ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Total banlängdDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-24 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbBanlängd
1 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln352680
2 Johan Aronsson OK Tisaren347850
3 David Lingfors IK Hakarpspojkarna331060
4 Jacob Westerberg Linköpings OK311060
5 Måns Faxén Växjö OK310566
6 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK288700
7 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering285320
8 Oscar Björck OK Älme281598
9 Oskar Sjöberg Täby OK278860
10 Oleksandr Kratov OK Orion277190
11 Daniel Attås OK Tisaren264180
12 Josef Nordlund OK Linné263080
13 Petter Eriksson Södertälje-Nykvarn Orientering263030
14 Per Lenander Växjö OK259180
15 Erik Gustafsson OK Nackhe256510
16 Hans Brolund OK Denseln256080
17 Philip Pålsson Skåneslättens OL254128
18 Filip Dahlgren IFK Lidingös Skid o OK253670
19 Olle Kalered OK Denseln253380
20 Christian Tingström OK Klemmingen252510
21 Johan Modig OK Pan-Kristianstad251860
22 Jakob Enmark Gävle OK251240
23 Patrik Lind Ärla IF247730
24 Pelle Engstrand Stora Tuna OK247290
25 Robert Wetterlöf OK Pan-Kristianstad247250
26 Emil Jönsson Halmstad OK247121
27 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna245061
28 Johan Runesson OK Tisaren241710
29 Jesper Lysell Rehns BK235530
30 Fabian Ljungquist Lunds OK231715
31 Erik Lind IFK Umeå231080
32 Erik Tengvall Vänersborgs SK229190
33 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad228440
34 Helén Persson Linköpings OK226960
35 Mats Troeng OK Linné226340
36 Oscar Vångell Ärla IF226170
37 Christoffer Ohlsson Uddevalla OK225570
38 Pavlo Ushkvarok Stora Tuna OK221470
39 Anders Lövgärd OK Alehof220545
40 Martina Karlsson Stora Tuna OK220540
41 Erik Classon OK Orinto220208
42 Robbin Kantarp OK Hällen219800
43 Anders Boström Järfälla OK219720
44 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK218950
45 Jakob Andersson Bredaryds SOK217750
46 Jan Moberg Gävle OK215035
47 Sofia Adolfsson OK Kåre214260
48 Britta Sahlin Vänersborgs SK212555
49 Nils Wallentin Tärk Halmstad OK211755
50 Andreas Bergander Eksjö SOK211360
51 Andreas Liljegren Gotlands Bro OK210515
52 Anders Axenborg Göteborg-Majorna OK210250
53 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK210080
54 Rikard Claesson Stora Tuna OK209700
55 Mikael Lundqvist Falkenbergs OK209501
56 Jakob Segerslätt Skåneslättens OL209410
57 Johan Strand Göteborg-Majorna OK207600
58 Jonas Lundberg Göteborg-Majorna OK207105
59 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg207050
60 Rasmus Leo Bredaryds SOK206850
61 Jonas Leandersson OK Tyr206600
62 Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad206550
63 Sofia Törnqvist Alfta-Ösa OK205970
64 Olle Boström Järla IF OK205090
65 Martin Ahlberger Hestra IF204970
66 Emil Svensk Stora Tuna OK204570
67 Jakob Jansson Järla IF OK204370
68 Tove Alexandersson Stora Tuna OK204120
69 Johanna Öberg OK Hällen202610
70 Martin Hammarberg Malungs OK Skogsmårdarna202140

Snabbsök

Logga in