SM-natt

2000-09-06

Arrangörer: OK Orion | FK Vittus | OK Dacke | Ronneby OK

Nivå:
Nationell
Anmälda:
376
Form:
Individuell
Startande:
331
Distans:
Natt
Fullföljande:
293
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
D21 7850 meter37 startande, 33 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Rose-Marie Forslund
IFK Hedemora OK
62:297:580:00Guld
2
Elisabeth Hansson
IFK Lidingös Skid o OK
64:158:111:46Guld
3
Pia Olsson
OK Orion
64:218:121:52Guld
4
Karolina Arewång
Domnarvets GOIF
64:338:132:04Guld
5
Annika Björk
Domnarvets GOIF
64:388:142:09Guld
6
Eva Lindman
OK Linné
65:228:202:53Guld
7
Malin Sand
Uddevalla OK
65:258:202:56Guld
8
Hanna Palm
IK Hakarpspojkarna
65:318:213:02Guld
9
Viktoria Petré
Domnarvets GOIF
66:008:243:31Guld
10
Charlotte Lindkvist
OK Ravinen
66:038:253:34Guld
11
Carina Svensson
Eksjö SOK
66:248:283:55Guld
12
Karin Hellman
IK Hakarpspojkarna
66:398:294:10Guld
13
Lin Thorsell
IF Thor
67:028:324:33Guld
14
Madelené Allmungs
Visby IF Gute SOK
67:368:375:07Guld
15
Magdalena Danielsson
IFK Lidingös Skid o OK
67:448:385:15Guld
16
Stina Grenholm
Ulricehamns OK
71:149:048:45Silver
17
Jenny Wallsten
OK Orion
71:179:058:48Silver
18
Cecilia Einarsson
OK Hedströmmen
71:219:058:52Silver
19
Emma Engstrand
Stora Tuna IK
71:409:089:11Silver
20
Helena Andersson
FK Friskus-Varberg
71:459:089:16Silver
21
Zsuzsa Fey
IFK Lidingös Skid o OK
71:499:099:20Silver
22
Maria von Schmalensé
Täby OK
71:529:099:23Silver
23
Eva Stålstad
IK Hakarpspojkarna
72:279:149:58Silver
24
Anna-Karin Bondesson
OK Pan-Kristianstad
72:309:1410:01Silver
25
Rebecka Österberg
Linköpings OK
73:159:2010:46Silver
26
Anna Mårsell
Linköpings OK
74:189:2811:49Silver
27
Åsa Hedin
OK Linné
74:449:3112:15Silver
28
Annica Påhlstorp
Nybro OK
81:4610:2519:17Silver
29
Åsa Jernberg
Gävle OK
81:5510:2619:26Silver
30
Helena Lindén
Växjö OK
82:1010:2819:41Silver
31
Britt-Marie Bengtsson
Tibro AIK SOK
82:1310:2819:44Silver
32
Anna Jonhed
KFUM Örebro OK
84:5510:4922:26Silver
33
Åsa Lindqvist
Skogslöparna
93:3611:5531:07Brons
Katarina Lindén
Växjö OK
Ej godkänd
Annika Ridell
IF Thor
Ej godkänd
Hanna Rangert
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Lena Nilsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
Ej godkänd
 
H21 11900 meter69 startande, 59 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Tobias Andersson
OK Orion
74:236:150:00Guld
2
Fredrik Sturesson
Göteborg-Majorna OK
74:486:170:25Guld
3
Klas Karlsson
IK Hakarpspojkarna
76:206:251:57Guld
4
Jonas Pilblad
OK Skogsfalken
76:286:262:05Guld
5
Andreas Nilsson
OK Pan-Kristianstad
76:306:262:07Guld
6
Niklas Lindberg
OK Roslagen
76:366:262:13Guld
7
Linus Kaisajuntti
IFK Lidingös Skid o OK
76:546:282:31Guld
8
Ola Hultin
OK Roslagen
77:356:313:12Guld
9
Peter Svedin
OK Orion
77:416:323:18Guld
10
Anders Axenborg
Göteborg-Majorna OK
77:456:323:22Guld
11
Erik Axelsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
77:526:333:29Guld
12
