Natt-SM

2004-08-17

Arrangör: Sidensjö IK

Nivå:
Nationell
Anmälda:
405
Form:
Individuell
Startande:
338
Distans:
Natt
Fullföljande:
253
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
D21 8800 meter49 startande, 40 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Rose-Marie Forslund
IFK Moras OK
76:508:440:00Guld
2
Louise Göthfors
Järfälla OK
80:459:113:55Guld
3
Anna Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
80:479:113:57Guld
4
Lena Eliasson
IK Hakarpspojkarna
80:569:124:06Guld
5
Sofia Holmgård
Kils OK
81:019:124:11Guld
6
Helena Nordin
Skogslöparna
81:119:144:21Guld
7
Malin Jonsson
OK Tyr
81:439:174:53Guld
8
Camilla Berglund
Sävedalens AIK
83:149:286:24Guld
9
Eva Öhlund
IK Hakarpspojkarna
83:229:286:32Guld
10
Karin Elfving
Domnarvets GOIF
83:269:296:36Guld
11
Petra Halvarsson
IF Thor
83:279:296:37Guld
12
Emelie Svalin
Vänersborgs SK
83:369:306:46Guld
13
Annika Björk
OK Linné
83:499:316:59Guld
14
Sofia Olsson
OK Skogsfalken
83:559:327:05Guld
15
Linda Byström
Alfta-Ösa OK
84:069:337:16Guld
16
Susanne Rutqvist
Vittjärvs IK
84:459:387:55Guld
17
Eva Elfving
Domnarvets GOIF
85:469:458:56Silver
18
Lena Gillgren
Stora Tuna IK
85:529:459:02Silver
19
Camilla Sjöberg
Skogslöparna
85:539:469:03Silver
20
Emelie Holmström
OK Ravinen
85:559:469:05Silver
21
Ylva Ericson
Alfta-Ösa OK
86:059:479:15Silver
22
Karin Arvidsson
Skogslöparna
86:129:489:22Silver
23
Karin Skogholm
Tumba-Mälarhöjden OK
91:0110:2114:11Silver
24
Alexandra Vejedal
Ulricehamns OK
91:3710:2514:47Silver
25
Sofia Karlsson
Tullinge SK
91:4510:2614:55Silver
26
Sara Svensson
OK Pan-Kristianstad
92:4310:3215:53Silver
27
Johanna Svensson
IF Thor
92:5110:3316:01Silver
28
Elin Dahlin
Domnarvets GOIF
93:0110:3416:11Silver
29
Maria Nilsson
Domnarvets GOIF
93:0410:3516:14Silver
30
Emma Andersson
Ärla IF
93:0910:3516:19Silver
31
Åsa Lindqvist
Skogslöparna
93:5510:4017:05Silver
32
Frida Nero
Ronneby OK
94:0510:4117:15Silver
33
Jenny Sander
Leksands OK
104:5411:5528:04Silver
34
Elsa Törnros
Tumba-Mälarhöjden OK
105:3612:0028:46Silver
35
Annika Ridell
IF Thor
108:3812:2131:48Brons
36
Elin Wallquist
OK Tyr
110:4912:3633:59Brons
37
Emelie Agnedal
OK Linné
110:5912:3734:09Brons
38
Erika Svennberg
IF Hagen
113:0712:5136:17Brons
39
Jenny Persson
Kristinehamns OK
122:4113:5645:51
40
Therese Nyström
OK Denseln
122:5613:5846:06
Rebecka Österberg
OK Linné
Ej godkänd
Anna Imberg
OK Linné
Ej godkänd
Britta Backlund
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Karolina Karlsson
Almby IK
Ej godkänd
Johanna Bygdell
Halmstad OK
Ej godkänd
Maria Magnusson
FK Friskus-Varberg
Ej godkänd
Lovisa Westbom
Södertälje-Nykvarn Orientering
Diskvalificerad
Johanna Gunnarsson
Kristinehamns OK
Diskvalificerad
Emma Engstrand
Stora Tuna IK
Diskvalificerad
 
H21 12690 meter72 startande, 59 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Erik Engstrand
IFK Göteborg
86:456:500:00Guld
2
Ulf Bergqvist
