Natt-SM

2002-05-03

Arrangörer: Norbergs OK | OK Hedströmmen | Köping-Kolsva OK

Nivå:
Nationell
Anmälda:
426
Form:
Individuell
Startande:
373
Distans:
Natt
Fullföljande:
320
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
D21 0 meter47 startande, 40 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Emma Engstrand
Stora Tuna IK
61:460:00Guld
2
Gunilla Svärd
IF Thor
62:370:51Guld
3
Hanna Palm
IK Hakarpspojkarna
62:541:08Guld
4
Jenny Wallsten
OK Orion
63:361:50Guld
5
Linda Fahlen
OK Djerf
64:503:04Guld
6
Katarina Allberg
Sundsvalls OK
65:043:18Guld
7
Lina Bäckström
OK Linné
65:143:28Guld
8
Madelene Allmungs
Leksands OK
65:173:31Guld
9
Karolina Samuelsson
Sundbybergs IK
65:233:37Guld
10
Sofia Olsson
OK Skogsfalken
66:044:18Guld
11
Carina Svensson
Eksjö SOK
66:465:00Guld
12
Camilla Berglund
Sävedalens AIK
67:385:52Guld
13
Eva Öhlund
IK Hakarpspojkarna
67:506:04Guld
14
Cecilia Einarsson
OK Hedströmmen
68:166:30Guld
15
Susanne Rutqvist
Gammelstads IF
68:256:39Guld
16
Therese Persson
OK Tyr
68:336:47Guld
17
Maria Clevnert
Alfta-Ösa OK
69:367:50Silver
18
Lena Nilsson
Leksands OK
70:018:15Silver
19
Åsa Hedin
OK Linné
71:329:46Silver
20
Linda Ryen
OK Djerf
72:1410:28Silver
21
Britta Backlund
Stora Tuna IK
72:1510:29Silver
22
Malin Jonsson
OK Tyr
72:2510:39Silver
23
Petra Halvarsson
IF Thor
73:0211:16Silver
24
Alexandra Svanström
IFK Lidingös Skid o OK
73:5012:04Silver
25
Laila B Höglund
FK Herkules
74:2512:39Silver
26
Anna Haglund
OK Hedströmmen
74:3512:49Silver
27
Johanna Svensson
IF Thor
76:2014:34Silver
28
Charlotte Lindkvist
OK Denseln
77:0415:18Silver
29
Annette Carlsson
Almby IK
77:1515:29Silver
30
Rose-Marie Forslund
IFK Hedemora OK
78:0216:16Silver
31
Annika Ridell
IF Thor
78:0816:22Silver
32
Annika Påhlstorp
Stora Tuna IK
78:1516:29Silver
33
Camilla Sjöberg
Skogslöparna
78:1716:31Silver
34
Charlotte Wahlström
Almby IK
78:5617:10Silver
35
Åsa Jernberg
Gävle OK
81:2919:43Silver
36
Jenny Sander
Leksands OK
83:3321:47Silver
37
Marie Berggren
Surahammars SOK
93:5132:05Brons
38
Karin Skogholm
Tumba-Mälarhöjden OK
95:2533:39
39
Annika Björk
OK Linné
97:0735:21
40
Emma Sjölander
OK Rodhen
98:2736:41
Rebecka Österberg
OK Linné
Ej godkänd
Anna Nygård
Västerås SOK
Ej godkänd
Annika Billstam
OK Linné
Ej godkänd
Sara Helander
Domnarvets GOIF
Ej godkänd
Emma Dahlstedt
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
Angela Bergström
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Eva Singman
Västerås SOK
Ej godkänd
 
H21 0 meter67 startande, 60 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Mattias Karlsson
