Kretsträning

2008-06-24

Arrangör: Mullsjö SOK

Nivå:
Lokal
Anmälda:
119
Form:
Individuell
Startande:
119
Distans:
Lång
Fullföljande:
107
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
Kort Lätt 2940 meter14 startande, 13 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Vilma Blennow
Falköpings AIK OK
27:399:240:00
2
Magnus Blennow
Falköpings AIK OK
27:439:260:04
3
Tomas Karlsson
OK Gränsen
38:0112:5610:22
4
Pia Käck-Fritzell
Mullsjö SOK
38:5313:1411:14
5
Ulla Fredriksson
Falköpings AIK OK
40:0413:3812:25
6
Malin Fritzell
Mullsjö SOK
40:4913:5313:10
7
Nils Sture Samuelsson
OK Gränsen
43:0414:3915:25
8
Ola Löseth
Falköpings AIK OK
43:2914:4715:50
9
Albin Alsiö
Falköpings AIK OK
50:0817:0322:29
10
Åsa Alsiö
Falköpings AIK OK
50:1017:0422:31
11
Henry Bertil Hallberg
OK Gränsen
53:1618:0725:37
12
Alice Axelsson
Mullsjö SOK
55:0718:4527:28
13
Elin Axelsson
IK Hakarpspojkarna
73:4825:0646:09
Marina Carlsson
Gudhems IF
Ej godkänd
 
Kort Svår 3400 meter33 startande, 31 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Jens Sundby
IK Gandvik
25:547:370:00
2
Emil Andersson
Ulricehamns OK
26:547:551:00
3
Amilia Björklund
Sävedalens AIK
30:108:524:16
4
Albin Axelsson
Mullsjö SOK
33:259:507:31
5
Johanna Nilsson
Falköpings AIK OK
33:579:598:03
6
Sara Hagström
Falköpings AIK OK
34:3310:108:39
7
Bengt Andersson
Tidaholm SOK Sisu
34:5410:169:00
8
Anna Isaksson
Mullsjö SOK
35:3210:279:38
9
Hans-Göran Fredén
Falköpings AIK OK
36:4710:4910:53
10
Amanda Blennow
Falköpings AIK OK
37:2911:0111:35
11
Lena Fredén
Falköpings AIK OK
39:3411:3813:40
12
Leo Kullman
OK Alehof
41:2212:1015:28
13
Ing-Marie Hjert
Falköpings AIK OK
42:2112:2716:27
14
Simon Nilsson
Falköpings AIK OK
42:2912:3016:35
15
Kaarina Voudinmäki
Mullsjö SOK
44:1413:0118:20
16
Gabriel Andersson
Ulricehamns OK
44:3513:0718:41
17
Johan Andersson
Ryda SK
45:3513:2419:41
18
Rikard Andersson
Falköpings AIK OK
48:4314:2022:49
19
Birgitta Eklund
Tidaholm SOK Sisu
49:2314:3123:29
20
Kristina Blomqvist
Mullsjö SOK
49:2714:3323:33
21
Karin Torstensson
Falköpings AIK OK
50:0114:4324:07
22
Elsa Wilhelmsson
Falköpings AIK OK
50:0314:4324:09
23
Sofia Löseth
Falköpings AIK OK
51:5115:1525:57
24
Annelie Johansson
Falköpings AIK OK
52:1415:2226:20
25
Stina Nero
Mullsjö SOK
52:4215:3026:48
26
Joakim Gustavsson
IK Albion
53:0415:3627:10
27
Evamarie Lundahl
IF Hagen
55:5816:2830:04
28
Ingrid Kullman
OK Alehof
59:2817:2933:34
29
Harald Håkansson
OK Gränsen
65:2219:1439:28
30
Inger Birgitta Lång
OK Gränsen
65:4319:2039:49
31
Josefina Karlsson
OK Gränsen
75:3222:1349:38
Erik Löseth
Falköpings AIK OK
Ej godkänd
Klara Fredriksson
Mullsjö SOK
Ej godkänd
 
Linje Ol Kort 4100 meter4 startande, 3 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Kerstin Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
64:3415:450:00
2
Hanna Håkansson
OK Gränsen
68:0016:353:26
3
Jonatan Fridolfsson
OK Gränsen
69:1916:544:45
Malin Fallgren
Gudhems IF
Ej godkänd
 
Linje Ol Mellan 4990 meter3 startande, 0 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
Marie Anebreid
Tidaholm SOK Sisu
Ej godkänd
Lena Arnoldsson
Tidaholm SOK Sisu
Ej godkänd
Sari Håkansson
OK Gränsen
Ej godkänd
 
