ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Antal tävlingsstarter (fullföljda)Den här sidan uppdaterades senast 2017-10-29 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbAntal tävlingar
1 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK67
2 Ronny Andersson OK Skogshjortarna61
3 Britta Sahlin Vänersborgs SK60
4 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad59
5 Christer Garpenlund KFUM Örebro OK59
6 Britt Forsell Pirozzi Lunds OK57
7 Göran Bengtsson Tockarps IK57
8 Elisabet Månsson OK Löftan56
9 Göran Hansson Täby OK55
10 Sven-Erik Forsell Lunds OK55
11 Gull Svensson Tockarps IK55
12 Eric Tenland Stigmännen Karlshamns OK54
13 Kaarina Voudinmäki Mullsjö SOK54
14 Jonas Wallin Vänersborgs SK54
15 Lars Hogedal Vänersborgs SK54
16 Marianne Sellgren Sigtuna OK53
17 Moa Pettersson OK Dacke53
18 Anna Larsson IF Hagen53
19 Erland Ling Jönköpings OK53
20 Erik Classon OK Orinto52
21 Waste Byström OK Virdarna52
22 Bo Svensson Tockarps IK52
23 Inge Persson FK Boken52
24 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby51
25 Elin Classon OK Orinto51
26 Maria von Schmalensé Täby OK50
27 Lisa Pettersson OK Dacke50
28 Per Ivarsson Trollhättans SOK50
29 Karl-Gustav Klemets Hallstahammars OK50
30 Lisa Kalered Skogspojkarnas OK50
31 Jakob Enmark Gävle OK49
32 Britt Sjögren Kristinehamns OK49
33 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK49
34 Therese Klintberg Eksjö SOK49
35 Sanna Linsefors Lunds OK49
36 Morgan Ljung Vaggeryds SOK48
37 Maja Andersson OK Dacke48
38 Jannie Hagård Rävetofta OK48
39 Ingrid Johansson Laholms IF OK48
40 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK48
41 Ingrid Rex Wallström IK Uven48
42 Victor Flingmark Uddevalla OK48
43 Simon Hedlund Köping-Kolsva OK48
44 Ingemar Holmberg IF Hagen48
45 Ulla Ling Jönköpings OK48
46 Axel Roos Hansson Täby OK47
47 Sven-Erik Levin Tierps SOK47
48 Sarah Tibell Linköpings OK47
49 Johan Aronsson OK Tisaren47
50 Adam Fredén Falköpings AIK OK47
51 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK47
52 Rune Carlsson Sundbybergs IK47
53 Hampus Andersson OK Tyringe47
54 Totte Holm Markbygdens OK47
55 Arne Klintberg Eksjö SOK47
56 Oscar Björck OK Älme47
57 Helén Persson Linköpings OK47
58 Lukas Peterson IFK Umeå46
59 Lars Nordin Solna OK46
60 Solbritt Gustafsson OK Virdarna46
61 Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna46
62 Mats Jönsson Korsnäs IF OK46
63 Göran Larsson Sala OK46
64 Christer Mannfolk Ulricehamns OK46
65 Hanna Gustafsson OK Kåre46
66 Maria Nordvall OK Kolmården45
67 Clara Mannfolk Ulricehamns OK45
68 Frida Bakkman SOK Viljan45
69 Rasmus Palmqvist Järfälla OK45
70 Martin Dahlgren-Rosén Järla IF OK45

Snabbsök

Logga in