IK Hakarpspojkarna
89:030:00Guld
2
Thomas Asp
IFK Göteborg
89:260:23Guld
3
Johan Nordlund
Leksands OK
89:270:24Guld
4
Fredrik Sturesson
Göteborg-Majorna OK
89:360:33Guld
5
Mikael Olofsson
FK Friskus-Varberg
89:590:56Guld
6
Joakim Carlsson
OK Tisaren
90:031:00Guld
7
Rikard Gunnarsson
OK Orion
90:111:08Guld
8
Marcus Karlsson
IK Hakarpspojkarna
90:181:15Guld
9
Jörgen Ohlin
OK Linné
90:531:50Guld
10
Kalle Dalin
Leksands OK
91:172:14Guld
11
Peter Hemmyr
IFK Umeå
91:182:15Guld
12
Björn Ljunggren
Söders-Tyresö
91:212:18Guld
13
Håkan Öhlund
IK Hakarpspojkarna
91:232:20Guld
14
Mikael Palmberg
OK Hammaren
91:242:21Guld
15
Lars Åkerman
Malungs OK Skogsmårdarna
91:312:28Guld
16
Lars-Håkan Bengtsson
Gävle OK
91:482:45Guld
17
Erik Axelsson
Södertälje Orientering
92:443:41Guld
18
Jens Molin
SOIK Hellas
92:573:54Guld
19
Ulf Bergqvist
Linköpings OK
93:003:57Guld
20
Anders Axenborg
Göteborg-Majorna OK
93:424:39Guld
21
Andreas Johansson
Ulricehamns OK
93:434:40Guld
22
Niklas Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna
93:444:41Guld
23
Pessi Liukkonen
Sundsvalls OK
93:474:44Guld
24
Tommy Lindberg
OK Roslagen
93:504:47Guld
25
Tommy Andersson
Vänersborgs SK
93:514:48Guld
26
Martin Larsson
IFK Göteborg
93:564:53Guld
27
Lasse Jansson
Gävle OK
94:065:03Guld
28
Fredrik Noborn
Sundsvalls OK
94:205:17Guld
29
Tobias Kjell
Linköpings OK
94:315:28Guld
30
Anders Axelsson
Södertälje Orientering
96:267:23Guld
31
Johan Pettersson
Hagaby GOIF
96:337:30Guld
32
Gustaf Granath
Västerås SOK
96:447:41Guld
33
Ingemar Ericsson
Ronneby OK
96:477:44Guld
34
Henric Brohede
Kils OK
96:567:53Guld
35
Staffan Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna
97:017:58Guld
36
Andreas Rangert
IK Hakarpspojkarna
97:068:03Guld
37
Erik Engstrand
Rehns BK
97:118:08Guld
38
Mattias Allared
Tumba-Mälarhöjden OK
97:148:11Guld
39
Peter Arnesson
Ulricehamns OK
97:168:13Guld
40
Marcus Phersson
OK Linné
97:178:14Guld
41
Robert Söderberg
Söders-Tyresö
97:198:16Guld
42
Bertil Eronn
Linköpings OK
97:248:21Guld
43
Fredrik Norman
Tullinge SK
97:298:26Guld
44
Johan Greger Larsson
IFK Göteborg
99:1710:14Guld
45
Jan Johansson
IFK Umeå
99:2110:18Guld
46
Tomas Unander
Sundsvalls OK
99:2410:21Guld
47
Martin Lampinen
Södertälje Orientering
99:4510:42Guld
48
Ali Kuosku
Järfälla OK
101:0912:06Silver
49
Mattias Westfält
Gävle OK
101:1312:10Silver
50
Per Magnusson
OK Nolaskogsarna
101:4212:39Silver
51
Tobias Andersson
OK Orion
104:1315:10Silver
52
Daniel Wernersson
OK Orinto
105:1316:10Silver
53
Johan Hellman
OK Tyr
105:3616:33Silver
54
Michael Mamleev
Ronneby OK
106:1217:09Silver
55
