ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Total banlängdDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-22 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbBanlängd
1 Lukas Peterson IFK Umeå305150
2 Johan Aronsson OK Tisaren280200
3 Jakob Enmark Gävle OK278690
4 Ulrik Imberg OK Linné276970
5 Johan Lindahl Täby OK273830
6 Mikael Lundqvist Falkenbergs OK271250
7 Simon Hedlund Köping-Kolsva OK268640
8 Jan-Ove Wiking Istrums SK268110
9 Rikard Pentonen Hestra IF267680
10 Jonas Wallin Vänersborgs SK263793
11 Peter Hemmyr Järla IF OK260190
12 Christian Enberg Linköpings OK256610
13 Magnus Nordström OK Älvsjö-Örby256440
14 Kent Ohlsson Haninge SOK253610
15 William Lind Sävedalens AIK251390
16 Rikard Claesson Stora Tuna OK250220
17 Jerker Lysell Rehns BK245270
18 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg243710
19 Erik Öhlund Ulricehamns OK243490
20 Pelle Engstrand Rehns BK241290
21 David Bejlum Vänersborgs SK240703
22 Per-Åke Olsson OK Ravinen237210
23 Samuel Andersson IK Gandvik235210
24 Lasse Jansson Gävle OK234960
25 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK233483
26 Anders Hedberg Lerums SOK233470
27 Mikael Andersson Linköpings OK233270
28 Jakob Jansson Järla IF OK232900
29 Erik Engstrand IFK Göteborg232650
30 Tomas Hallmén OK Tisaren230650
31 Erik Liljequist OK Älme229920
32 Per Lenander Växjö OK228810
33 Håkan Gunnarsson OK Orion227340
34 Martin Larbo IFK Lidingös Skid o OK226460
35 Erik Classon OK Orinto225915
36 Carl Wiking OK Kåre224480
37 Robbin Kantarp OK Hällen218850
38 Emil Tengvall Vänersborgs SK218380
39 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad217270
40 Filip Dahlgren Hagaby GOIF215800
41 Martin Ivarsson Vänersborgs SK214840
42 Fabian Ljungquist Lunds OK214640
43 Martin Hederskog Malungs OK Skogsmårdarna214040
44 Oskar Sjöberg Täby OK213975
45 Rassmus Andersson Stora Tuna OK211550
46 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna210900
47 Simon Sanderi Lidköpings VSK210883
48 Martin Hammarberg Malungs OK Skogsmårdarna210455
49 Mats Röjgård OK Kolmården210340
50 Olle Boström Järla IF OK210260
51 Maria von Schmalensé Täby OK210050
52 Dan Wester Järla IF OK209240
53 Jörgen Ohlin OK Linné208710
54 Göran Bengtsson Tockarps IK208540
55 Håkan Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna208350
56 Ola Martner Göteborg-Majorna OK207980
57 Jonas Lundberg Göteborg-Majorna OK207100
58 Tommy Andersson Vänersborgs SK206540
59 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln205430
60 Christoffer Ohlsson Uddevalla OK205390
61 Emil Hjalmarsson OK Njudung204760
62 Emil Fager OK Orion203570
63 Göran Winblad Rehns BK203315
64 Erik Holmberg IK Hakarpspojkarna203203
65 Gustav Bergman OK Ravinen203140
66 Albin Ridefelt OK Linné201820
67 Daniel Martinsson OK Kroppefjäll201130
68 Mattias Mårts Stora Tuna OK200275
69 Simon Andersson OK Kullingshof200230
70 Mattias Karlsson IK Hakarpspojkarna200210

Snabbsök

Logga in