
 
D18 5600 meter62 startande, 50 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Sara Svensson
OK Pan-Kristianstad
56:1410:030:00Guld
2
Marie Ohlin
Rånäs OK
57:1310:130:59Guld
3
Stina Jansson
Främmestads IK
57:5310:201:39Guld
4
Sara Lundblad
Tullinge SK
58:0210:221:48Guld
5
Charlotta Nilsson
FK Göingarna
60:5810:534:44Guld
6
Lena Gillgren
Gävle OK
61:1610:565:02Guld
7
Anna Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
62:1511:076:01Guld
8
Lisa Axelsson
Hjobygdens OK
62:1811:076:04Guld
9
Anna Olsson
OK Skogsfalken
62:2011:086:06Guld
10
Natalie Egli
Söders-Tyresö
62:2311:086:09Guld
11
Karin Boman
SOK Viljan
62:2911:096:15Guld
12
Sara Skyttner
Ljusdals OK
62:3111:106:17Guld
13
Linn Gustavsson
Hjobygdens OK
62:3311:106:19Guld
14
Maria Andersson
Gustavsbergs IF
62:3611:116:22Guld
15
Therese Gustavsson
Ronneby OK
62:3911:116:25Guld
16
Emelie Holmström
IK Gandvik
62:4511:126:31Guld
17
Lina Lindberg
Malungs OK Skogsmårdarna
62:4911:136:35Guld
18
Madelene Rystedt
Stora Tuna IK
62:5211:146:38Guld
19
Lena Persson
OK Skogsfalken
62:5811:156:44Guld
20
Hanna Aludden
Gävle OK
63:2811:207:14Silver
21
Alexandra Vejedal
OK Mark
63:3511:217:21Silver
22
Sigrid Larsson
Leksands OK
63:4011:227:26Silver
23
Emelie Eklöf
IK Hakarpspojkarna
63:4211:237:28Silver
24
Emma Öberg
OK Hällen
63:4611:237:32Silver
25
Ida Svensson
Halmstad OK
63:4911:247:35Silver
26
Ida Arnesson
Ulricehamns OK
64:0011:267:46Silver
27
Kristin Carlsson
Tjällmo-Godegårds OK
64:0811:277:54Silver
28
Andrea Westerdahl
Gävle OK
64:2011:298:06Silver
29
Ann-Charlotte Sander
Leksands OK
65:1711:399:03Silver
30
Elin J0hansson
Dalaportens OL
65:2311:419:09Silver
31
Charlotte Gustafsson
OK Hällen
65:2511:419:11Silver
32
Sofi Rönnestrand
Forsa OK
66:2411:5110:10Silver
33
Stina Banck
Hjobygdens OK
68:2412:1312:10Silver
34
Stina Lindqvist
Järfälla OK
68:3812:1512:24Silver
35
Linda Axelsson
IK Uven
69:4512:2713:31Silver
36
Martina Johansson
Halmstad OK
69:5112:2813:37Silver
37
Lina Nero
Ronneby OK
71:3112:4615:17Silver
38
Ida Svensson
Sjövalla FK
71:5112:5015:37Silver
39
Johanna Granath
Tjällmo-Godegårds OK
72:1212:5415:58Silver
40
Katarina Bergander
OK Linné
73:2513:0717:11Silver
41
Anna Edenbrandt
Lunds OK
73:5513:1217:41Silver
42
Johanna Lindberg
Boxholm-Mjölby OL
76:3313:4020:19Silver
43
Sofia Söllvander
OK Rodhen
76:4513:4220:31Silver
44
Kristin Karlsson
Eksjö SOK
76:5213:4420:38Silver
45
Emma Pihl Skoog
OK Linné
77:1313:4720:59Silver
46
Anna-Karin Nilsson
Malungs OK Skogsmårdarna
78:5914:0622:45Silver
47
Emelie Agnedal
OK Linné
82:0114:3925:47Brons
48
Sofia Börjeskog
OK Tor
82:4314:4626:29Brons
49
Elin Wallquist
Svaide Roma SOK
87:5015:4131:36
50
Kristina Lag
Tierps SOK
95:0016:5838:46
Hanna Adolfsson
OK Bävern
Ej godkänd
Katarina Alm
Järfälla OK
Ej godkänd
Emilia Nilsson
FK Göingarna
Ej godkänd
Hanna Mattsson
IK Uven
Ej godkänd
Jenny Pettersson
Hjobygdens OK
Ej godkänd
Elin Hjertson
OK Linné
Ej godkänd
Linn Axelsson
Ärla IF
Ej godkänd
Lin Eriksson
Linköpings OK
Ej godkänd
Kristina Gatel
IF Thor
Ej godkänd
Helena Lydell
OK Rodhen
Ej godkänd
Louise Furubom
Söderhamns OK
Ej godkänd
Eva Wuopio
Vittjärvs IK
Ej godkänd
 
H18 8670 meter76 startande, 58 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Petter Jönsson
Halmstad OK
65:047:300:00Guld
2
Karl Tiselius
OK Kåre
66:027:370:58Guld
3
Jonas Vestbom
Ockelbo OK
66:307:401:26Guld
4
Petter Haraldsson
Gustavsbergs IF
68:017:512:57Guld
5
Martin Ivarsson
Trollhättans SOK
68:047:513:00Guld
6
Kristjan Laas
OK Skogshjortarna
68:107:523:06Guld