Torgny Lindström
Ronneby OK
108:0419:01Silver
56
Per Janzon
Norbergs OK
108:3219:29Silver
57
Erik Öhlund
Ulricehamns OK
108:3719:34Silver
58
Henrik Göhl
OK Linné
110:2021:17Silver
59
Jakob Svensson
OK Pan-Kristianstad
110:4221:39Silver
60
Jonas Bengtsson
Härlövs IF
126:4837:45Silver
Jesper Håkansson
Härlövs IF
Ej godkänd
Rikard Claesson
IFK Göteborg
Ej godkänd
Greger Tysk
Leksands OK
Ej godkänd
Martin Granqvist
OK Orion
Ej godkänd
Ola Hultin
OK Roslagen
Ej godkänd
Stefan Thyr
Söders-Tyresö
Ej godkänd
Peter Öberg
OK Hällen
Ej godkänd
 
D20 0 meter61 startande, 54 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Anna Lampinen
Södertälje Orientering
60:050:00Guld
2
Eva Elfving
Domnarvets GOIF
60:090:04Guld
3
Ylva Ericson
Alfta-Ösa OK
60:110:06Guld
4
Anna Thomasdotter
Västerås SOK
60:230:18Guld
5
Emma Andersson
Ärla IF
60:290:24Guld
6
Elisabet Larsson
Sol Tranås
61:341:29Guld
7
Emelie Holmström
IK Gandvik
61:441:39Guld
8
Sara Svensson
OK Kullingshof
61:541:49Guld
9
Emelie Eklöf
IK Hakarpspojkarna
62:082:03Guld
10
Eva Öhlund
Ulricehamns OK
62:102:05Guld
11
Sofia Söllvander
OK Rodhen
62:252:20Guld
12
Elsa Törnros
Tumba-Mälarhöjden OK
63:002:55Guld
13
Karolina Karlsson
Bredaryds SOK
63:143:09Guld
14
Lisa Gustafsson
Köping-Kolsva OK
63:223:17Guld
15
Maria Magnusson
KFUM Örebro OK
63:243:19Guld
16
Anna Olsson
OK Skogsfalken
63:423:37Guld
17
Lena Gillgren
Gävle OK
63:533:48Guld
18
Emelie Agnedal
OK Linné
63:543:49Guld
19
Sara Skyttner
Alfta-Ösa OK
63:563:51Guld
20
Marie Ohlin
Rånäs OK
63:573:52Guld
21
Frida Nero
Ronneby OK
64:003:55Guld
22
Matilda Thorsson
Tullinge SK
64:054:00Guld
23
Josefina Berntsson
OK Löftan
64:124:07Guld
24
Ida Svensson
Halmstad OK
64:434:38Guld
25
Maria Gunnarsson
Kristinehamns OK
65:205:15Guld
26
Sara Svensson
OK Pan-Kristianstad
66:436:38Guld
27
Linda Håkansson
IFK Hedemora OK
67:127:07Guld
28
Johanna Gunnarsson
Kristinehamns OK
67:407:35Guld
29
Lina Gustafsson
Vittjärvs IK
67:427:37Guld
30
Karin Josefsson
Finspångs Aik
67:577:52Guld
31
Karin Elfving
Domnarvets GOIF
68:308:25Silver
32
Kerstin Bennitz
IF Thor
68:348:29Silver
33
Kristin Karls
IFK Moras OK
69:069:01Silver
34
Madelene Lööf
Mariestads FK
69:079:02Silver
35
Elin Wallquist
Svaide Roma SOK
69:089:03Silver
36
Elin J0hansson
Dalaportens OL
69:269:21Silver
37
Lena Persson
OK Skogsfalken
69:409:35Silver
38
Klara Håmås
IK Hakarpspojkarna
70:4410:39Silver
39
Elin Sjölander
OK Rodhen
70:5110:46Silver
40
Linda Byström
Alfta-Ösa OK
70:5310:48Silver
41
Stina Lindqvist
Järfälla OK
71:1611:11Silver
42
Kristin Karlsson
Eksjö SOK
71:1711:12Silver
43
Alexandra Vejedal
