SM Ultralång

2005-06-12

Arrangör: Umeå OK

Nivå:
Nationell
Anmälda:
377
Form:
Individuell
Startande:
337
Distans:
Ultralång
Fullföljande:
233
Visa huvudsida för resultat Hoppa till klass Andra sidor för den här resultatlistan Visa resultat för klubb Rapportera fel i resultat
 
D21 Elit 15600 meter63 startande, 56 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Simone Niggli-Luder
Ulricehamns OK
115:267:240:00Guld
2
Jenny Johansson
Ulricehamns OK
115:337:240:07Guld
3
Petra Thomasson
Leksands OK
115:357:250:09Guld
4
Emma Engstrand
Stora Tuna IK
119:067:383:40Guld
5
Ida Wikström Holmgren
IFK Lidingös Skid o OK
119:407:404:14Guld
6
Malin Sand
IFK Lidingös Skid o OK
119:447:414:18Guld
7
Karolina A. Höjsgaard
Domnarvets GOIF
123:197:547:53Guld
8
Lena Eliasson
IK Hakarpspojkarna
129:138:1713:47Silver
9
Annika Billstam
OK Linné
129:518:1914:25Silver
10
Stina Grenholm
Ulricehamns OK
129:548:2014:28Silver
11
Annika Lundström
Sundbybergs IK
130:008:2014:34Silver
12
Emma Andersson
Sävedalens AIK
130:048:2014:38Silver
13
Camilla Berglund
Sävedalens AIK
130:068:2014:40Silver
14
Emma Johansson
Kristinehamns OK
130:238:2114:57Silver
15
Linda Take
OK Djerf
130:408:2315:14Silver
16
Johanna Svensson
OK Hällen
131:548:2716:28Silver
17
Magdalena Danielsson
IFK Lidingös Skid o OK
132:198:2916:53Silver
18
Karin Boström
Järfälla OK
132:298:3017:03Silver
19
Jenny Eriksson
IF Thor
132:418:3017:15Silver
20
Rebecka Österberg
OK Linné
132:458:3117:19Silver
21
Helena Nordin
IF Thor
133:208:3317:54Silver
22
Anette Carlsson
KFUM Örebro OK
134:138:3618:47Silver
23
Åsa Lindqvist
Skogslöparna
135:158:4019:49Silver
24
Carina Svensson
Eksjö SOK
136:388:4621:12Silver
25
Elsa Törnros
Tumba-Mälarhöjden OK
137:188:4821:52Silver
26
Elisabeth Hansson
IFK Lidingös Skid o OK
138:118:5122:45Silver
27
Karolina Samuelsson
Sundbybergs IK
138:398:5323:13Silver
28
Elin Dahlin
Domnarvets GOIF
140:479:0125:21Silver
29
Emma Dahlstedt
IFK Lidingös Skid o OK
140:539:0225:27Silver
30
Anna Ställberg
Tullinge SK
141:079:0325:41Silver
31
Inga Kazlauskaite
SOIK Hellas
141:589:0626:32Silver
32
Helena Andersson
FK Friskus-Varberg
142:189:0726:52Silver
33
Anna Zetterberg
IF Thor
142:449:0927:18Silver
34
Sofia Olsson
OK Skogsfalken
143:139:1127:47Silver
35
Karin Skogholm
Tumba-Mälarhöjden OK
143:369:1228:10Silver
36
Sara Lundblad
Tullinge SK
144:309:1629:04Silver
37
Maria Nilsson
Domnarvets GOIF
146:589:2531:32Silver
38
Louise Göthfors
Järfälla OK
147:399:2832:13Silver
39
Fanny Deckner
Skarpnäcks OL
150:349:3935:08Silver
40
Lisa Sjölander
OK Hällen
152:199:4636:53Silver
41
Elin Johansson
Västerås SOK
152:289:4637:02Silver
42
Anna Windevall
Södertälje-Nykvarn Orientering
153:589:5238:32Silver
43
Sofia Karlsson
Tullinge SK
154:469:5539:20Silver
44
Anna Edenbrandt
IF Thor
154:489:5539:22Silver
45
Petra Halvarsson
IF Thor
156:0110:0040:35Silver
46
Annika Björk
OK Linné