Fredrik Löwegren
IFK Lidingös Skid o OK
77:556:333:32Guld
13
Johan Israelsson
IFK Moras OK
78:006:333:37Guld
14
Emil Wingstedt
Växjö OK
78:366:364:13Guld
15
Mattias Karlsson
IK Hakarpspojkarna
79:536:435:30Guld
16
Joakim Ingelsson
OK Hammaren
79:566:435:33Guld
17
Johan G Larsson
IFK Göteborg
80:016:435:38Guld
18
Tobias Bengtsson
IFK Hedemora OK
80:056:445:42Guld
19
Vidas Armalis
SOIK Hellas
80:086:445:45Guld
20
Magnus Nordström
Kils OK
80:136:445:50Guld
21
Fridolf Eskilsson
IK Hakarpspojkarna
80:206:455:57Guld
22
Andreas Johansson
Ulricehamns OK
80:286:466:05Guld
23
Thomas Asp
IFK Göteborg
80:506:486:27Guld
24
Tommy Lindberg
OK Roslagen
81:086:496:45Guld
25
Tommy Andersson
Vänersborgs SK
81:176:506:54Guld
26
Jan Johansson
IFK Umeå
81:246:507:01Guld
27
Kjell Almgren
OK Ravinen
82:506:588:27Guld
28
Björn Ljunggren
OK Hammaren
82:546:588:31Guld
29
Jesper Håkansson
Härlövs IF
82:566:588:33Guld
30
Tomas Hallmén
OK Tisaren
82:596:588:36Guld
31
Lars Åkerman
Malungs OK Skogsmårdarna
83:016:598:38Silver
32
Niklas Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna
83:046:598:41Silver
33
Joakim Carlsson
OK Tisaren
83:167:008:53Silver
34
Mats Granstedt
IK Hakarpspojkarna
83:397:029:16Silver
35
Magnus Palm
Kjula-Standard OK
83:427:029:19Silver
36
Magnus Olofsson
FK Friskus-Varberg
83:477:029:24Silver
37
Jörgen Ohlin
OK Roslagen
83:547:039:31Silver
38
Oskar Gustafsson
Boxholm-Mjölby OL
84:077:049:44Silver
39
Mikael Palmberg
OK Hammaren
85:007:0910:37Silver
40
Oskar Svärd
Ulricehamns OK
85:417:1211:18Silver
41
Håkan Svensson
Bredaryds SOK
85:437:1211:20Silver
42
Henrik Modig
OK Pan-Kristianstad
85:587:1311:35Silver
43
Sven-Erik Samuelsson
Boxholm-Mjölby OL
86:097:1411:46Silver
44
Per-Åke Olsson
OK Ravinen
87:187:2012:55Silver
45
Henrik Berlin
OK Orion
87:557:2313:32Silver
46
Martin Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
88:017:2413:38Silver
47
Lars-Håkan Bengtsson
Gävle OK
88:077:2413:44Silver
48
Per Magnusson
OK Nolaskogsarna
88:567:2814:33Silver
49
Mattias Westfält
Gotlands Bro OK
89:007:2914:37Silver
50
Magnus Öhling
Västerås SOK
89:117:3014:48Silver
51
Björn Karlsson
OK Denseln
89:237:3115:00Silver
52
Lars Ohlsson
Gävle OK
90:067:3415:43Silver
53
Lars Erik Carlsson
Västerås SOK
92:567:4918:33Silver
54
Henric Höglind
OK Pan-Kristianstad
93:127:5018:49Silver
55
Sixten Westlund
OK Tyr
93:277:5119:04Silver
56
Rikard Gunnarsson
OK Orion
95:358:0221:12Silver
57
Sven Lundbäck
Vittjärvs IK
98:538:1924:30Silver
58
Jonas Svernestam
Linköpings OK
109:559:1435:32Brons
59
Johan Pettersson
Hagaby GOIF
113:189:3138:55
Andreas Larsson
Boxholm-Mjölby OL
Ej godkänd
Magnus Persson
OK Kolmården
Ej godkänd
Peter Karsbo
Alfta-Ösa OK
Ej godkänd
Martin Johansson
Halmstad OK
Ej godkänd
Johan Nordlund
Leksands OK
Ej godkänd
Per Ek
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
Kalle Dalin
Leksands OK
Ej godkänd
Anders Dalin
Leksands OK
Ej godkänd
Ola Lindqvist
OK Skogsfalken
Ej godkänd
