Natt Sjuan del 2

2011-12-12

Arrangör: Skene Sim o IS

Nivå:
Lokal
Anmälda:
51
Form:
Individuell
Startande:
49
Distans:
Medel
Fullföljande:
39
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
H 2.5 km 0 meter1 startande, 1 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Olle Sörqvist
Markbygdens OK
34:240:00
 
D 3.5 km 0 meter8 startande, 7 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Klara Axelsson
Markbygdens OK
43:400:00Brons
2
Kristina Nilsson
OK Tranan
46:392:59Brons
3
Lisa Johansson
OK Tranan
49:175:37Brons
4
Lina Landergren
Hestra IF
49:305:50Brons
5
Emma Nilsson
OK Tranan
49:446:04Brons
6
Gunilla Larsson
Bredareds IF
53:279:47Brons
7
Alice Aroneng
Hestra IF
58:0614:26
Linnea Börjesson
Hestra IF
Ej godkänd
 
H 3.5 km 0 meter6 startande, 4 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Felix Axelsson
Markbygdens OK
43:300:00Brons
2
Emil Karlsson
Hestra IF
49:205:50Brons
3
Alexander Sörqvist
Bredareds IF
49:265:56Brons
4
Joel Plumppu
Bredareds IF
84:2140:51
Ola Steneborg
OK Orinto
Ej godkänd
Stig Gustafsson
IK Ymer
Ej godkänd
 
D 5 km 0 meter2 startande, 2 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Elin Högstrand
Markbygdens OK
64:170:00Brons
2
Hanna Karlsson
Markbygdens OK
69:475:30Brons
 
H 5 km 0 meter17 startande, 12 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Stefan Aroneng
Hestra IF
51:110:00Brons
2
Lennart Karlsson
Markbygdens OK
51:410:30Brons
3
Kenneth Johansson
OK Tranan
52:030:52Brons
4
Martin Frisk
Markbygdens OK
54:022:51Brons
5
Carl-Henry Andersson
OK Orinto
54:082:57Brons
6
Bo Herdersson
Markbygdens OK
54:163:05Brons
7
Ivar Sörqvist
Markbygdens OK
64:1413:03Brons
8
Tomas Tranberg
Markbygdens OK
64:2313:12Brons
9
Victor Helgesson
Hestra IF
64:3613:25Brons
10
Per-Olof Larsson
Hestra IF
68:2317:12
11
Erik Persson
Markbygdens OK
73:2922:18
12
Anders Johansson
Hestra IF
77:0325:52
Arne Persson
Markbygdens OK
Ej godkänd
Einar Nordgren
Hestra IF
Ej godkänd
Peter Nilsson
OK Tranan
Ej godkänd
Joel Udd
Markbygdens OK
Ej godkänd
Fredrik Ask
Markbygdens OK
Ej godkänd
 
H 8 km 0 meter15 startande, 13 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Johan Runesson
Göteborg-Majorna OK
61:220:00Brons
2
Ola Martner
Göteborg-Majorna OK
63:101:48Brons
3
Anders Hedberg
Göteborg-Majorna OK
63:232:01Brons
4
Anders Axenborg
Göteborg-Majorna OK
66:084:46Brons
5
Albin S Andersson
Markbygdens OK
66:104:48Brons
6
Conny Rantzow
Hestra IF
66:285:06Brons
7
Rickard Börjesson
Hestra IF
67:035:41Brons
8
Johan Strand
Göteborg-Majorna OK
70:218:59Brons
9
Martin Ahlberger
Hestra IF
73:0711:45Brons
10
Samuel Plumppu
Bredareds IF
78:4217:20Brons
11
Markus Larsson
Hestra IF
96:0834:46
12
Stefan Lund
OK Orinto
98:4737:25
13
Fredrik Plumppu
Bredareds IF
121:2560:03
Pontus Karlsson
Markbygdens OK
Ej godkänd
John Börjesson
Hestra IF
Ej godkänd