157:1410:0541:48Silver
47
Elisabeth Nilsson
Söders-Tyresö
157:3610:0642:10Silver
48
Anna Thomasdotter
Västerås SOK
158:5110:1143:25Silver
49
Allison Jones
OK Linné
159:2810:1344:02Silver
50
Linda Larsson
OK Hedströmmen
161:1110:2045:45Silver
51
Natalie Egli
Söders-Tyresö
162:2810:2547:02Silver
52
Lin Eriksson
Linköpings OK
162:5510:2747:29Silver
53
Lisa Nordin
Skogslöparna
167:0810:4351:42Brons
54
Ingela Kälvedal
Västvärmlands OK
167:3310:4452:07Brons
55
Susanne Casanova
Nybro OK
169:4010:5354:14Brons
56
Annika Ridell
IF Thor
185:5111:5570:25
Johanna Bygdell
Halmstad OK
Ej godkänd
Ingela Alvmyren
Halmstad OK
Ej godkänd
Rose-Marie Forslund
IFK Moras OK
Ej godkänd
Elin Dahlstedt-Tysk
Leksands OK
Ej godkänd
Anna Mårsell
Linköpings OK
Ej godkänd
Emma Öberg
OK Hällen
Ej godkänd
Anna Lampinen
Södertälje-Nykvarn Orientering
Ej godkänd
 
H21 Elit 25200 meter91 startande, 56 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Valentin Novikov
Delta
172:486:510:00Guld
2
Jonas Pilblad
OK Skogsfalken
172:586:520:10Guld
3
Erik Öhlund
Ulricehamns OK
175:536:593:05Guld
4
Niclas Jonasson
Södertälje-Nykvarn Orientering
176:056:593:17Guld
5
Jan Troeng
OK Linné
176:387:013:50Guld
6
Emil Lauri
OK Tisaren
177:257:024:37Guld
7
Thomas Asp
IFK Göteborg
178:247:055:36Guld
8
Erik Andersson
OK Denseln
179:007:066:12Guld
9
Peter Hemmyr
IFK Umeå
179:097:076:21Guld
10
Per Sjögren
KFUM Örebro OK
179:227:076:34Guld
11
Martin Johansson
IFK Moras OK
179:287:076:40Guld
12
Mats Troeng
OK Linné
179:327:076:44Guld
13
Mikael Olofsson
FK Friskus-Varberg
180:047:097:16Guld
14
Staffan Eriksson
Malungs OK Skogsmårdarna
180:097:097:21Guld
15
Patrik Martner
Leksands OK
180:247:107:36Guld
16
Ulf Troeng
Dalaportens OL
182:137:149:25Guld
17
Rikard Claesson
Stora Tuna IK
182:437:159:55Guld
18
Henrik Löfås
Stora Tuna IK
183:487:1811:00Guld
19
Greger Berglund
IFK Lidingös Skid o OK
184:157:1911:27Guld
20
Joakim Karlsson
IK Hakarpspojkarna
184:287:1911:40Guld
21
Anders Axenborg
Göteborg-Majorna OK
185:387:2212:50Guld
22
David Andersson
IK Hakarpspojkarna
187:457:2714:57Guld
23
Anders Österlund
Västerås SOK
187:517:2715:03Guld
24
Mattias Niggli
Ulricehamns OK
189:217:3116:33Guld
25
Martin Claesson
IFK Göteborg
192:387:3919:50Silver
26
Johan Nordlund
Leksands OK
192:577:3920:09Silver
27
Erik Engstrand
IFK Göteborg
193:077:4020:19Silver
28
Edvin Karlsson
OK Denseln
194:087:4221:20Silver
29
Martin Norling
Söders-Tyresö
195:097:4522:21Silver
30
Martin Larbo
IFK Lidingös Skid o OK
195:457:4622:57Silver
31
Jonas Engström
OK Hällen
196:487:4924:00Silver
32
Magnus Olofsson
FK Friskus-Varberg
199:427:5526:54Silver
33
Martin Johnsson
IFK Lidingös Skid o OK
200:047:5627:16Silver
34
Håkan Gunnarsson
OK Orion
200:227:5727:34Silver
35
Robbin Kantarp
OK Hällen
202:198:0229:31Silver
36
Sven Lundbäck
Stora Tuna IK
202:568:0330:08Silver
37
Stefan Sjölund
Skogslöparna