Ulf Johansson
Ärla IF
Ej godkänd
 
D20 5730 meter32 startande, 30 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Johanna Svensson
IF Thor
51:379:000:00Guld
2
Anna Persson
Växjö OK
52:109:060:33Guld
3
Maria Bergkvist
IFK Moras OK
52:139:070:36Guld
4
Lena Eliasson
IK Hakarpspojkarna
52:299:100:52Guld
5
Jenny Eriksson
OK Rodhen
53:059:161:28Guld
6
Kajsa Guterstam
Södertälje-Nykvarn Orientering
54:029:262:25Guld
7
Karolina Norin
Kungälvs OK
54:139:282:36Guld
8
Pernilla Eriksson
Södertälje-Nykvarn Orientering
55:049:373:27Guld
9
Sofia Olsson
OK Skogsfalken
55:389:434:01Guld
10
Lisa Johansson
Åmåls OK
57:3210:025:55Guld
11
Linda Larsson
OK Hedströmmen
57:4610:056:09Guld
12
Anna Nordh
Uddevalla OK
57:5010:066:13Guld
13
Lina Bäckström
Täby OK
59:1410:207:37Silver
14
Sandra Andersson
OK Skogshjortarna
59:2310:227:46Silver
15
Sofie Åberg
Tjällmo-Godegårds OK
59:4510:268:08Silver
16
Emma Tryggeson
Göteborg-Majorna OK
59:5510:278:18Silver
17
Josefina Norin
Kungälvs OK
59:5710:288:20Silver
18
Cecilia Thomasson
Ulricehamns OK
60:1910:328:42Silver
19
Emma Johansson
Kristinehamns OK
60:2510:338:48Silver
20
Erika Ödlund
OK Gipen
60:5010:379:13Silver
21
Sara Helander
Domnarvets GOIF
60:5610:389:19Silver
22
Camilla Berglund
Sävedalens AIK
62:3410:5510:57Silver
23
Rebecca Calltorp
Nyköpings OK
65:4411:2814:07Silver
24
Sofi Thorsell
Forsa OK
66:0711:3214:30Silver
25
Elina Nilsson
FK Göingarna
66:1011:3314:33Silver
26
Madeleine Näslund
Täby OK
70:0012:1318:23Silver
27
Sara Johansson
Kristinehamns OK
70:0212:1318:25Silver
28
Anna Hammarberg
Sundsvalls OK
70:1012:1518:33Silver
29
Johanna Ring
Kinnaströms SK
71:0012:2319:23Silver
30
Ellinor Fransson
Ärla IF
81:3814:1530:01
Sofia Gustafson
Sävedalens AIK
Ej godkänd
Anna Andersson
OK Denseln
Ej godkänd
 
H20 9150 meter62 startande, 54 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Erik Öhlund
Ulricehamns OK
62:406:510:00Guld
2
Peter Arnesson
Ulricehamns OK
62:506:520:10Guld
3
David Andersson
Västerbergslagens OL
62:546:520:14Guld
4
Peter Öberg
OK Hällen
63:016:530:21Guld
5
Anders Kleist
OK Denseln
64:587:062:18Guld
6
Gustaf Granath
Västerås SOK
65:047:072:24Guld
7
Tomas Stenström
Västerbergslagens OL
66:287:163:48Guld
8
Björn Carlsson
OK Tisaren
66:327:163:52Guld
9
Mikael Olofsson
FK Friskus-Varberg
66:357:173:55Guld
10
Per Andréasson
OK Skogsfalken
66:387:173:58Guld
11
Fredrik Persson
FK Åsen
67:427:245:02Guld
12
Per Brolund
Kristinehamns OK
67:527:255:12Guld
13
Hans Brolund
Kristinehamns OK
68:277:295:47Guld
14
Andreas Ivarsson
OK Skogshjortarna
68:387:305:58Guld
15
Jon Larsson
OK Kullingshof
68:477:316:07Guld
16
Gabriel Bengtsson
Stigmännen Karlshamns OK
68:527:326:12Guld
17
Anders Lidman
Piteå IF
69:137:346:33Guld
18
Oskar Lindfors
OK Skogsfalken
69:207:356:40Guld
19
Markus Martinelle
Gävle OK
71:287:498:48Silver
20
Johan Ericsson
KFUM Örebro OK
71:327:498:52Silver
21
Daniel Wernersson
OK Orinto
71:367:508:56Silver
22
Per Jonhed