Ulricehamns OK
71:1811:13Silver
44
Helena Borg
Ärla IF
71:3911:34Silver
45
Johanna Karlsson
Köping-Kolsva OK
72:1112:06Silver
46
Linda Ohlsson
Köping-Kolsva OK
72:4812:43Silver
47
Anna-Karin Claesson
OK Kullingshof
77:1317:08Silver
48
Helena Ackelman
IF Thor
79:0919:04Silver
49
Annelie Litzell
OK Kullingshof
83:0022:55Silver
50
Ulrika Andersson
IK Gandvik
90:2230:17Brons
51
Stina Albinsson
Bredaryds SOK
92:2032:15
52
Pia Åström
Långvikens OK
93:1733:12
53
Carin Emanuelsson
IFK Lidingös Skid o OK
93:2033:15
54
Helena Bergagård
Tolered-Utby Ol-klubb
93:5933:54
Lina Jogeland
IK Ymer
Ej godkänd
Ylva Sunesson
Haninge SOK
Ej godkänd
Erica Karlsson
Hagaby GOIF
Ej godkänd
Jenny Persson
Kristinehamns OK
Ej godkänd
Karin Sörensen
Järla IF OK
Ej godkänd
Cecilia Håkansson
OK Vilse 87
Ej godkänd
Jenny Winblad
Hagaby GOIF
Ej godkänd
 
H20 0 meter74 startande, 56 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Jonas Palm
OK Älme
71:000:00Guld
2
Johan Höij
Norbergs OK
72:091:09Guld
3
Emil Lauri
OK Tisaren
73:502:50Guld
4
Isak Bergman
Bredaryds SOK
74:213:21Guld
5
Daniel Blohm
Södertälje Orientering
74:233:23Guld
6
Erik Andersson
OK Denseln
74:313:31Guld
7
Petter Haraldsson
Järla IF OK
74:423:42Guld
8
Andreas Jansson
OK Älme
74:543:54Guld
9
Andreas Aronsson
IF Hagen
74:553:55Guld
10
Kristjan Laas
OK Skogshjortarna
75:074:07Guld
11
Petter Lindberg
Gävle OK
75:114:11Guld
12
Crister Nygren
IF Thor
76:435:43Guld
13
Erik Modig
OK Pan-Kristianstad
77:356:35Guld
14
Pontus Nilsson
Halmstad OK
78:017:01Guld
15
Martin Ivarsson
Vänersborgs SK
78:077:07Guld
16
Henrik Svensson
OK Vilse 87
78:407:40Guld
17
Johan Svensson
OK Vilse 87
78:417:41Guld
18
Viktor Funcke
Norbergs OK
79:278:27Silver
19
Martin Fagerlund
Sol Tranås
79:328:32Silver
20
Mårten Martinsson
Degerfors OK
79:498:49Silver
21
Henrik Eliasson
IFK Göteborg
80:209:20Silver
22
Erik Lennartsson
SOK Viljan
80:419:41Silver
23
Sebastian Wiman
Täby OK
81:2710:27Silver
24
Robbin Kantarp
OK Hällen
81:3610:36Silver
25
Christian Ahlström
Ronneby OK
82:0811:08Silver
26
Fredrik Lindgren
IK Hakarpspojkarna
82:4311:43Silver
27
Tobias Olsson
OK Alehof
83:0612:06Silver
28
Anders Boström
Järfälla OK
84:2713:27Silver
29
Erik Lärfars
Leksands OK
84:3113:31Silver
30
Anders Axling
Södertälje Orientering
84:4313:43Silver
31
Henrik Löfås
Stora Tuna IK
84:4513:45Silver
32
Andreas Davidsson
OK Klemmingen
85:0714:07Silver
33
Joakim Antonsson
OK Löftan
85:1014:10Silver
34
Max Samuelsson
Gotlands Bro OK
85:1714:17Silver
35
Oskar Strindhagen
Ronneby OK
85:3614:36Silver
36
Kristoffer Norin
Tjällmo-Godegårds OK
