Falkenbergs OKs närtävling

2011-08-04

Arrangör: Falkenbergs OK

Nivå:
Lokal
Anmälda:
49
Form:
Individuell
Startande:
49
Distans:
Medel
Fullföljande:
44
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
Bana 1 0 meter4 startande, 4 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Linnea Bengtsson
Falkenbergs OK
23:450:00Brons
2
Lukas Gustafsson
IK Ymer
25:592:14Brons
3
Fanny Hanson
Falkenbergs OK
32:338:48
4
Emmy Wallin
Falkenbergs OK
32:489:03
 
Bana 2 0 meter12 startande, 12 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Patrik Andersson
Hylte OK
28:010:00Brons
2
Hans Petersson
Falkenbergs OK
38:5210:51
3
Margareta Johansson
Halmstad OK
43:2415:23
4
Stig Gustafsson
Halmstad OK
43:2615:25
5
Anders Andersson
Hylte OK
44:4416:43
6
Benny Wallin
Falkenbergs OK
45:0617:05
7
Jörgen Hallberg
IK Ymer
46:3218:31
8
Ulrika Andersson
Hylte OK
56:5728:56
9
Margareta Bengtsson
OK Gläntan
57:1829:17
10
Maritha Hallberg
IK Ymer
61:2433:23
11
Maja-Lisa Hansson
OK Lindena
69:3241:31
12
Annika Marthinsson
Hylte OK
71:0443:03
 
Bana 3 0 meter15 startande, 13 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Johan Eliasson
Falkenbergs OK
31:560:00Brons
2
Britta Kjellsson
Falkenbergs OK
36:324:36Brons
3
Helena Hagström
Falkenbergs OK
42:5110:55
4
Fredrik Odelberg
IK Ymer
43:4411:48
5
Ulf Kristensson
Halmstad OK
48:5516:59
6
Peter Hagström
Falkenbergs OK
49:2717:31
7
Peter Nilsson
Falkenbergs OK
49:2817:32
8
Sandra Wallin
Falkenbergs OK
55:1723:21
9
Lena Gertie Odelberg
IK Ymer
55:4423:48
10
Bo Senje
Halmstad OK
59:4727:51
11
Stig Gustafsson
IK Ymer
61:2029:24
12
Sara Söderblom
Ätrans IF
63:4531:49
13
Linn Andersson
Klubblös
63:4831:52
Gunnar Bengtsson
OK Gläntan
Ej godkänd
Gustav Andersson
Ätrans IF
Ej godkänd
 
Bana 4 0 meter16 startande, 14 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Frida Andersson
Falkenbergs OK
43:590:00Brons
2
Mikael Martinsson
Falkenbergs OK
50:026:03Brons
3
Mats Tellqvist
Halmstad Garnisons IF
51:397:40Brons
4
Ingela Alvmyren
Halmstad OK
51:447:45Brons
5
Håkan Hanson
Falkenbergs OK
52:208:21Brons
6
Daniel Lundkvist
Halmstad Garnisons IF
59:3915:40
7
Björn Rexfelt
Klubblös
60:1816:19
8
Linda Hallberg
Bredareds IF
60:4816:49
9
Bengt Marthinsson
Hylte OK
60:4916:50
10
Anna Torstensson
Hylte OK
61:0317:04
11
Elin Carlsson
IFK Lidingös Skid o OK
61:1217:13
12
Jenny Johansson
IK Ymer
62:1318:14
13
Claes Andersson
Falkenbergs OK
63:0319:04
14
Per Gerdle
Halmstad Garnisons IF
67:4623:47
Matilda Martinsson
Falkenbergs OK
Ej godkänd
Zakarias Hanson
Falkenbergs OK
Ej godkänd
 
Bana 5 0 meter2 startande, 1 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Peder Hallberg
IK Ymer
60:230:00Brons
SvenÅke Bengtsson
Falkenbergs OK
Ej godkänd