203:288:0430:40Silver
38
Markus Martinelle
Gävle OK
205:588:1033:10Silver
39
Oskar Carlborg
Nyköpings OK
206:138:1133:25Silver
40
Johan Hellman
OK Tyr
206:428:1233:54Silver
41
Henrik Eliasson
IFK Göteborg
206:528:1334:04Silver
42
Jan Johansson
IFK Umeå
207:088:1334:20Silver
43
Peter Löfås
Stora Tuna IK
207:118:1334:23Silver
44
Reuben Smith
Nybro OK
207:548:1535:06Silver
45
Peter Arnesson
Ulricehamns OK
208:428:1735:54Silver
46
Pavlo Ushkvarok
Stora Tuna IK
210:108:2037:22Silver
47
Johan Modig
OK Pan-Kristianstad
211:008:2238:12Silver
48
Fredrik Åhman
IFK Umeå
214:578:3242:09Silver
49
Liutauras Bilevicius
SOIK Hellas
218:438:4145:55Silver
50
Per Carlborg
Nyköpings OK
218:518:4146:03Silver
51
Rickard Wass
Järla IF OK
219:208:4246:32Silver
52
Johan Lindahl
Täby OK
221:278:4748:39Silver
53
Lars Palmqvist
Järfälla OK
229:219:0656:33Silver
54
Håkan Andersson
Västerås SOK
231:019:1058:13Silver
55
Per Magnusson
OK Nolaskogsarna
231:069:1058:18Silver
56
Mattias Allared
Tumba-Mälarhöjden OK
242:099:3769:21Silver
Daniel Liljedahl
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Andreas Källming
IK Hakarpspojkarna
Ej godkänd
Crister Nygren
IF Thor
Ej godkänd
Per Svantesson
IK Ymer
Ej godkänd
Petter Haraldsson
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
Casper Giding
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
Tomas Johansson
IFK Umeå
Ej godkänd
Andreas J Johansson
Göteborg-Majorna OK
Ej godkänd
Erik Sisell
Gävle OK
Ej godkänd
Lars-Håkan Bengtsson
Gävle OK
Ej godkänd
Josef Nordlund
OK Linné
Ej godkänd
Pontus Nilsson
FK Friskus-Varberg
Ej godkänd
Mattias Millinger
Västerås SOK
Ej godkänd
Lars Håkan Sandvik
Täby OK
Ej godkänd
David Shepherd
Göteborg-Majorna OK
Ej godkänd
Jakob Jansson
Järla IF OK
Ej godkänd
Anders Axelsson
Södertälje-Nykvarn Orientering
Ej godkänd
Fredrik Löwegren
IFK Göteborg
Ej godkänd
Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Daniel Nilsson
OK Skogsfalken
Ej godkänd
Stefan Hertil
OK Denseln
Ej godkänd
Hans Brolund
OK Denseln
Ej godkänd
Damien Renard
OK Denseln
Ej godkänd
Rob Walter
Malungs OK Skogsmårdarna
Ej godkänd
Martin Hogedal
OK Orion
Ej godkänd
Håkan Persson
Skogslöparna
Ej godkänd
Mattias Mårts
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Markus Frödin
Sundsvalls OK
Ej godkänd
Martin Hammarberg
Sundsvalls OK
Ej godkänd
Jonas Sundberg
Söderhamns OK
Ej godkänd
Martin Sundström
Söderhamns OK
Ej godkänd
Markus Adolfsson
Linköpings OK
Ej godkänd
Greger Tysk
Leksands OK
Ej godkänd
Peter Öberg
OK Hällen
Ej godkänd
Robert Johansson
Täby OK
Ej godkänd
 
D20 Elit 13200 meter67 startande, 51 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Elin A Skantze
Järla IF OK
117:078:520:00Guld
2
Eva Svensson
IFK Moras OK
117:328:540:25Guld
3
Jenny Lönnkvist
Tullinge SK
121:469:134:39Guld
4
Fanny Fredriksson
Täby OK
121:519:144:44Guld
5
Malin Sand
OK Tisaren
122:049:154:57Guld