Linköpings OK
88:246:581:39Guld
3
Robbin Kantarp
OK Hällen
88:326:591:47Guld
4
Martin Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
88:577:012:12Guld
5
Anders Kleist
OK Denseln
89:007:012:15Guld
6
Rikard Wass
IF Hagen
89:067:012:21Guld
7
Thomas Asp
IFK Göteborg
89:167:022:31Guld
8
Mikael Olofsson
FK Friskus-Varberg
89:477:053:02Guld
9
Jan Troeng
OK Linné
89:497:053:04Guld
10
Peter Hemmyr
Södertälje-Nykvarn Orientering
89:507:053:05Guld
11
Erik Axelsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
89:577:053:12Guld
12
Hans Brolund
OK Denseln
90:027:063:17Guld
13
Peter Jacobsson
OK Ravinen
90:057:063:20Guld
14
David Andersson
IK Hakarpspojkarna
90:087:063:23Guld
15
Joakim Karlsson
IK Hakarpspojkarna
90:117:063:26Guld
16
Patrik Blom
Rehns BK
90:137:073:28Guld
17
Johan Nordlund
Leksands OK
90:177:073:32Guld
18
Tomas Stenström
OK Linné
90:187:073:33Guld
19
Börje Pauler
Skogslöparna
90:207:073:35Guld
20
Per Brolund
OK Denseln
90:227:073:37Guld
21
Pål Skogtjärn
OK Linné
90:347:083:49Guld
22
Tommy Andersson
Vänersborgs SK
90:407:093:55Guld
23
Tommy Lindberg
OK Roslagen
90:577:104:12Guld
24
Isak Bergman
Södertälje-Nykvarn Orientering
91:087:114:23Guld
25
Anders Österlund
Västerås SOK
91:177:124:32Guld
26
Andreas Jansson
IK Hakarpspojkarna
91:217:124:36Guld
27
Martin Larsson
IFK Göteborg
91:227:124:37Guld
28
Sven Lundbäck
Stora Tuna IK
91:277:124:42Guld
29
Greger Tysk
Leksands OK
91:287:124:43Guld
30
Anders Hedman
OK Hällen
91:327:134:47Guld
31
Gustaf Granath
Västerås SOK
98:327:4611:47Silver
32
Edvin Karlsson
OK Denseln
100:217:5413:36Silver
33
Mikael Andersson
IK Hakarpspojkarna
100:327:5513:47Silver
34
Per Magnusson
OK Nolaskogsarna
100:477:5714:02Silver
35
Nick Barrable
OK Ravinen
101:057:5814:20Silver
36
Henric Brohede
Kils OK
101:077:5814:22Silver
37
Erik Andersson
OK Denseln
101:278:0014:42Silver
38
Jonas Engström
OK Hällen
102:238:0415:38Silver
39
Per-Åke Olsson
OK Ravinen
102:348:0515:49Silver
40
Greger Berglund
IFK Lidingös Skid o OK
102:438:0615:58Silver
41
Anders Boström
Järfälla OK
102:518:0616:06Silver
42
Rikard Pentonen
Hestra IF
104:338:1417:48Silver
43
Erik Öhlund
Ulricehamns OK
105:548:2119:09Silver
44
Oskar Arlebo
KFUM Örebro OK
105:588:2119:13Silver
45
Henrik Eliasson
IFK Göteborg
106:018:2119:16Silver
46
Magnus Johansson
Rydboholms SK
106:068:2219:21Silver
47
Henrik Löfås
Stora Tuna IK
106:078:2219:22Silver
48
Mårten Martinsson
Kils OK
106:098:2219:24Silver
49
Mattias Mårts
Stora Tuna IK
106:528:2520:07Silver
50
Pessi Liukkonen
Sundsvalls OK
108:588:3522:13Silver
51
Johan Hellman
OK Tyr
111:238:4724:38Silver
52
Ola Hultin
OK Roslagen
115:409:0728:55Silver
53
Jan Johansson
IFK Umeå
118:259:2031:40Silver
54
Eric Morris
OK Nolaskogsarna
120:159:2933:30Silver
55
Max Samuelsson
Gotlands Bro OK
120:469:3134:01Silver
56
Emil Bengtsson
FK Friskus-Varberg
125:439:5438:58Brons
57
Fredrik Persson
OK Pan-Kristianstad