KFUM Örebro OK
72:507:5810:10Silver
23
Mattias Allared
Hagaby GOIF
74:028:0511:22Silver
24
Truls Persson
OK Alehof
74:138:0711:33Silver
25
Anders Hedman
OK Hällen
74:168:0711:36Silver
26
Emil Bengtsson
FK Friskus-Varberg
75:568:1813:16Silver
27
Jan Troeng
Storviks IF
76:028:1913:22Silver
28
Jonathan Alm
Järfälla OK
76:068:1913:26Silver
29
Daniel Karlsson
Eksjö SOK
76:098:1913:29Silver
30
Johan Lundmark
KFUM Örebro OK
76:128:2013:32Silver
31
Robert Andreasson
OK Skogsfalken
76:148:2013:34Silver
32
Anders Höije
Mariestads FK
76:188:2013:38Silver
33
Henrik Holma
Vittjärvs IK
76:368:2213:56Silver
34
Torbjörn Carlsson
Boxholm-Mjölby OL
77:318:2814:51Silver
35
Per Janzon
Norbergs OK
77:468:3015:06Silver
36
Erik Engstrand
Rehns BK
77:528:3115:12Silver
37
Edvin Karlsson
OK Denseln
78:248:3415:44Silver
38
Jerker Martinsson
Mariestads FK
78:558:3716:15Silver
39
Patrik Nordgren
OK Landehof
79:408:4217:00Silver
40
Karl Lindgren
Värend GN OL
79:448:4317:04Silver
41
Daniel Sols
Domnarvets GOIF
81:578:5719:17Silver
42
Rasmus Westergren
Kalmar OK
82:389:0219:58Silver
43
Tobias Almqvist
FK Vittus
86:309:2723:50Silver
44
Johan Schagerlind
OK Bävern
86:559:3024:15Silver
45
Martin Schagerlind
OK Bävern
86:579:3024:17Silver
46
Björn Rydvall
Umeå OK
88:139:3825:33Silver
47
Johan Persson
OK Skogsfalken
88:289:4025:48Silver
48
Erik Engsten
OK Rodhen
92:4610:0830:06Brons
49
Erik Engvall
OK Kolmården
96:1810:3133:38
50
Mattias Lindgren
IK Hakarpspojkarna
98:2410:4535:44
51
Erik Pettersson
Stora Tuna IK
99:0210:4936:22
52
Johannes Borgehammar
IF Thor
103:4011:2041:00
53
Henrik Adolfsson
OK Bävern
104:2711:2541:47
54
Anders Olsson
IF Hagen
115:1112:3552:31
Johan Svedelius
Umeå OK
Ej godkänd
Robin Söderström
OK Orion
Ej godkänd
Stefan Andersson
FK Friskus-Varberg
Ej godkänd
Per Fredberg
Kristinehamns OK
Ej godkänd
Per Eklöf
KFUM Örebro OK
Ej godkänd
Andreas Eriksson
Storviks IF
Ej godkänd
Martin Hogedal
IF Hagen
Ej godkänd
Lars Nordqvist
Västerbergslagens OL
Ej godkänd
 
D18 5320 meter63 startande, 59 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Alexandra Vejedal
OK Mark
49:359:190:00Guld
2
Eva Elfving
Domnarvets GOIF
49:389:200:03Guld
3
Anna Lampinen
Kjula-Standard OK
49:419:200:06Guld
4
Sara Grenmark
OK Hällen
49:449:210:09Guld
5
Eva Öhlund
Ulricehamns OK
49:469:210:11Guld
6
Lina Persson
OK Skogsfalken
49:519:220:16Guld
7
Karin Elfving
Domnarvets GOIF
49:539:230:18Guld
8
Maria Magnusson
KFUM Örebro OK
50:149:270:39Guld
9
Elisabet Larsson
Sol Tranås
51:099:371:34Guld
10
Sara Lundblad
Tullinge SK
51:229:391:47Guld
11
Elsa Törnros
Tumba-Mälarhöjden OK
51:309:411:55Guld
12
Emelie Holmström
IK Gandvik
51:359:422:00Guld
13
Sara Svensson
OK Pan-Kristianstad
51:429:432:07Guld
14
Martina Johansson
Halmstad OK
51:499:442:14Guld
15
Sara Svensson
OK Kullingshof
51:559:462:20Guld
16
Lena Gillgren
Gävle OK
51:599:462:24Guld
17
Sofia Söllvander
OK Rodhen
52:029:472:27Guld
18
Helena Ackelman
IF Thor