6
Helena Andersson
OK Tisaren
123:269:216:19Guld
7
Frida Aspnäs
Sidensjö IK
123:309:216:23Guld
8
Ida Johansson
IFK Moras OK
123:349:226:27Guld
9
Helene Söderlund
IFK Moras OK
123:389:226:31Guld
10
Sofie Johansson
OK Linné
124:009:246:53Guld
11
Josefin Bengtsson
Långhundra IF
125:459:328:38Guld
12
Lina Sundqvist
OK Kåre
125:489:328:41Guld
13
Johanna Berggren
Ljungskile FK
130:049:5112:57Silver
14
Marie Rönnestrand
Frösö IF
130:079:5113:00Silver
15
Sofia Adolfsson
OK Kåre
130:109:5213:03Silver
16
Sofia Törnqvist
Storviks IF
130:319:5313:24Silver
17
Linnea Gustavsson
Visborgs OK
131:189:5714:11Silver
18
Susanna Mårtensson
Stora Tuna IK
131:309:5814:23Silver
19
Helena Strand
OK Landehof
135:2810:1618:21Silver
20
Johanna Hallberg
IFK Hedemora OK
135:3810:1718:31Silver
21
Anna Holmgren
Vittjärvs IK
136:2510:2019:18Silver
22
Linnéa Johnsson
OK Nackhe
137:2410:2520:17Silver
23
Elsa Jansson
Främmestads IK
138:1410:2821:07Silver
24
Tiina Laas
OK Skogshjortarna
138:1810:2921:11Silver
25
Alva Olsson
Västerås SOK
139:4610:3522:39Silver
26
Mirja Andersson
Söders-Tyresö
139:4810:3522:41Silver
27
Mari Troeng
Storviks IF
139:5110:3622:44Silver
28
Fredrika Vångell
Linköpings OK
139:5710:3622:50Silver
29
Nadia Larsson
Tullinge SK
142:5010:4925:43Silver
30
Sara Garpenlund
KFUM Örebro OK
143:1010:5126:03Silver
31
Jessica Bäckström
Sundsvalls OK
144:1610:5627:09Silver
32
Emma Isaksson
Skogslöparna
144:3510:5727:28Silver
33
Lovisa Berg
OK Milan
144:4310:5827:36Silver
34
Elin Vedin
Midälva OK
144:4910:5827:42Silver
35
Sara Bergström
IFK Umeå
145:1111:0028:04Silver
36
Malin Leijon-Lind
Haninge SOK
145:4011:0228:33Silver
37
Josefine Lindberg
Boxholm-Mjölby OL
151:5911:3134:52Silver
38
Nina Lager
Haninge SOK
152:4811:3535:41Silver
39
Matilda Andersson
Västerbergslagens OL
153:5911:4036:52Silver
40
Sofia Carlsson
Västerås SOK
155:2011:4638:13Silver
41
Josefin Persson
Tullinge SK
155:2211:4638:15Silver
42
Malin Eriksson
Umeå OK
157:1411:5540:07Silver
43
Sara Rapp
IFK Moras OK
161:0112:1243:54Silver
44
Maria Brodin
OK Djerf
161:1712:1344:10Silver
45
Anna Tiderman
Snättringe SK
168:0112:4450:54Brons
46
Janni Axelsson
Sävedalens AIK
168:2312:4551:16Brons
47
Linn Pettersson
Tullinge SK
168:3412:4651:27Brons
48
Malin Sundqvist
Tullinge SK
183:1713:5366:10
49
Linnéa Nordin
Sidensjö IK
187:3914:1370:32
50
Linn Rönnols
Täby OK
192:5714:3775:50
51
Anna Brammås
Västerås SOK
202:0515:1984:58
Lisa Palm
Lessebo OK
Ej godkänd
Sofia Persson
Snättringe SK
Ej godkänd
Malin Winblad
Rehns BK
Ej godkänd
Martina Karlsson
OK Njudung
Ej godkänd
Johanna Lindberg
OK Denseln
Ej godkänd
Ida Pettersson
Täby OK
Ej godkänd
Carolina Klasson
Ulricehamns OK
Ej godkänd
Lisa Silvemark
Dalaportens OL
Ej godkänd
Lina Strand
Göteborg-Majorna OK
Ej godkänd
Jessica Vuori
Haninge SOK
Ej godkänd
Helena Lidhage
IK Ymer
Ej godkänd
Lisa Persson
IFK Lidingös Skid o OK
Ej godkänd