132:2310:2645:38
58
Erik Adolfsson
OK Skogsstjärnan
132:3310:2745:48
59
Ulrik Imberg
OK Linné
134:2810:3647:43
Robert Johansson
Täby OK
Ej godkänd
Peter Arnesson
Ulricehamns OK
Ej godkänd
Magnus Öhling
Västerås SOK
Ej godkänd
Per-Anders Eggertsen
IF Hagen
Ej godkänd
Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Kalle Larsson
OK Linné
Ej godkänd
Andreas S Johansson
Göteborg-Majorna OK
Diskvalificerad
Stefan Sjölund
Skogslöparna
Diskvalificerad
Andreas Källming
IK Hakarpspojkarna
Diskvalificerad
Jens Molin
SOIK Hellas
Diskvalificerad
Emil Lauri
OK Tisaren
Diskvalificerad
Fredrik Noborn
Sundsvalls OK
Diskvalificerad
Fredrik Norman
Södertälje-Nykvarn Orientering
Diskvalificerad
 
D20 7500 meter37 startande, 30 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Helena Jansson
IF Hagen
73:429:500:00Guld
2
Erika Nilsson
FK Göingarna
74:059:530:23Guld
3
Emma Öberg
OK Hällen
74:089:530:26Guld
4
Annika Hofling
Dalaportens OL
74:099:530:27Guld
5
Johanna Lindberg
Boxholm-Mjölby OL
74:159:540:33Guld
6
Martina Johansson
Halmstad OK
74:279:560:45Guld
7
Fanny Fredriksson
Täby OK
74:369:570:54Guld
8
Ann-Charlotte Sander
Leksands OK
76:3910:132:57Guld
9
Julia Dalgren
OK Ravinen
79:5510:396:13Guld
10
Johanna Berggren
Ljungskile FK
80:2110:436:39Guld
11
Susanna Mårtensson
Stora Tuna IK
80:2410:436:42Guld
12
Stina Banck
IF Hagen
82:0010:568:18Guld
13
Anna Edenbrandt
Lunds OK
85:5011:2712:08Silver
14
Charlotta Nilsson
FK Göingarna
86:2511:3112:43Silver
15
Elin Falk
IF Thor
86:5011:3513:08Silver
16
Karin Boström
Järfälla OK
87:1411:3813:32Silver
17
Elin Hultman
OK Hällen
87:1511:3813:33Silver
18
Sara Lundblad
Tullinge SK
87:2511:3913:43Silver
19
Pernilla Nilsson
Halmstad OK
87:2711:4013:45Silver
20
Anna Runesson
OK Vivill
87:3211:4013:50Silver
21
Lisa Palm
Lessebo OK
87:3311:4013:51Silver
22
Fanny Deckner
Skarpnäcks OL
87:4111:4113:59Silver
23
Lotta Nilsson
OK Alehof
87:4711:4214:05Silver
24
Maria Gustafsson
OK Älme
89:3811:5715:56Silver
25
Stina Jansson
Främmestads IK
94:2912:3620:47Silver
26
Sanna Öhman
Tumba-Mälarhöjden OK
96:0312:4822:21Silver
27
Hanna Brus
Västerbergslagens OL
104:1413:5430:32Brons
28
Jenny Larsson
OK Skogshjortarna
107:2114:1933:39Brons
29
Sofi Rönnestrand
Alfta-Ösa OK
112:1814:5838:36
30
Linda Klasson
Ulricehamns OK
112:3715:0138:55
Cajsa Nilsson
Stigmännen Karlshamns OK
Ej godkänd
Helena Andersson
OK Tisaren
Ej godkänd
Mari Troeng
Storviks IF
Diskvalificerad
Emma Dahlskog
OK Djerf
Diskvalificerad
Anna Niklasson
Göteborg-Majorna OK
Diskvalificerad
Lina Nero
Ronneby OK
Diskvalificerad
Andrea Westerdahl
Gävle OK
Diskvalificerad
 
H20 10470 meter57 startande, 33 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Erik Rost
Alfta-Ösa OK
74:337:070:00Guld
2
Per Carlborg
Nyköpings OK
74:417:080:08Guld
3
Henric Carlsson
SOK Viljan
74:487:090:15Guld
4
Anders Holmberg
Järla IF OK
76:127:171:39Guld
5
Andreas Johansson
Rydboholms SK