52:059:472:30Guld
19
Hanna Westerdahl
Göteborg-Majorna OK
52:089:482:33Guld
20
Kristin Karls
IK Jarl Rättvik
52:109:482:35Guld
21
Ida Svensson
Sjövalla FK
53:4510:064:10Guld
22
Johanna Gunnarsson
Kristinehamns OK
53:5310:084:18Guld
23
Johanna Lindberg
Boxholm-Mjölby OL
53:5910:094:24Guld
24
Kerstin Bennitz
IF Thor
54:0410:104:29Guld
25
Emelie Eklöf
IK Hakarpspojkarna
54:5510:195:20Guld
26
Maria Gunnarsson
Kristinehamns OK
54:5910:205:24Guld
27
Sanna Johansson
OK Hällen
55:0210:215:27Guld
28
Elin Sjölander
OK Rodhen
55:3210:265:57Guld
29
Lotta Lewis-Jonsson
Helsingborgs SOK
55:3510:276:00Guld
30
Charlotta Nilsson
FK Göingarna
56:0810:336:33Silver
31
Emma Andersson
Ärla IF
56:2010:356:45Silver
32
Lena Persson
OK Skogsfalken
56:2510:366:50Silver
33
Kajsa Nilsson
FK Göingarna
56:2810:376:53Silver
34
Helena Bergagård
Tolered-Utby Ol-klubb
57:2210:477:47Silver
35
Elin Wallquist
Svaide Roma SOK
57:2610:487:51Silver
36
Annelie Litzell
OK Kullingshof
57:4510:518:10Silver
37
Josefin Norell
Söders-Tyresö
59:0411:069:29Silver
38
Anna Thomasdotter
Västerås SOK
59:0611:079:31Silver
39
Karolina Karlsson
Bredaryds SOK
59:1511:089:40Silver
40
Ida Svensson
Halmstad OK
59:1911:099:44Silver
41
Caroline Green
OK Vivill
60:0011:1710:25Silver
42
Lisa Gustafsson
Köping-Kolsva OK
60:0611:1810:31Silver
43
Linda Byström
Alfta-Ösa OK
62:3511:4613:00Silver
44
Elin J0hansson
Dalaportens OL
62:3711:4613:02Silver
45
Kristina Kacmarcik
OK Pan-Kristianstad
62:4011:4713:05Silver
46
Lina Jogeland
IK Ymer
62:4111:4713:06Silver
47
Anna Tarandi
IFK Lidingös Skid o OK
62:4411:4813:09Silver
48
Madelene Lööf
Mariestads FK
62:5311:4913:18Silver
49
Elin Hagestrand
Rånäs OK
64:1112:0414:36Silver
50
Hanna Mattsson
IK Uven
64:1712:0514:42Silver
51
Hanna Adolfsson
OK Bävern
64:1912:0514:44Silver
52
Therese Nyström
OK Skogsströvarna
64:2112:0614:46Silver
53
Marie Ohlin
Rånäs OK
64:2612:0714:51Silver
54
Ida Andersson
SOK Viljan
64:3412:0814:59Silver
55
Maria Andersson
Gustavsbergs IF
72:0313:3322:28Brons
56
Erika Nilsson
FK Göingarna
72:2213:3622:47Brons
57
Malin Björkqvist
OK Pan-Kristianstad
72:2913:3722:54Brons
58
Anna Ekström
Dalaportens OL
73:3713:5024:02Brons
59
Christine Persson
Ystads OK
94:1417:4344:39
Eva Wuopio
Vittjärvs IK
Ej godkänd
Ida Thuresson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Helena Borg
Ärla IF
Ej godkänd
Linn Axelsson
Strängnäs-Malmby OL
Ej godkänd
 
H18 7960 meter68 startande, 58 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Oskar Strindhagen
Ronneby OK
54:016:470:00Guld
2
Erik Andersson
OK Denseln
54:036:470:02Guld
3
Daniel Blohm
OK Klemmingen
54:096:480:08Guld
4
Isak Bergman
Bredaryds SOK
56:217:052:20Guld
5
Fredrik Larsson
Norbergs OK
56:237:052:22Guld
6
Martin Ivarsson
Trollhättans SOK
56:317:062:30Guld
7
Emil Lauri
OK Tisaren
57:587:173:57Guld
8
Anders Boström
Järfälla OK
58:007:173:59Guld
9
Erik Lennartsson
SOK Viljan
58:067:184:05Guld
10
Henrik Eliasson
Fjärås AIK
58:097:184:08Guld