85:3814:38Silver
37
Krister Höije
IK Hakarpspojkarna
85:4114:41Silver
38
Christian Karldén
Kvillebyns SK
85:4214:42Silver
39
Oskar Malmberg
IFK Umeå
85:4614:46Silver
40
Jonas Pettersson
Ärla IF
85:4914:49Silver
41
Gustaf Wennerberg
OK Klyftamo
86:0515:05Silver
42
Gustav Grenmyr
IK Hakarpspojkarna
86:4415:44Silver
43
Jon Andersson
IFK Göteborg
87:2016:20Silver
44
Markus Adolfsson
Tullinge SK
87:5316:53Silver
45
Klas Engström
Vittjärvs IK
92:2221:22Silver
46
Jonas Vestbom
OK Hammaren
92:4921:49Silver
47
Patrik Eklund
IF Thor
94:0623:06Silver
48
Kalle Ingvarsson
OK Vilse 87
94:3823:38Silver
49
Simon Nyström
Hagaby GOIF
95:0524:05Silver
50
Rikard Wass
IF Hagen
96:5525:55Silver
51
Fredrik Svensson
Ringsjö OK
97:1526:15Silver
52
Daniel Liljedahl
OK Pan-Kristianstad
97:1626:16Silver
53
Björn Wistrand
OK Tor
103:2732:27Brons
54
Björn Liljequist
OK Älme
105:2034:20Brons
55
Mårten Ohlsson
Köping-Kolsva OK
106:4035:40Brons
56
Ove Eriksson
OK Klemmingen
116:1545:15
Johan Häll
IF Thor
Ej godkänd
Petter Ottevik
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Thomas Gustafsson
Norbergs OK
Ej godkänd
Henrik Karlsson
Ronneby OK
Ej godkänd
Martin Hammarberg
Sundsvalls OK
Ej godkänd
Jonas Pettersson
Tierps SOK
Ej godkänd
Marcus Eek
Köping-Kolsva OK
Ej godkänd
Björn Olovsson
Brännans IF
Ej godkänd
Jonas Engström
OK Hällen
Ej godkänd
Carl Pramlid
OK Klemmingen
Ej godkänd
Patrik Jansson
Norbergs OK
Ej godkänd
Wojciech Kowalski
Rehns BK
Ej godkänd
Tobias Thorsson
IK Trenne Ullared
Ej godkänd
Andreas Källming
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Rikard Bernhard
IF Hagen
Ej godkänd
Johan Holm
Norbergs OK
Ej godkänd
Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Erik Johansson
OK Kullingshof
Ej godkänd
 
D18 0 meter61 startande, 55 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Helena Jansson
IF Hagen
51:270:00Guld
2
Sofi Rönnestrand
Alfta-Ösa OK
51:440:17Guld
3
Karin Boström
Järfälla OK
51:550:28Guld
4
Josefine Engström
Alfta-Ösa OK
52:060:39Guld
5
Karin Elgh
Köping-Kolsva OK
52:100:43Guld
6
Linn Gustavsson
Hjobygdens OK
52:190:52Guld
7
Hanna Aludden
Gävle OK
52:200:53Guld
8
Sofie Johansson
Tierps SOK
52:240:57Guld
9
Marie Andersson
Jönköpings OK
52:271:00Guld
10
Fanny Deckner
Skarpnäcks OL
52:411:14Guld
11
Charlotte Gustafsson
OK Hällen
52:481:21Guld
12
Johanna Lindberg
Boxholm-Mjölby OL
52:511:24Guld
13
Marie Andersson
OK Stigen
52:521:25Guld
14
Stina Jansson
Främmestads IK
53:021:35Guld
15
Stina Banck
Hjobygdens OK
53:452:18Guld
16
Charlotta Nilsson
FK Göingarna
53:492:22Guld
17
Anna Edenbrandt
Lunds OK