76:187:171:45Guld
6
Martin Härberg
Järla IF OK
78:167:293:43Guld
7
Erik Thorsson
Tullinge SK
78:297:303:56Guld
8
Martin Johansson
IFK Moras OK
79:507:375:17Guld
9
Mattias Karlsson
OK Linné
80:077:395:34Guld
10
Anders Hansson
Alfta-Ösa OK
80:437:436:10Guld
11
Marcus Millegård
Sävedalens AIK
83:157:578:42Silver
12
Kristofer Skog
Halmstad OK
83:377:599:04Silver
13
Josef Nordlund
OK Linné
86:128:1411:39Silver
14
Marcus Lundagårds
Alfta-Ösa OK
86:198:1511:46Silver
15
Henrik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
86:298:1611:56Silver
16
Oskar Carlborg
Nyköpings OK
86:308:1611:57Silver
17
Jonas Bäckström
Sundsvalls OK
86:378:1612:04Silver
18
Henrik Jansson
OK Tisaren
86:388:1612:05Silver
19
Johan Strandberg
Järla IF OK
87:228:2112:49Silver
20
Henrik Wiklund
Bromma-Vällingby SOK
88:318:2713:58Silver
21
William Lind
Sävedalens AIK
89:448:3415:11Silver
22
Henrik Olsson
Täby OK
90:108:3715:37Silver
23
Jens Grevillius
OK Grane
96:539:1522:20Silver
24
Joakim Berglund
Sävedalens AIK
99:249:3024:51Silver
25
Björn Pramlid
OK Klemmingen
100:379:3726:04Silver
26
Ola Carlsson
OK Motala
101:129:4026:39Silver
27
Håkan Persson
Skogslöparna
103:199:5228:46Silver
28
Joel Sjölander
Härnösands OK
103:569:5629:23Silver
29
Martin Fredriksson
OK Skogshjortarna
113:1010:4938:37
30
Jakob Lööf
OK Pan-Kristianstad
113:2710:5038:54
31
Linus Larsson
FK Göingarna
114:4710:5840:14
32
Erik Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
115:0911:0040:36
33
Tönis Vaiksaar
Dalaportens OL
149:1214:1574:39
Olof Bengtsson
FK Åsen
Ej godkänd
Karl Tiselius
Dalaportens OL
Ej godkänd
Petter Jönsson
Halmstad OK
Ej godkänd
Pelle Åkerberg
OK Tisaren
Ej godkänd
Ola Stenbeck
Halmstad OK
Ej godkänd
Markus Hellström
Forsa OK
Ej godkänd
Joakim Werme
Södertälje-Nykvarn Orientering
Ej godkänd
Christian Holmqvist
Hestra IF
Ej godkänd
Jonas Nyberg
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Anders Platt
Järla IF OK
Ej godkänd
Gustav Hall
Dalaportens OL
Ej godkänd
Brent Godman
Gotlands Bro OK
Ej godkänd
Jens Caap-Hällgren
Härnösands OK
Ej godkänd
Janis Peilans
OK Klemmingen
Ej godkänd
Gustaf Carlson
IFK Hedemora OK
Diskvalificerad
Anders Håkansson
IFK Hedemora OK
Diskvalificerad
Emil Ingvarsson
OK Vilse 87
Diskvalificerad
Philip Gustavsson
IFK Göteborg
Diskvalificerad
Oskar Lund
IK Hakarpspojkarna
Diskvalificerad
Johan Fries
Umeå OK
Diskvalificerad
Johannes Svensson
OK Tyr
Diskvalificerad
Andreas Rüedlinger
Leksands OK
Diskvalificerad
Magnus Carlstedt
Sävedalens AIK
Diskvalificerad
Fredrik Svensson
OK Torfinn
Diskvalificerad
 
D18 6810 meter54 startande, 45 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Sara Eskilsson
Haninge SOK
67:439:570:00Guld
2
Elin A Skantze
Järla IF OK
70:1210:192:29Guld
3
Sofia Törnqvist
Storviks IF
70:2710:212:44Guld
4
Linnéa Johnsson
OK Nackhe
70:3510:222:52Guld
5
Anna (Humlaröd) Persson
FK Göingarna
70:3610:222:53Guld
6
