ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Antal tävlingsstarter (fullföljda)Den här sidan uppdaterades senast 2017-11-20 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbAntal tävlingar
1 Britt Rangert IK Ymer47
2 Hans Lindgren OK Skogshjortarna38
3 Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK36
4 Pierre Karlsson OK Alehof35
5 Carl-Henry Andersson OK Orinto34
6 Dag Lorén OK Frisene33
7 Britta Sahlin Vänersborgs SK33
8 Anders Björnberg Frölunda OL33
9 Lars Johansson OK Skogshjortarna32
10 Stefan Sjöblom Frölunda OL32
11 Kalle Johansson OK Skogshjortarna31
12 Göran Bengtsson Tockarps IK31
13 Ronny Andersson OK Skogshjortarna31
14 Totte Holm Markbygdens OK31
15 Lisbeth Johansson OK Skogshjortarna31
16 Andres Laas OK Skogshjortarna30
17 Ann Laas OK Skogshjortarna30
18 Christer Mannfolk Ulricehamns OK30
19 Olle Hermansson IK Ymer30
20 Clara Mannfolk Ulricehamns OK30
21 Ingemar Holmberg IF Hagen29
22 Kerstin Ernvid Ulricehamns OK28
23 Veronica Lindgren OK Skogshjortarna28
24 Ingrid Hermansson IK Ymer28
25 Bernt Andersson IF Rigor28
26 Klara Ask Markbygdens OK28
27 Sofia Sjögren OK Kullingshof28
28 Jesper Sjögren OK Kullingshof27
29 Klara Axelsson Markbygdens OK27
30 Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK27
31 Conny Sahlin Vänersborgs SK27
32 Daniel Olsson Dalsjöfors GOIF27
33 Anders Arfwedson Frölunda OL27
34 Samuel Plumppu Bredareds IF27
35 Fredrik Plumppu Bredareds IF27
36 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK27
37 Felix Axelsson Markbygdens OK27
38 Gunnel Svensson IK Ymer27
39 Lars Finbom OK Landehof27
40 Linus Landergren Hestra IF26
41 Christer Westberg IFK Göteborg26
42 Markus Larsson Hestra IF26
43 Lars Tuvesson Ulricehamns OK26
44 Sven Erik Sjöholm Mullsjö SOK26
45 Fredrik Ask Markbygdens OK26
46 Lennart Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb25
47 Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna25
48 Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK25
49 Elin Classon OK Orinto25
50 Ellen Blennow Falköpings AIK OK25
51 Anders Sjögren OK Kullingshof25
52 Sofia Grahn Hestra IF25
53 Per-Olof Larsson Hestra IF25
54 Rasmus Arfwedson Frölunda OL25
55 Lennart Höije OK Ravinen25
56 Joel Plumppu Bredareds IF24
57 Ingrid Rex Wallström IK Uven24
58 Ivan Ernvid Ulricehamns OK24
59 Therese Enenge Bredareds IF24
60 Amanda Blennow Falköpings AIK OK24
61 Lars Hogedal Vänersborgs SK24
62 Kent Ivarsson OK Skogshjortarna24
63 Carl Holmberg IF Hagen24
64 Björn Pettersson Ulricehamns OK24
65 Bengt-Åke Svensson IK Ymer24
66 Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK24
67 Roland Nilsson Falköpings AIK OK24
68 Jeanette Sigenstam Markbygdens OK24
69 Peter Nilsson OK Tranan24
70 Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK24

Snabbsök

Logga in