Ida-Maria Svensson
Lidköpings VSK
Ej godkänd
Therese Bentevik
Nyköpings OK
Ej godkänd
Julia Dalgren
OK Ravinen
Ej godkänd
Josefine Engström
Alfta-Ösa OK
Ej godkänd
 
H20 Elit 21200 meter116 startande, 70 fullföljande
Pl. Namn Förening Tid Km-tid Tid+Märke
1
Henrik Jansson
OK Tisaren
157:527:270:00Guld
2
John Fredriksson
Täby OK
167:117:539:19Guld
3
Erik Rost
Alfta-Ösa OK
168:507:5810:58Guld
4
Johan Aronsson
OK Tisaren
171:148:0513:22Guld
5
Jakob Lööf
OK Pan-Kristianstad
174:058:1316:13Silver
6
Mikael Nordström
Rånäs OK
174:268:1416:34Silver
7
William Lind
Sävedalens AIK
174:508:1516:58Silver
8
Erik Thorsson
Tullinge SK
179:448:2921:52Silver
9
David A Skantze
Järla IF OK
179:528:2922:00Silver
10
Erik Liljequist
OK Älme
180:308:3122:38Silver
11
Pelle Engstrand
Rehns BK
181:028:3223:10Silver
12
Jonas Bäckström
Sundsvalls OK
184:168:4226:24Silver
13
Gustav Strindhagen
FK Vittus
187:188:5029:26Silver
14
Joel Sjölander
Härnösands OK
187:488:5229:56Silver
15
Simon Andersson
Forsa OK
187:598:5230:07Silver
16
Björn Arnesson
Ulricehamns OK
188:228:5330:30Silver
17
Brent Godman
Gotlands Bro OK
189:368:5731:44Silver
18
Andreas Eriksson
Umeå OK
190:018:5832:09Silver
19
Niklas Serrander
Södertälje-Nykvarn Orientering
190:068:5832:14Silver
20
Patrik Lind
OK Tor
190:098:5832:17Silver
21
Johan Edin
Midälva OK
190:128:5832:20Silver
22
Rickard Rosgren
OK Njudung
192:419:0534:49Silver
23
Simon Elgsten
Eksjö SOK
193:129:0735:20Silver
24
Tomas Reibring
Nyköpings OK
194:459:1136:53Silver
25
Magnus Carlstedt
Sävedalens AIK
195:329:1337:40Silver
26
Nils Björke
Söders-Tyresö
195:469:1437:54Silver
27
Albert Mollén
OK Denseln
196:029:1538:10Silver
28
Anders Tarandi
IFK Lidingös Skid o OK
196:219:1638:29Silver
29
Erik Ivarsson Sandberg
OK Denseln
196:599:1839:07Silver
30
Johannes Svensson
OK Tyr
197:289:1939:36Silver
31
Jakob Ericsson
Haninge SOK
197:319:1939:39Silver
32
Jerker Lysell
Rehns BK
198:069:2140:14Silver
33
Pär Olofsson
Rehns BK
198:169:2140:24Silver
34
Johan Hamelius
Säterbygdens OK
200:129:2742:20Silver
35
Dennis Hansson
OK Orion
200:349:2842:42Silver
36
Linus Karlsson Mood
Länna IF
201:129:2943:20Silver
37
Johan Olausson
OK Orion
203:529:3746:00Silver
38
Håkan Pettersson
OK Djerf
204:179:3846:25Silver
39
Linus Lauri
OK Tisaren
204:599:4047:07Silver
40
Emil Kalered
Skogspojkarnas OK
205:369:4247:44Silver
41
Erik Mattsson
Järla IF OK
207:429:4849:50Silver
42
Olle Karlsson
Tullinge SK
208:169:4950:24Silver
43
Ruben Svartholm
Gammelstads IF
208:459:5150:53Silver
44
Karl Larsson
OK Kullingshof
208:599:5151:07Silver
45
Emil Tengvall
Boxholm-Mjölby OL
209:169:5251:24Silver
46
Mattias Nilsson
OK Alehof
209:549:5452:02Silver
47
Oscar Stensson-Bohman
Nybro OK
210:119:5552:19Silver
48
Calle Grape
Stora Tuna IK
211:5410:0054:02Silver
49
Anders Lindberg
Söderhamns OK
211:5610:0054:04Silver
50
Niklas Profors
Köping-Kolsva OK
