ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Antal tävlingsstarter (fullföljda)Den här sidan uppdaterades senast 2017-11-20 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbAntal tävlingar
1 Ronny Andersson OK Skogshjortarna61
2 Britta Sahlin Vänersborgs SK61
3 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK59
4 Ronja Jungåker Korsnäs IF OK57
5 Waste Byström OK Virdarna55
6 Britt Rangert IK Ymer52
7 Berit Byström OK Virdarna51
8 Carl-Henry Andersson OK Orinto51
9 Göran Bengtsson Tockarps IK49
10 Bo Svensson Tockarps IK48
11 Rasmus Arfwedson Frölunda OL47
12 Britt Forsell Pirozzi Lunds OK46
13 Gull Svensson Tockarps IK46
14 Anita Andersson OK Skogshjortarna46
15 Roland Nilsson Falköpings AIK OK46
16 Nils Jansson Skattkärrs IF46
17 Ingrid Rex Wallström IK Uven45
18 Margareta Larsson OK Njudung45
19 Stefan G Larsson OK Njudung45
20 Oscar Björck OK Älme45
21 Barbro Andersson OK Skogshjortarna45
22 Oscar Johansson OK Dacke45
23 Eric Tenland Stigmännen Karlshamns OK44
24 Ann-Christin Nero Ronneby OK44
25 Tina Hagård Rävetofta OK44
26 Måns Faxén Växjö OK44
27 Thomas Kleist Boxholm-Mjölby OL44
28 Nils Alexandersson Stora Tuna OK44
29 Henrik Johannesson Ronneby OK44
30 Elisabet Månsson OK Löftan44
31 Ingemar Andersson OK Orion44
32 Alexander Roos OK Landehof44
33 Mirjam Dalén Sala OK43
34 Sven-Olof Larsson Växjö AIS43
35 Johan Wennermark OK Skogsfalken43
36 Ingrid Johansson Laholms IF OK43
37 Amanda Johansson OK Dacke43
38 Oscar Renberg FK Herkules43
39 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad43
40 Morgan Ljung Vaggeryds SOK43
41 Erica Edman Korsnäs IF OK43
42 Kajsa Jungbjer FK Herkules43
43 Tommy Roos Falköpings AIK OK42
44 Madelene Axelsson Härlövs IF42
45 Torill Svendsen Lunds OK42
46 Philip Persson OK Orion42
47 Irmalinn Nilsson Härlövs IF42
48 Roland Karlsson Ronneby OK41
49 Håkan Nilsson Malmö OK41
50 Ernie Broström Halmstad OK41
51 Lennart Höije OK Ravinen41
52 Christer Westberg IFK Göteborg41
53 Kajsa Andersson OK Orion41
54 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK41
55 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK41
56 Bo Månsson OK Löftan41
57 Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna41
58 Annette Falck-Larsson Vänersborgs SK41
59 Frida Sandberg Säterbygdens OK41
60 Agnes Spånér Sävedalens AIK40
61 Karin Larsson OK Kompassen40
62 Christer Mannfolk Ulricehamns OK40
63 Solbritt Gustafsson OK Virdarna40
64 Siv Larsson Växjö AIS40
65 Erik Andersson OK Orion40
66 Helén Persson Linköpings OK40
67 Filip Wadsten OK Landehof40
68 Nils-Erik Bondesson Frosta OK39
69 Kent Ivarsson OK Skogshjortarna39
70 Ulf Palmér Ulricehamns OK39

Snabbsök

Logga in