Anna-Karin Claesson
OK Kullingshof
71:0910:273:26Guld
7
Josefine Engström
Alfta-Ösa OK
71:1910:283:36Guld
8
Malin Sand
OK Tisaren
71:2510:293:42Guld
9
Frida Andersson
Falkenbergs OK
71:2610:293:43Guld
10
Matilda Davidsson
OK Klemmingen
71:3610:313:53Guld
11
Elin Kristoffersson
Litsbygdens SK
72:3710:404:54Guld
12
Frida Bakkman
Lessebo OK
72:3810:404:55Guld
13
Cecilia Bergander
Eksjö SOK
72:4610:415:03Guld
14
Helena Lidhage
IK Ymer
72:5010:425:07Guld
15
Linda Berg
Bromma-Vällingby SOK
73:3510:485:52Guld
16
Sofia Adolfsson
Västerbergslagens OL
74:1110:546:28Guld
17
Emma Johansson
Filipstadsbygdens OK
74:1210:546:29Guld
18
Maria Schmiterlöw
Hjobygdens OK
74:1610:546:33Guld
19
Eva Tiselius
OK Kåre
74:1910:556:36Guld
20
Carolina Klasson
Ulricehamns OK
74:2910:566:46Guld
21
Johanna Hallberg
IFK Hedemora OK
74:3010:566:47Guld
22
Carin Emanuelsson
IFK Lidingös Skid o OK
74:5010:597:07Guld
23
Sara Rapp
IFK Moras OK
75:1911:047:36Silver
24
Eva Svensson
IFK Moras OK
76:5411:189:11Silver
25
Fredrika Vångell
Linköpings OK
77:0611:199:23Silver
26
Janni Axelsson
Sävedalens AIK
77:3511:249:52Silver
27
Helena Strand
OK Landehof
77:4411:2510:01Silver
28
Linn Olsson
OK Orion
77:5411:2610:11Silver
29
Caroline Tollstadius
Bromma-Vällingby SOK
77:5511:2610:12Silver
30
Julia Torstensson
OK Landehof
78:0011:2710:17Silver
31
Malin Vedin
Midälva OK
78:0111:2710:18Silver
32
Elin Hamrefors
OK Landehof
78:1011:2910:27Silver
33
Åsa Lundmark
Bromma-Vällingby SOK
78:1711:3010:34Silver
34
Elin Karlsson
Turebergs IF
78:2811:3110:45Silver
35
Elin Östlund
Härnösands OK
78:4911:3411:06Silver
36
Kajsa Falkman
Kils OK
79:4511:4312:02Silver
37
Linnea Gustavsson
Visborgs OK
80:1711:4712:34Silver
38
Therese Larsson
OK Kroppefjäll
80:3311:5012:50Silver
39
Therese Ljungberg
OK Skärmen
80:4211:5112:59Silver
40
Hanna Hultman
Sävedalens AIK
82:2812:0714:45Silver
41
Sofie Sihver
IFK Lidingös Skid o OK
84:2312:2316:40Silver
42
Stina Edejern
Alfta-Ösa OK
86:5212:4519:09Silver
43
Sanna Lovén
Halmstad OK
90:3913:1922:56Silver
44
Josefin Persson
Tullinge SK
102:2715:0334:44Brons
45
Elin Svensson
Trollhättans SOK
115:2916:5747:46
Hanna Falk
IF Thor
Ej godkänd
Josefine Carlsson
SOK Viljan
Ej godkänd
Ida Johansson
IFK Moras OK
Ej godkänd
Anna Brammås
Västerås SOK
Ej godkänd
Johanna Jonsson
OK Tisaren
Ej godkänd
Jenny Lönnkvist
Tullinge SK
Ej godkänd
Linnea Lidström
OK Landehof
Ej godkänd
Christine Litzell
OK Kullingshof
Diskvalificerad
Lisa Persson
IFK Lidingös Skid o OK
Diskvalificerad
 
H18 9090 meter69 startande, 46 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Thomas Carlsson
Alfta-Ösa OK
73:058:020:00Guld
2
Ivan Forsgren
OK Tisaren
73:498:070:44Guld
3
David Lingfors
IF Hallby
74:358:121:30Guld
4
David Bejbom
Uddevalla OK
75:388:192:33Guld
5
Markus Svensson
OK Pan-Kristianstad
75:418:202:36Guld
6
Mattias Ericsson
OK Denseln
75:428:202:37Guld
7
Mikael Eliasson
OK Alehof
76:008:222:55Guld