54:042:37Guld
18
Sara Lundblad
Tullinge SK
55:243:57Guld
19
Natalie Egli
Söders-Tyresö
55:414:14Guld
20
Tiina Laas
OK Skogshjortarna
58:156:48Silver
21
Hanna Brus
Västerbergslagens OL
58:236:56Silver
22
Emma Öberg
OK Hällen
58:367:09Silver
23
Kristina Gatel
IF Thor
58:437:16Silver
24
Christine Litzell
OK Kullingshof
58:597:32Silver
25
Lina Lindberg
Malungs OK Skogsmårdarna
59:047:37Silver
26
Sofia Andersson
OK Hällen
59:117:44Silver
27
Annika Magnusson
Stigmännen Karlshamns OK
59:157:48Silver
28
Cajsa Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
59:478:20Silver
29
Lisa Axelsson
Hjobygdens OK
60:329:05Silver
30
Elin Falk
IF Thor
60:359:08Silver
31
Caroline Axnér
IF Thor
60:389:11Silver
32
Ida Arnesson
Ulricehamns OK
61:009:33Silver
33
Malin Lönnqvist
Skarpnäcks OL
61:129:45Silver
34
Andrea Westerdahl
Gävle OK
61:259:58Silver
35
Katarina Bergander
OK Linné
62:0210:35Silver
36
Sofia Börjeskog
OK Tor
62:4011:13Silver
37
Annika Hofling
Dalaportens OL
63:0811:41Silver
38
Linda Andersson
Halmstad OK
63:2712:00Silver
39
Hanna Kask
OK Tisaren
63:3412:07Silver
40
Pernilla Nilsson
Halmstad OK
63:3712:10Silver
41
Hanna Mattsson
IK Uven
63:5512:28Silver
42
Lotta Nilsson
OK Alehof
64:0812:41Silver
43
Josefine Lindström
Linköpings OK
64:2412:57Silver
44
Anna Nykvist
Södertälje Orientering
64:5713:30Silver
45
Lovisa Senje
Halmstad OK
66:4715:20Silver
46
Helena Lydell
OK Rodhen
68:1616:49Silver
47
Johanna Östlin
Linköpings OK
68:5017:23Silver
48
Helena Lidhage
IK Ymer
69:1917:52Silver
49
Sigrid Larsson
Leksands OK
69:4418:17Silver
50
Anna Runesson
OK Vivill
72:0120:34Silver
51
Ann-Charlotte Sander
Leksands OK
72:2320:56Silver
52
Martina Johansson
Halmstad OK
76:2825:01Brons
53
Anna-Karin Nilsson
Malungs OK Skogsmårdarna
78:1126:44Brons
54
Carolina Ehrencrona
IFK Göteborg
84:1032:43
55
Jennie Karlsson
Köping-Kolsva OK
89:4138:14
Johanna Edin
Kovlands IF
Ej godkänd
Madelene Rystedt
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Emilia Nilsson
FK Göingarna
Ej godkänd
Emma Pihl Skoog
OK Linné
Ej godkänd
Sofia Thorsson
Halmstad OK
Ej godkänd
Jill Olsson
Trollhättans SOK
Ej godkänd
 
H18 0 meter63 startande, 55 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Martin Johansson
Dalaportens OL
62:270:00Guld
2
Henrik Olsson
Täby OK
63:331:06Guld
3
Jonas Nyberg
OK Pan-Kristianstad
63:361:09Guld
4
Kristofer Skog
Halmstad OK
63:391:12Guld
5
Johan Lindahl
Rotebro IS
63:411:14Guld
6
Erik Rost
Alfta-Ösa OK
64:061:39Guld
7
Anders Håkansson
IFK Hedemora OK
64:201:53Guld
8
Mattias Karlsson
Emmaboda Verda OK
64:412:14Guld
9
Dan Wester