211:5910:0054:07Silver
51
Niklas Olsson
Täby OK
212:0210:0054:10Silver
52
Daniel Persson
Skogslöparna
214:1310:0656:21Silver
53
Daniel Nordebo
Älvsby IF
214:2110:0756:29Silver
54
Erik Blomberg
Nyköpings OK
217:0810:1559:16Silver
55
Emil Andersson
Ärla IF
217:5110:1759:59Silver
56
Martin Fredriksson
OK Skogshjortarna
217:5410:1760:02Silver
57
Erik Johansson
Falköpings AIK
217:5710:1760:05Silver
58
David Lingfors
IF Hallby
218:4110:1960:49Silver
59
Jonas Lundgren
Stora Tuna IK
219:0710:2061:15Silver
60
Ola Nyberg
OK Pan-Kristianstad
220:3410:2462:42Silver
61
Patrik Lindeberg
Ringsjö OK
220:3810:2462:46Silver
62
Niklas Olofsson-Bierfeldt
Ärla IF
220:5610:2563:04Silver
63
Emil Backlund
Dalaportens OL
223:0810:3265:16Brons
64
Niclas Tjernlund
OK Vilse 87
223:4110:3365:49Brons
65
Markus Johansson
Rydboholms SK
232:1610:5774:24Brons
66
Johan Persson
Hagaby GOIF
232:3410:5874:42Brons
67
Erik Dahlqvist
Storviks IF
236:2311:0978:31Brons
68
Markus Nilsson
OK Nackhe
236:4311:1078:51Brons
69
Peter Edlund
IFK Lidingös Skid o OK
238:1111:1480:19
70
Erik Edespong
FK Friskus-Varberg
247:2311:4089:31
Thomas Ohlin
Rånäs OK
Ej godkänd
Kjell Winblad
Rehns BK
Ej godkänd
Jesper Lysell
Rehns BK
Ej godkänd
Daniel Erlandsson
OK Vilse 87
Ej godkänd
Tim Björkman
OK Vilse 87
Ej godkänd
Daniel Attås
OK Tisaren
Ej godkänd
Emil Johansson
OK Tisaren
Ej godkänd
Rasmus Leo
OK Stigen
Ej godkänd
Petter Eriksson
OK Rodhen
Ej godkänd
Robert Rensgard
OK Renen
Ej godkänd
Johannes Eklund
Rånäs OK
Ej godkänd
Viktor Hedlöf
Rånäs OK
Ej godkänd
Jens Caap-Hällgren
Härnösands OK
Ej godkänd
Mathias Lang
Nybro OK
Ej godkänd
Teodor Peterson
IFK Umeå
Ej godkänd
Jonathan Rosendahl
Västerås SOK
Ej godkänd
Erik Pettersson
Visborgs OK
Ej godkänd
Ola Martner
Tolered-Utby Ol-klubb
Ej godkänd
Simon Jakobson
Tibro OK
Ej godkänd
Marcus Millegård
Sävedalens AIK
Ej godkänd
Andreas Nordfors
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Anders Nilsson
Stora Tuna IK
Ej godkänd
Mattias Ericsson
OK Denseln
Ej godkänd
Erik Lundh
OK Pan-Kristianstad
Ej godkänd
Linus Bohman
Hjärnarps GH OL
Ej godkänd
Joel Ericsson
Haninge SOK
Ej godkänd
Jesper Falk
Haninge SOK
Ej godkänd
Johan Strand
Göteborg-Majorna OK
Ej godkänd
Johan Eriksson
Gävle OK
Ej godkänd
Martin Sundlöf
Gävle OK
Ej godkänd
Mattias Andersson
Boxholm-Mjölby OL
Ej godkänd
Jimmy Larsson
Alfta-Ösa OK
Ej godkänd
Martin Fredlund
Umeå OK
Ej godkänd
Olof Krantz
IK Gandvik
Ej godkänd
Andreas Bjärkmar
Linköpings OK
Ej godkänd
Anton Östlin
Linköpings OK
Ej godkänd
Oscar Arman
Nyköpings OK
Ej godkänd
Erik Pettersson
Nyköpings OK
Ej godkänd
Simon Freij
Nyköpings OK
Ej godkänd
Alexander Blomberg
Nyköpings OK
Ej godkänd
Mattias Jonsson
Nybro OK
Ej godkänd
David Runemalm
Nybro OK
Ej godkänd
Jonathan Blomqvist
Nybro OK
Ej godkänd
Erik Melén
Motala AIF OL
Ej godkänd
Simon Hannus
Midälva OK
Ej godkänd
Jan Fjällstedt
Umeå OK
Ej godkänd