11
Patrik Eklund
IF Thor
59:307:285:29Guld
12
Robbin Kantarp
OK Hällen
59:357:295:34Guld
13
Max Samuelsson
Gotlands Bro OK
59:397:305:38Guld
14
Gustav Grenmyr
IK Hakarpspojkarna
59:427:305:41Guld
15
Björn Liljequist
OK Älme
59:467:315:45Guld
16
Johan Höij
Norbergs OK
60:027:336:01Guld
17
Andreas Jansson
OK Älme
60:287:366:27Guld
18
Crister Nygren
IF Thor
60:477:386:46Guld
19
Viktor Funcke
Norbergs OK
60:507:396:49Guld
20
Andreas Davidsson
OK Klemmingen
61:207:427:19Silver
21
Tobias Johansson
Falköpings AIK
61:567:477:55Silver
22
Jon Andersson
IFK Göteborg
61:587:477:57Silver
23
Johan Svensson
OK Vilse 87
62:007:477:59Silver
24
Kalle Ingvarsson
OK Vilse 87
62:067:488:05Silver
25
Petter Haraldsson
Gustavsbergs IF
62:267:518:25Silver
26
Oskar Ryno
OK Tisaren
62:407:528:39Silver
27
Markus Adolfsson
Tullinge SK
62:457:538:44Silver
28
Henrik Svensson
OK Vilse 87
63:197:579:18Silver
29
Mattias Larsson
Kristinehamns OK
63:307:599:29Silver
30
Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
64:108:0410:09Silver
31
Sebastian Wiman
Täby OK
64:448:0810:43Silver
32
Robin Grankvist
Väsby OK
64:528:0910:51Silver
33
David Pettersson
Tjällmo-Godegårds OK
64:588:1010:57Silver
34
Gustav Veide
Väsby OK
65:068:1111:05Silver
35
Johan Häll
OK Rodhen
65:138:1211:12Silver
36
Kristoffer Norin
Tjällmo-Godegårds OK
65:278:1311:26Silver
37
Jonas Pettersson
Ärla IF
65:378:1511:36Silver
38
Jonas Vestbom
Ockelbo OK
66:028:1812:01Silver
39
Fredrik Martinsson
Umeå OK
68:578:4014:56Silver
40
Martin Moberg
Mariestads FK
69:598:4815:58Silver
41
Joakim Gustafsson
Ulricehamns OK
70:048:4816:03Silver
42
John Karlsson
IK Hakarpspojkarna
70:078:4916:06Silver
43
Joakim Hederskog
IFK Göteborg
70:098:4916:08Silver
44
Johan Holm
Norbergs OK
70:128:4916:11Silver
45
Henrik Löfås
Stora Tuna IK
70:158:5016:14Silver
46
Björn Olovsson
Brännans IF
70:178:5016:16Silver
47
Martin Hammarberg
Sundsvalls OK
70:208:5016:19Silver
48
Atte Axelsson
Tjällmo-Godegårds OK
70:248:5116:23Silver
49
Fredrik Gunnarsson
Härlövs IF
74:019:1820:00Silver
50
Philip Malmgren
FK Göingarna
75:419:3021:40Silver
51
Pontus Nilsson
Halmstad OK
75:529:3221:51Silver
52
Martin Lindqvist
Stenungsunds OK
75:579:3221:56Silver
53
Kristjan Laas
OK Skogshjortarna
77:529:4723:51Silver
54
Andreas Aronsson
IF Hagen
78:179:5024:16Brons
55
Tobias Olsson
OK Alehof
79:129:5725:11Brons
56
Johan Palmér
Ulricehamns OK
79:189:5825:17Brons
57
Martin Sand
Uddevalla OK
85:0910:4231:08
58
Rikard Bernhard
Mariestads FK
87:4211:0133:41
Thomas Gustafsson
Norbergs OK
Ej godkänd
Erik De Vahl
Brännans IF
Ej godkänd
Mikael Pettersson
IF Thor
Ej godkänd
Henrik Svenningsson
OK Vilse 87
Ej godkänd
Sven Larsson
Särna SK
Ej godkänd
Jonas Pettersson
Tierps SOK
Ej godkänd
Martin Härberg
Rotebro IS
Ej godkänd
Erik Nilsson
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Andreas Källming
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Jörgen Johansson
Vittjärvs IK
Ej godkänd