Gustavsbergs IF
64:482:21Guld
10
Erik Thorsson
Tullinge SK
64:512:24Guld
11
Petter Jönsson
Halmstad OK
65:122:45Guld
12
Mikael Axin
Hagaby GOIF
65:192:52Guld
13
Anders Holmberg
Järla IF OK
65:303:03Guld
14
Henrik Jansson
OK Älme
65:323:05Guld
15
Mattias Millinger
Västerås SOK
65:373:10Guld
16
Andreas Pousette
Rånäs OK
66:023:35Guld
17
Henric Carlsson
SOK Viljan
66:584:31Guld
18
Stefan Lemming
Mariestads FK
67:024:35Guld
19
Erik Blomdal
IK Hakarpspojkarna
67:154:48Guld
20
Karl Tiselius
OK Kåre
67:415:14Guld
21
Johan Strandberg
Järla IF OK
68:105:43Guld
22
Björn Pramlid
OK Klemmingen
69:437:16Guld
23
Joakim Berglund
Sävedalens AIK
70:107:43Silver
24
Carl-Johan Hoel
Tibro AIK SOK
70:237:56Silver
25
Martin Härberg
Järla IF OK
70:508:23Silver
26
Johan Fries
Umeå OK
71:108:43Silver
27
Magnus Svensson
Hjärnarps GH OL
71:168:49Silver
28
Linus Åberg
Tjällmo-Godegårds OK
71:238:56Silver
29
Mikael Nordström
Rånäs OK
71:389:11Silver
30
Jens Grevillius
OK Grane
71:459:18Silver
31
Magnus Ohlin
Rånäs OK
71:579:30Silver
32
Joel Schlee
OK Mangen
72:069:39Silver
33
Tobias Eriksson
Södertälje Orientering
72:5410:27Silver
34
Niklas Landqvist
Köping-Kolsva OK
73:3211:05Silver
35
Ulf Troeng
Storviks IF
73:4011:13Silver
36
Jakob Lööf
OK Pan-Kristianstad
73:5411:27Silver
37
Karl Larsson
OK Kullingshof
74:0011:33Silver
38
Pelle Åkerberg
Almby IK
74:0311:36Silver
39
Fredrik Johansson
OK Kullingshof
76:3414:07Silver
40
Robert Grann
Köping-Kolsva OK
76:4314:16Silver
41
Joel Sjölander
Bondsjöhöjdens IK
77:2114:54Silver
42
Josef Nordlund
OK Linné
77:2414:57Silver
43
Otto Lundman
OK Roslagen
77:3515:08Silver
44
Thomas Ohlin
Rånäs OK
77:3815:11Silver
45
Daniel Johannesson
Västerås SOK
77:5515:28Silver
46
Niklas Thörn
OK Vilse 87
79:2416:57Silver
47
Marcus Millegård
Sävedalens AIK
79:2817:01Silver
48
Henrik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
80:1417:47Silver
49
Isak Jakobsson
Tibro OK
80:2818:01Silver
50
Nicklas Wargbo
IFK Hedemora OK
83:5321:26Silver
51
Jonas Karlsson
Dalaportens OL
88:4426:17Silver
52
Christian Pettersson
Kristinehamns OK
88:5426:27Silver
53
Johan Levin
OK Tyr
89:0826:41Brons
54
Emil Ljungdahl
Hjärnarps GH OL
89:0926:42Brons
55
Fredrik Forsberg
Vittjärvs IK
89:3427:07Brons
Joakim Werme
Södertälje Orientering
Ej godkänd
Jonas Bäckström
Sundsvalls OK
Ej godkänd
Andreas Johansson
Rydboholms SK
Ej godkänd
Erik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
Ej godkänd
Ola Stenbeck
Halmstad OK
Ej godkänd
Magnus Karlsson
Södertälje Orientering
Ej godkänd
William Lind
OK Landehof
Ej godkänd
Magnus Linell
OK Hammaren
Ej godkänd