Lång 6260 meter29 startande, 25 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Lasse Karlsson
Gudhems IF
43:266:560:00
2
Gustav Eklöf
IK Ymer
43:386:580:12
3
Erik Nero
Mullsjö SOK
43:426:590:16
4
Jonas Hagström
Falköpings AIK OK
46:177:242:51
5
Jesper Sjögren
OK Kullingshof
47:377:364:11
6
Bo Hallberg
Falköpings AIK OK
47:457:384:19
7
Martin Larsson
Hestra IF
47:557:394:29
8
Henrik Pettersson
Falköpings AIK OK
48:347:455:08
9
Erik Classon
OK Orinto
48:417:475:15
10
Roger Gunnarsson
Falköpings AIK OK
49:287:546:02
11
Rasmus Persson
Falköpings AIK OK
49:417:566:15
12
Thomas Gustavsson
Gudhems IF
50:158:026:49
13
Conrad Tingström
OK Klemmingen
50:348:057:08
14
Gustav Hagström
Falköpings AIK OK
52:258:228:59
15
Maria Schmiterlöw
Hjobygdens OK
54:048:3810:38
16
Mats Johnsson
Falköpings AIK OK
54:138:4010:47
17
Andreas Doverstav
IK Ymer
55:488:5512:22
18
Tomas Sjöholm
Mullsjö SOK
56:429:0313:16
19
Lovisa Hansson
Bredareds IF
57:029:0713:36
20
Therese Enenge
Bredareds IF
57:259:1013:59
21
Niklas Fallgren
Gudhems IF
59:129:2715:46
22
Jane Johansson
Gudhems IF
59:179:2815:51
23
Kristine Svensson
Falköpings AIK OK
62:199:5718:53
24
Bo Andersson
Falköpings AIK OK
64:0310:1420:37
25
Viktoria Strandberg
Falköpings AIK OK
75:0211:5931:36
Andreas Brag Jonsson
IK Gandvik
Ej godkänd
Axel Barkestedt
OK Kullingshof
Ej godkänd
Malin Dahlberg
Falköpings AIK OK
Ej godkänd
Pontus Johansson
OK Kullingshof
Ej godkänd
 
Mellan 4380 meter36 startande, 35 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Johan Sandström
Mullsjö SOK
33:317:390:00
2
Adam Fredén
Falköpings AIK OK
34:067:470:35
3
Henrik Lyon
Falköpings AIK OK
36:218:182:50
4
Erik Gustavsson
IK Albion
37:278:333:56
5
Stig Johansson
Falköpings AIK OK
40:359:167:04
6
Caroline Hagström
Falköpings AIK OK
42:439:459:12
7
Sven-Erik Sjöholm
Mullsjö SOK
42:459:469:14
8
Rasmus Bäck
OK Kullingshof
43:059:509:34
9
Pontus Fritzell
Mullsjö SOK
43:159:529:44
10
Lena Wallström
Tidaholm SOK Sisu
43:369:5710:05
11
Emil Wåhlin
Mullsjö SOK
43:5010:0010:19
12
Karin Håkansson
OK Gränsen
44:0610:0410:35
13
Anna Höök
OK Klyftamo
44:0710:0410:36
14
Mats Nilsson
Falköpings AIK OK
44:0810:0510:37
15
Linnéa Hoffman
IF Hagen
45:0510:1811:34
16
Daniel Persson
OK Gränsen
45:1110:1911:40
17
Benny Hoffman
Gudhems IF
46:2110:3512:50
18
Hans Wåhlin
Mullsjö SOK
46:3410:3813:03
19
Elisabeth Fredriksson
Gudhems IF
46:3610:3813:05
20
Christer Blomqvist
Tidaholm SOK Sisu
47:2410:4913:53
21
Peter Ravnell
Gudhems IF
47:4310:5414:12
22
Magnus Andersson
Tidaholm SOK Sisu
50:5411:3717:23
23
Rikard Gustavsson
Gudhems IF
52:0811:5418:37
24
Katarina Sjöholm
Mullsjö SOK
52:4312:0219:12
25
Håkan Håkansson
OK Gränsen
53:4112:1520:10
26
Anders Dahlberg
Falköpings AIK OK
54:1912:2420:48
27
Pia Svensson
Falköpings AIK OK
55:2612:3921:55
28
Anne Hansson
Markbygdens OK
56:0912:4922:38
29
Fritjof Andersson
Tidaholm SOK Sisu
56:1212:5022:41
30
Tova Holm
OK Klyftamo
56:2312:5222:52
31
Sören Wilhelmsson
Falköpings AIK OK
56:5913:0123:28
32
Anna Larsson
Falköpings AIK OK
57:0213:0123:31
33
Ann-Christin Blennow
Falköpings AIK OK
62:3114:1629:00
34
Monica Abrahamsson
Gudhems IF
68:0815:3334:37
35
Madeleine Attfors
Tolered-Utby Ol-klubb
72:4516:3739:14
Weine Gustavsson
IK Wallgårda
Ej godkänd