ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Antal tävlingsstarter (fullföljda)Den här sidan uppdaterades senast 2017-11-10 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbAntal tävlingar
1 Elisabet Månsson OK Löftan62
2 Göran Bengtsson Tockarps IK61
3 Roland Nilsson Falköpings AIK OK59
4 Olle Boström Järla IF OK59
5 Ingrid Rex Wallström IK Uven58
6 Totte Holm Markbygdens OK57
7 Christian Tingström OK Klemmingen57
8 Berit Byström OK Virdarna56
9 Lena Svensson Tockarps IK56
10 Jonas Nordström OK Älvsjö-Örby56
11 Waste Byström OK Virdarna55
12 Gull Svensson Tockarps IK55
13 Lars Hogedal Vänersborgs SK55
14 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby55
15 Conrad Tingström OK Klemmingen55
16 Viktor Öhlén Surahammars SOK55
17 Britta Sahlin Vänersborgs SK55
18 Ulf Kjellin OK Hedströmmen55
19 Ronny Andersson OK Skogshjortarna54
20 Martin Regborn Hagaby GOIF53
21 Måns Winnem Rehns BK53
22 Erik Classon OK Orinto53
23 Kristin Löfgren Järfälla OK53
24 Håkan Nilsson Malmö OK52
25 Britt Rangert Växjö AIS51
26 Solbritt Gustafsson OK Virdarna51
27 Sven-Olof Larsson Växjö AIS51
28 Elin Månsson OK Löftan51
29 Ingemar Holmberg IF Hagen51
30 Oskar Hektor Järla IF OK50
31 Rune Carlsson Sundbybergs IK50
32 Hampus Andersson OK Tyringe50
33 Bo Månsson OK Löftan50
34 Stina Marianne Eriksson Tockarps IK50
35 Bill Schölin Tockarps IK50
36 Christian Enberg Linköpings OK50
37 Sören Johansson OK Norden50
38 Jannie Hagård Rävetofta OK49
39 Robert Wetterlöf OK Tyringe49
40 Helén Persson Linköpings OK49
41 Solveig Dillman Hammarby IF OF49
42 Tommy Westerberg IF Hagen49
43 Marcus Ramström Strängnäs-Malmby OL49
44 Alf Lundkvist OK Tor48
45 Christer Garpenlund KFUM Örebro OK48
46 Maria Bois Malungs OK Skogsmårdarna48
47 Sofie Wetter Arboga OK48
48 Britt Sjögren Kristinehamns OK48
49 Yngve Johansson Kristinehamns OK48
50 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK48
51 Jakob Segerslätt Rävetofta OK48
52 Carina Hill Tumba-Mälarhöjden OK48
53 Ragnar Eriksson OK Hedströmmen48
54 Henrik Olsson Täby OK47
55 Matts Björke Söders-Tyresö47
56 Nisse Bohman OK Kompassen47
57 Rasmus Leo Bredaryds SOK47
58 Siv Larsson Växjö AIS47
59 Amanda Leo Bredaryds SOK47
60 Julia Dahl IS Kullen47
61 Ann-Marie Holmström IK Gandvik47
62 Sarah Tibell Linköpings OK47
63 Kajsa Hammarström OK Måsen47
64 Lars Nordin Solna OK47
65 Sofie Landqvist Köping-Kolsva OK47
66 Berith Pettersson Vänersborgs SK46
67 Anton Sundin Strängnäs-Malmby OL46
68 Johan Markstedt OK Södertörn46
69 Bo Svensson Tockarps IK46
70 Jan Bojling Solna OK46

Snabbsök

Logga in