8
Oscar Stensson-Bohman
Nybro OK
78:338:385:28Guld
9
Martin Barrefalk
Härnösands OK
78:358:395:30Guld
10
Daniel Attås
OK Tisaren
78:398:395:34Guld
11
Fredrik Björklund
KFUM Örebro OK
78:408:395:35Guld
12
Fredrik Johansson
OK Kullingshof
78:448:405:39Guld
13
Anton Lif
Gävle OK
78:498:405:44Guld
14
Anders Ohlsson
Tullinge SK
78:508:405:45Guld
15
Tobias Öström
OK Tyr
78:588:415:53Guld
16
Andreas Eriksson
Umeå OK
79:148:436:09Guld
17
Gustav Strindhagen
FK Vittus
79:198:446:14Guld
18
David Runemalm
Nybro OK
79:508:476:45Guld
19
Johan Olausson
OK Orion
79:558:486:50Guld
20
Simon Jakobson
Tibro OK
83:349:1210:29Silver
21
Erik Pettersson
Visborgs OK
83:589:1410:53Silver
22
Karl Levin
OK Tyr
84:029:1510:57Silver
23
Joel Lännevall
OK Roslagen
84:189:1611:13Silver
24
Erik Mattsson
Järla IF OK
84:289:1811:23Silver
25
Mikael Kristensson
OK Torfinn
86:039:2812:58Silver
26
John Fredriksson
Täby OK
86:089:2913:03Silver
27
Erik Ivarsson Sandberg
OK Denseln
88:369:4515:31Silver
28
Patrik Karlsson
Växjö OK
89:039:4815:58Silver
29
Pär Hansson
Alfta-Ösa OK
89:089:4816:03Silver
30
Tomas Reibring
Nyköpings OK
90:5010:0017:45Silver
31
Erik Blomberg
Nyköpings OK
90:5110:0017:46Silver
32
Daniel Erlandsson
OK Vilse 87
91:2010:0318:15Silver
33
Henrik Lundgren
Kils OK
91:4810:0618:43Silver
34
Niklas Skyttner
Forsa OK
93:4510:1920:40Silver
35
Markus Nilsson
OK Nackhe
93:4610:1920:41Silver
36
Simon Elgsten
Eksjö SOK
96:0010:3422:55Silver
37
Olle Karlsson
Tullinge SK
96:0510:3423:00Silver
38
Emanuel Winblad
Uddevalla OK
97:1910:4224:14Silver
39
Jonathan Rosendahl
Västerås SOK
97:3510:4424:30Silver
40
Filip Johansson
OK Tyr
99:0110:5425:56Silver
41
Erik Edespong
FK Friskus-Varberg
99:4010:5826:35Silver
42
Daniel Hjortvall
Hestra IF
99:5110:5926:46Silver
43
Ruben Svartholm
Gammelstads IF
101:4811:1228:43Silver
44
Andreas Carlsson
Tjällmo-Godegårds OK
111:1312:1438:08Brons
45
Ola Nyberg
OK Pan-Kristianstad
111:5512:1938:50Brons
46
David Holmström
OK Roslagen
116:1412:4743:09
Robert Karlsson
Bredaryds SOK
Ej godkänd
Mattias Jonsson
Nybro OK
Ej godkänd
Lars Ericsson
OK Tyr
Ej godkänd
Erik Lind
Säterbygdens OK
Ej godkänd
Markus Johansson
Rydboholms SK
Ej godkänd
Erik Lindström
Västerås SOK
Ej godkänd
Tim Björkman
OK Vilse 87
Ej godkänd
Jesper Tiberg
Hjobygdens OK
Ej godkänd
Pär Olofsson
Rehns BK
Ej godkänd
Johan Andersson
Järla IF OK
Ej godkänd
Jerker Lysell
Rehns BK
Ej godkänd
Joel Bergkvist
Ringsjö OK
Ej godkänd
Johan Edin
Midälva OK
Ej godkänd
Martin Fredlund
Umeå OK
Diskvalificerad
Niki Preisig
Eksjö SOK
Diskvalificerad
Patrik Berglund
Sävedalens AIK
Diskvalificerad
Patrik Lind
OK Tor
Diskvalificerad
Joel Ericsson
Haninge SOK
Diskvalificerad
Niklas Wansölin
OK Ravinen
Diskvalificerad
Jon Gustafsson
IK Hakarpspojkarna
Diskvalificerad
Johan Eriksson
Gävle OK
Diskvalificerad
Johan Olsson
Hjobygdens OK
Diskvalificerad
Gustaf Goth
Kvarnsvedens GOIF OK
Diskvalificerad