ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
MärkesligaDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-24 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbGuldSilverBrons
1 Carl-Henry Andersson OK Orinto4622
2 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK4526
3 Stefan G Larsson OK Njudung4040
4 Britta Sahlin Vänersborgs SK39109
5 Henrik Johannesson Ronneby OK3613
6 Nils Jansson Skattkärrs IF3483
7 Inger Glans OK Torfinn3260
8 Roland Karlsson Ronneby OK3250
9 Leif Sandgren Frosta OK3150
10 Ann-Christin Nero Ronneby OK30100
11 Håkan Winnberg IK Trenne Ullared3020
12 Tove Alexandersson Stora Tuna OK2936
13 Stig-Allan Jönsson Halmstad Garnisons IF2820
14 Ronja Jungåker Korsnäs IF OK27197
15 Ingrid Johansson Laholms IF OK27114
16 Ernie Broström Halmstad OK27110
17 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln2792
18 Agne Bengtsson OK Kompassen2780
19 Jesper Svensk Stora Tuna OK2703
20 Morgan Ljung Vaggeryds SOK26152
21 Mirjam Dalén Sala OK2659
22 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK2641
23 Vilma Blennow Falköpings AIK OK2635
24 Solveig Dillman Hammarby IF OF2632
25 Oleksandr Kratov OK Orion2605
26 Erland Ling Jönköpings OK25110
27 Per-Olof Larsson Hestra IF2572
28 Bengt Stenerhag Västerbergslagens OL2551
29 Oskar Sjöberg Täby OK2523
30 Lars Johansson OK Skogshjortarna2465
31 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna2452
32 Roger Thörn OK Vilse 872450
33 Kalle Johansson OK Skogshjortarna2421
34 Gull Svensson Tockarps IK23211
35 Inge Persson FK Boken23130
36 Elin Månsson OK Löftan23112
37 Birgit Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK23111
38 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK23102
39 Birgitta Stenström Vänersborgs SK2392
40 Johan Aronsson OK Tisaren2377
41 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK2328
42 Birgitta Olsson Ronneby OK2301
43 Anita Andersson OK Skogshjortarna22181
44 Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK2291
45 Lena Leandersson Älvdalens IF OK2262
46 Melker Johansson OK Orion2252
47 Magnus Larsson FK Göingarna2220
48 Kerstin Granstedt OK Pan-Kristianstad2210
49 Ina Lindeberg Skåneslättens OL2201
50 Britt Forsell Pirozzi Lunds OK21200
51 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad21170
52 Thomas Johannesson Ronneby OK21113
53 Mats Granstedt IK Hakarpspojkarna21101
54 Emil Svensk Stora Tuna OK2175
55 Hans Andersson Västerbergslagens OL2150
56 Christina Schedwin IK Stern2144
57 Britt-Marie Larsson SOK 682144
58 August Mollén OK Denseln2143
59 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna2133
60 Johan Runesson OK Tisaren2118
61 Rolf Andersson Rimbo SOK2111
62 Helen Andertoft Markaryds FK20100
63 Jörgen Ivarsson Hestra IF2090
64 Gabriella Bergander Eksjö SOK2053
65 Rune Isaksson Helsingborgs SOK2050
66 Johan Modig OK Pan-Kristianstad2041
67 Oliver Lundberg OK Bävern2032
68 Therese Klintberg Eksjö SOK2025
69 Ingela Alvmyren Halmstad OK2023
70 Jane Johansson Istrums SK2022

Snabbsök

Logga in