ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
MärkesligaDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-24 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbGuldSilverBrons
1 Carl-Henry Andersson OK Orinto4418
2 Christina Schedwin FK Herkules3684
3 Britta Sahlin Vänersborgs SK34713
4 Stefan Lund OK Orinto33103
5 Stefan G Larsson OK Njudung3351
6 Ingemar Holmberg IF Hagen3296
7 Lena Larsson Sala OK3247
8 Ann-Christin Nero Ronneby OK3161
9 Stig-Allan Jönsson Halmstad Garnisons IF3115
10 Leif Sandgren Frosta OK3111
11 Kalle Johansson OK Skogshjortarna3055
12 Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK3033
13 Nils Alexandersson Stora Tuna OK3033
14 Olle Boström Järla IF OK3016
15 Håkan Winnberg IK Trenne Ullared2910
16 Erica Edman Korsnäs IF OK2908
17 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK281013
18 Rasmus Arfwedson Frölunda OL28816
19 David Bejlum Vänersborgs SK2835
20 Ola Andersson Stigmännen Karlshamns OK2825
21 Inger Gunnarsson Västerås SOK2762
22 Ulla Lindhe IK Stern26135
23 Solveig Dillman Hammarby IF OF2674
24 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK2631
25 Per Ove Wallén Täby OK2601
26 Göran Bengtsson Tockarps IK25280
27 Ragnar Eriksson OK Hedströmmen2572
28 Tove Alexandersson Stora Tuna OK2568
29 Gunnel Svensson IK Ymer2561
30 Nils Jansson Skattkärrs IF2555
31 Rune Carlsson Sundbybergs IK2541
32 Peter Cederberg Vänersborgs SK2513
33 Rune Rådeström Snättringe SK2511
34 Asta Sjöberg Lindebygdens OK2503
35 Ingrid Johansson Laholms IF OK24165
36 Christian Tingström OK Klemmingen24122
37 Dag Lorén OK Frisene2463
38 Lisa Pedersen OK Skogshjortarna2460
39 Roland Karlsson Skogslöparna2442
40 Jörgen Ivarsson Hestra IF2431
41 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna2426
42 Anna Dahlgren-Rosén Järla IF OK2425
43 Kaarina Voudinmäki Mullsjö SOK23186
44 Morgan Ljung Vaggeryds SOK23180
45 Henrik Hvoslef IK Stern23155
46 Christer Garpenlund KFUM Örebro OK2397
47 Rassmus Andersson Stora Tuna OK2386
48 Anna Eriksson OK Landehof2375
49 Björn Linnersjö OK Orion2370
50 Daniel Olsson Dalsjöfors GOIF2362
51 Johan Wennermark OK Skogsfalken2351
52 Birgit Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK2344
53 Rolf Andersson Rimbo SOK2332
54 Karl Johansson IFK Hedemora OK2312
55 Sten Johansson OK Kullingshof2312
56 Lars Finbom OK Landehof22150
57 Elisabet Enmark Gävle OK22112
58 Anita Andersson OK Skogshjortarna22105
59 Lennart Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb2270
60 Simon Imark Tullinge SK2262
61 Martin Regborn Hagaby GOIF2258
62 Thom Sandvik Avesta OK2253
63 Tommy Olsson OK Dacke2250
64 Harry Söderberg FK Friskus-Varberg2245
65 Leif Strandberg Gustavsbergs OK2243
66 Erik Rost Malungs OK Skogsmårdarna2235
67 Rickard Ohlsson Haninge SOK2226
68 Oleksandr Kratov OK Orion2225
69 Marie Hedar Eskilstuna OL2224
70 Hanna Melander Stigmännen Karlshamns OK2224

Snabbsök

Logga in