ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Total banlängdDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-24 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbBanlängd
1 Sören Wilhelmsson Falköpings AIK OK12710
2 Karin Torstensson Falköpings AIK OK12390
3 Amanda Blennow Falköpings AIK OK9770
4 Anton Pettersson Mariestads FK9000
5 Lotta Stigsdotter IF Hagen9000
6 Rasmus Persson Falköpings AIK OK9000
7 Ann-Christin Blennow Falköpings AIK OK9000
8 Gustav Hagström Falköpings AIK OK9000
9 Sara Hagström Falköpings AIK OK9000
10 Jonas Hagström Falköpings AIK OK9000
11 Lars Holmberg IF Hagen9000
12 Mats Hedman IF Hagen9000
13 Inger Westerberg IF Hagen9000
14 Tommy Roos Falköpings AIK OK7890
15 Magnus Ö Bernhed Sävedalens AIK7650
16 Hans Lindgren OK Skogshjortarna7460
17 Vilma Blennow Falköpings AIK OK7440
18 Elsa Wilhelmsson Falköpings AIK OK7370
19 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK7080
20 Oskar Vigren Sävedalens AIK7080
21 Christer Carlsson Sävedalens AIK6930
22 Andres Laas OK Skogshjortarna6930
23 Håkan Wåhlander Frölunda OL6930
24 Thomas Attfors Sävedalens AIK6930
25 Maria Bogren IF Hagen6900
26 Caroline Hagström Falköpings AIK OK6900
27 Karin Holm Dalaportens OL6900
28 Karl Evert Svensson IF Hagen6900
29 Hans-Gösta Bernhard Mariestads FK6900
30 Anders Herngren IF Hagen6900
31 Eva Rabe-Magnusson IF Hagen6900
32 Ann-Marie Holmström IK Gandvik6900
33 Maria Widmark IF Hagen6900
34 Cathrine Herngren IF Hagen6900
35 Malin Dahlberg Falköpings AIK OK6900
36 Veronica Lindgren OK Skogshjortarna6860
37 Sofia Carlsson Lindebygdens OK6800
38 Per-Olof Larsson Hestra IF6740
39 Johanna Wallinder Göteborg-Majorna OK6740
40 Pierre Karlsson OK Alehof6740
41 Ingemar Carlsson Sävedalens AIK6740
42 Christer Nilsson Sjövalla FK6710
43 Björn Engström Lerums SOK6550
44 Sten Blomström IK Stern6550
45 Stellan Holmstrand Herrljunga SK Skid o OL6550
46 Hjalmar Nordquist OK Järnbärarna6300
47 Stefan Sjöblom Frölunda OL6190
48 Karin Bergdahl Sävedalens AIK6090
49 Jenny Johansson KFUM Örebro OK6090
50 Anette Bernhed Sävedalens AIK6090
51 Kalle Johansson OK Skogshjortarna5920
52 Monika Nilsson OK Alehof5920
53 Ronny Ragnarsson OK Skogshjortarna5920
54 Rune Sandberg Uddevalla OK5920
55 Ingemar Lindblom IFK Göteborg5920
56 Anders Björnberg Frölunda OL5920
57 Dag Lorén OK Frisene5920
58 Ronny Andersson OK Skogshjortarna5920
59 Lars-Göran Axmalm Sävedalens AIK5920
60 Ann Laas OK Skogshjortarna5920
61 Lars Finbom OK Landehof5920
62 Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna5920
63 Rasmus Arfwedson Frölunda OL5890
64 Johan Höög OK Kullingshof5890
65 Bo Cederlöf Klubblös5890
66 Lillemor Hallin OK Landehof5880
67 Hanna Vigren Sävedalens AIK5880
68 Elin Sundqvist OK Tranan5730
69 Roland Dahl IFK Göteborg5730
70 My Engström Lerums SOK5730

Snabbsök

Logga in