ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
MärkesligaDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-24 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbGuldSilverBrons
1 Per-Olof Larsson Hestra IF200
2 Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK200
3 Andres Laas OK Skogshjortarna200
4 Lisa Hedström OK Pan-Kristianstad200
5 Dag Lorén OK Frisene200
6 Roland Dahl IFK Göteborg200
7 Kalle Johansson OK Skogshjortarna110
8 Rune Sandberg Uddevalla OK110
9 Inger Holmstrand Herrljunga SK Skid o OL110
10 Pierre Karlsson OK Alehof110
11 Lisbeth Johansson OK Skogshjortarna110
12 Emma Nilsson OK Tranan110
13 Thomas Attfors Sävedalens AIK110
14 Anette Bernhed Sävedalens AIK110
15 Britt Rangert IK Ymer110
16 Ingemar Lindblom IFK Göteborg110
17 Ture Gunnarsson Göteborg-Majorna OK110
18 Lars Finbom OK Landehof110
19 Stefan Sjöblom Frölunda OL101
20 Anna Hallmén OK Tisaren101
21 Johan Höög OK Kullingshof101
22 Jenny Johansson KFUM Örebro OK101
23 Olle Adolfsson Lerums SOK100
24 Elin Pettersson Sjövalla FK100
25 Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK100
26 Christina Schedwin IK Stern100
27 Bertil Åkesson Markbygdens OK100
28 Elin Högstrand Markbygdens OK100
29 Anders Önerud OK Ravinen100
30 Klara Ask Markbygdens OK100
31 Ingemar Alfredsson IK Uven100
32 Daniel Olsson Dalsjöfors GOIF100
33 Jonas Karlsson Markbygdens OK100
34 Kerstin Tjernlund OK Vilse 87100
35 P-O Ivarsson Haninge SOK100
36 Frida Wallström Sävedalens AIK100
37 Sören Andersson IK Dran100
38 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK100
39 Stefan Kollberg Eksjö SOK100
40 Anneli Brander Stenungsunds OK100
41 Gustav Elvmyr Tolered-Utby Ol-klubb100
42 Mikael Bergstedt Markbygdens OK100
43 Yvonne Weihard Sävedalens AIK100
44 Rebecka Olsson OK Skogsfalken100
45 Emma Andersson Sävedalens AIK100
46 Ola Martner Göteborg-Majorna OK100
47 Per Ivarsson Trollhättans SOK100
48 Sofia Grahn Hestra IF100
49 Clara Mannfolk Ulricehamns OK100
50 Per Arnell Markbygdens OK100
51 Ulf Palmér Ulricehamns OK100
52 Gunnel Svensson IK Ymer100
53 Bertil Petersson IK Ymer100
54 Eva Thörnblom Sjövalla FK100
55 Olle Gottfridsson SOK 68100
56 Fabienne Wenger Göteborg-Majorna OK100
57 Emelie Svensson IF Rigor100
58 Andrew Lago Göteborg-Majorna OK100
59 Per-Åke Bligård OK Vilse 87100
60 Per Gustavsson Göteborg-Majorna OK100
61 Marie-Louise Lundström OK Löftan100
62 Kristina Roos Larsson Bredareds IF100
63 Bengt Borg Göteborg-Majorna OK100
64 Christian Nielsen IFK Göteborg100
65 Kenneth Johansson OK Tranan100
66 Frida Andersson Göteborg-Majorna OK100
67 Lennart Josefsson Rydboholms SK100
68 Sofia Holmgård Kils OK100
69 Tobias Noborn IFK Göteborg100
70 Malin Årebäck Göteborg-Majorna OK100

Snabbsök

Logga in