7
Andreas Johansson
Rydboholms SK
68:127:523:08Guld
8
Andreas Davidsson
OK Klemmingen
68:167:523:12Guld
9
Mikael Axin
Hagaby GOIF
68:197:533:15Guld
10
Henrik Eliasson
IFK Göteborg
68:337:543:29Guld
11
Erik Modig
OK Pan-Kristianstad
68:517:563:47Guld
12
Leif Rogell
Järla IF OK
69:037:583:59Guld
13
Robbin Kantarp
OK Hällen
69:057:584:01Guld
14
Atte Axelsson
Tjällmo-Godegårds OK
69:087:584:04Guld
15
Mattias Millinger
Västerås SOK
69:127:594:08Guld
16
Isak Jakobsson
Tibro OK
70:548:115:50Guld
17
Kristofer Skog
Halmstad OK
71:398:166:35Guld
18
Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
71:418:166:37Guld
19
Joakim Hederskog
IFK Göteborg
71:498:176:45Guld
20
Henrik Löfås
Stora Tuna IK
71:528:176:48Guld
21
Jonas Nyberg
OK Pan-Kristianstad
71:578:186:53Guld
22
Oskar Ryno
OK Tisaren
72:078:197:03Guld
23
Kristoffer Norin
Tjällmo-Godegårds OK
72:108:197:06Guld
24
Emil Ljungdahl
Hjärnarps GH OL
72:148:207:10Guld
25
Klas Engström
Vittjärvs IK
72:168:207:12Guld
26
Philip Gustavsson
IFK Göteborg
72:228:217:18Guld
27
Anders Ohls
Kvarnsvedens GOIF OK
72:288:217:24Guld
28
Sebastian Wiman
Täby OK
72:368:227:32Guld
29
Johan Linde
Täby OK
73:348:298:30Silver
30
Fredrik Lindgren
IK Hakarpspojkarna
74:038:328:59Silver
31
Henric Carlsson
SOK Viljan
74:278:359:23Silver
32
Johan Axelsson
Tierps SOK
74:338:369:29Silver
33
Johan Häll
IF Thor
74:428:379:38Silver
34
Erik Sonesson
IFK Moras OK
74:458:379:41Silver
35
Daniel Liljedahl
OK Pan-Kristianstad
75:108:4010:06Silver
36
Pontus Karlsson
Rotebro IS
75:128:4010:08Silver
37
Johan Lindahl
Rotebro IS
75:528:4510:48Silver
38
Johan Strandberg
Gustavsbergs IF
75:568:4510:52Silver
39
Jonas Engström
OK Hällen
75:588:4610:54Silver
40
Markus Adolfsson
Tullinge SK
76:008:4610:56Silver
41
Martin Hammarberg
Sundsvalls OK
76:058:4711:01Silver
42
Anders Hansson
Rehns BK
77:168:5512:12Silver
43
Marcus Andersson
Västerbergslagens OL
77:238:5612:19Silver
44
Daniel Gunnarsson
SOK Viljan
79:489:1214:44Silver
45
Ulf Troeng
Storviks IF
80:049:1415:00Silver
46
Johan Holm
Norbergs OK
80:279:1715:23Silver
47
Henrik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
85:369:5220:32Silver
48
Josef Nordlund
Länna IF
85:409:5320:36Silver
49
Dan Wester
Gustavsbergs IF
85:499:5420:45Silver
50
Johnny Hålsjö
OK Alehof
86:009:5520:56Silver
51
Rikard Wass
IF Hagen
87:5610:0922:52Silver
52
Christian Ahlström
Ronneby OK
89:3510:2024:31Silver
53
Erik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
92:5410:4327:50Silver
54
Mattias Johansson
OK Pan-Kristianstad
95:1010:5930:06Brons
55
Linus Åberg
Tjällmo-Godegårds OK
96:1811:0631:14Brons
56
Martin Sundström
Söderhamns OK
98:1211:2033:08Brons
57
Adam Larsson
OK Roxen
98:4511:2333:41Brons
58
Efrain Hjelm
Lunds OK
104:2812:0339:24
Peter Söderlund
IFK Moras OK
Ej godkänd
Pontus Blom
IFK Moras OK
Ej godkänd
Erik Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
Ej godkänd
Andreas Hedin
OK Hammaren
Ej godkänd
Tomas Unestad
Järfälla OK
Ej godkänd
John Niklasson
OK Klemmingen
Ej godkänd
Anders Frisk
Rotebro IS
Ej godkänd
Carl Pramlid
OK Klemmingen
Ej godkänd
Emil Lauri
OK Tisaren
Ej godkänd
Martin Johansson
Dalaportens OL
Ej godkänd
Mattias Karlsson
Emmaboda Verda OK
Ej godkänd
Oskar Strindhagen
Ronneby OK
Ej godkänd
Henrik Olsson
Täby OK
Ej godkänd
Erik Blomdal
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Sven Larsson
Leksands OK
Ej godkänd
Gustav Veide
Väsby OK
Ej godkänd
Magnus Saager
Ronneby OK
Ej godkänd
Andreas Källming
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd