U7-manna, Öppna Banor

2009-10-04

Arrangör: Tormestorps IF - OK Tyringe

Nivå:
Nationell
Anmälda:
68
Form:
Individuell
Startande:
68
Distans:
Lång
Fullföljande:
68
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
Öppen 1 2200 meter3 startande, 3 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Matilda Rylander
FK Göingarna
21:279:450:00Brons
2
Jenni Cirkin
Örkelljunga FK
24:4411:153:17Brons
3
Simon Svensson
Laholms IF OK
32:4414:5311:17
 
Öppen 2 2970 meter2 startande, 2 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Håkan Olsson
Rävetofta OK
36:4712:230:00Brons
2
Johanna Oddmo
Härlövs IF
49:0816:3312:21
 
Öppen 5 4320 meter19 startande, 19 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Ingela Thoresson
Andrarums IF
40:429:250:00Brons
2
Camilla Sjöstrand
FK Snapphanarna
45:4110:344:59Brons
3
Fredrik Olsson
Eslövs FK
46:2210:445:40Brons
4
Sverker Eriksson
OK Gynge
47:2210:586:40Brons
5
Susanne W Karlsson
Härlövs IF
47:2710:596:45Brons
6
Maria Lenning
Rävetofta OK
49:4411:319:02Brons
7
Kennet Ohlsson
FK Boken
54:1812:3413:36
8
Andre Reimer
Klubblös
60:4014:0319:58
9
Sven-Åke Andertoft
Markaryds FK
61:0214:0820:20
10
Kerstin Olsson
Eslövs FK
62:1614:2521:34
11
Mats Rosén
Hästveda OK
64:3914:5823:57
12
Gudrun Nilsson
Andrarums IF
64:4014:5823:58
13
Eva Tullberg
IS Kullen
64:5815:0224:16
14
Gabrielle Brun
Andrarums IF
65:4715:1425:05
15
Leif Malm
Markaryds FK
66:0715:1825:25
16
Eva Ohlsson
FK Boken
67:3815:3926:56
17
Peter Huss
FK Boken
72:4216:5032:00
18
Sedney Hugosson
Lunds OK
82:4719:1042:05
19
Jörgen Britse
Härlövs IF
89:0420:3748:22
 
Öppen 8 4940 meter42 startande, 42 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Magnus Larsson
FK Göingarna
32:226:330:00Brons
2
Rasmus Grönlund
Lunds OK
34:316:592:09Brons
3
Johan Ekelöv
Skåneslättens OL
35:087:072:46Brons
4
Jan-Ove Wiking
Istrums SK
37:267:355:04Brons
5
Lars Harrie
Lunds OK
39:217:586:59Brons
6
Bengt Olsson
Eslövs FK
39:438:027:21Brons
7
Håkan Axelsson
FK Göingarna
41:098:208:47Brons
8
Magnus Tenghagen
Härlövs IF
41:558:299:33Brons
9
Bengt-Åke Berndtsson
Skåneslättens OL
42:048:319:42Brons
10
Anders Bertil Månsson
Örkelljunga FK
42:168:339:54Brons
11
Sanna Linsefors
Lunds OK
42:198:349:57Brons
12
Susanne Andersson
Härlövs IF
42:538:4110:31Brons
13
Sten Segerslätt
Skåneslättens OL
44:098:5611:47
14
Hans Persson
Andrarums IF
45:259:1213:03
15
Niklas Welander
Örkelljunga FK
46:309:2514:08
16
Louise Axelsson
FK Göingarna
46:519:2914:29
17
Ingela Ekelöv
Skåneslättens OL
47:139:3314:51
18
Persson Nils-Erik
Laholms IF OK
47:169:3414:54
19
Ola Andertoft
Markaryds FK
47:399:3915:17
20
Jens Behrend
Farum Tisvilde OK
48:109:4515:48
21
Arne Andersson
OK Torfinn
48:199:4715:57
22
Jan-I Nygren
FK Boken
49:009:5516:38
23
Simon Månsson
Örkelljunga FK
49:019:5516:39
24
Örjan Christensson
OK Skogsfalken
50:3810:1518:16
25
Peder Nilsson
OK Torfinn
52:0010:3219:38
26
Malin Malmberg
Malmö OK
52:3410:3820:12
27
Smen Ilövestad
Klubblös
52:4210:4020:20
28
Håkan Persson
Laholms IF OK
53:2110:4820:59
29
LeifÅke Andersson
FK Boken
53:3710:5121:15
30
Göran Liljequist
OK Älme
53:3810:5121:16
31
Marie Olsson
Örkelljunga FK
53:5110:5421:29
32
Enar Magnusson
IS Skanne
54:1510:5921:53
33
Roger Nilsson
Laholms IF OK
55:1611:1122:54
34
Sven-Eric Ericson
Helsingborgs SOK
55:1911:1222:57
35
Willie Olsson
Rävetofta OK
60:0912:1127:47
36
Marie Fransson
Lunds OK
61:2912:2729:07
37
Mirzet Cirkin
Örkelljunga FK
62:1912:3729:57
38
Mats Håkansson
Malmö OK
62:2712:3930:05
39
Anna Wikström
Hästveda OK
70:5714:2238:35
40
Maria Hammarstedt
Lunds OK
73:4514:5641:23
41
Filip Svensson
Laholms IF OK
74:1615:0241:54
42
Barbro Hugosson
Lunds OK
76:4815:3344:26
 
Öppen 10 2320 meter2 startande, 2 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Josefin Book
FK Göingarna
29:3312:440:00Brons
2
Linnea Rydkund
Hässleholms OK
33:2514:243:52Brons