ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
MärkesligaDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-20 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbGuldSilverBrons
1 Britta Sahlin Vänersborgs SK35146
2 Carl-Henry Andersson OK Orinto3402
3 Inge Persson FK Boken3360
4 Leif Sandgren Frosta OK3200
5 Lars Finbom OK Landehof3151
6 Stig-Allan Jönsson Halmstad Garnisons IF3101
7 Gull Svensson Tockarps IK29112
8 Björn Linnersjö Ronneby OK2932
9 Britt Forsell Pirozzi Lunds OK28181
10 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK27112
11 Roland Karlsson Skogslöparna2742
12 Erland Ling Jönköpings OK26103
13 Theodor Wahlbom OK Orion26101
14 Jan-Ove Wiking Istrums SK2692
15 Morgan Ljung Vaggeryds SOK2692
16 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK2641
17 Leif Anders Fredrik Sellgren Sigtuna OK2640
18 Anna Forsberg OK Kolmården2517
19 Olle Boström Järla IF OK2515
20 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad24185
21 Per Ivarsson Trollhättans SOK2485
22 Ulla Lindhe IK Stern2471
23 Eva Pettersson OK Dacke2452
24 Dagny Elisabet Gustavsson Sigtuna OK2430
25 Margareta Svensson OK Vilse 872420
26 Tilda Johansson OK Orion2411
27 Lars Hogedal Vänersborgs SK23193
28 Lars Karlsson OK Hammaren2391
29 Rune Carlsson Sundbybergs IK2372
30 Ann-Christin Nero Ronneby OK2371
31 Kalle Johansson OK Skogshjortarna2370
32 Olle Johansson IFK Hedemora OK2370
33 Gunnel Månsson OK Vilse 872370
34 Johan Aronsson OK Tisaren2367
35 Lena Larsson Sala OK2352
36 Albin Ridefelt OK Linné2335
37 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna2333
38 Sara Giselsson Ronneby OK2331
39 Eva Halvarson OK Kåre2301
40 Solveig Dillman Hammarby IF OF22104
41 Birgitta Stenström Vänersborgs SK2283
42 Ulf Wallin Sjövalla FK2281
43 Asta Sjöberg Lindebygdens OK2271
44 Olle Adolfsson Lerums SOK2255
45 Andreas Hjertson OK Linné2252
46 Gun-Britt Fransson Emmaboda Verda OK2242
47 Tommy Olsson OK Dacke2241
48 Malin Helgman OK Tyr2227
49 Erik Liljequist OK Älme2226
50 Håkan Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna2223
51 Jakob Jansson Järla IF OK2222
52 Gustav Bergman OK Ravinen22011
53 Birgitta Olsson Ronneby OK2201
54 Ingemar Holmberg IF Hagen21153
55 Ingrid Johansson Laholms IF OK21140
56 Moa Pettersson OK Dacke21128
57 Bengt Palm OK Vilse 872170
58 Christina Schedwin FK Herkules2161
59 David Bejlum Vänersborgs SK2156
60 Linnea Martinsson OK Tyr2153
61 Ola Andersson Stigmännen Karlshamns OK2146
62 Pelle Engstrand Rehns BK2145
63 Annica Gustafsson IF Thor2136
64 Elisabet Öström OK Tyr2135
65 Mats Röjgård OK Kolmården2131
66 Louise Lundgren Värend GN OL2126
67 Kajsa Toftén Hjobygdens OK2121
68 Christina Hjertson OK Linné2120
69 Johan Runesson OK Tisaren2105
70 Clarie Ek OK Pan-Kristianstad2101

Snabbsök

Logga in