ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
MärkesligaDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-20 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbGuldSilverBrons
1 Rune Carlsson Sundbybergs IK3621
2 Olle Boström Järla IF OK35113
3 Kristin Löfgren Järfälla OK3465
4 Stefan G Larsson OK Njudung3340
5 Solveig Dillman Hammarby IF OF3260
6 Ingemar Holmberg IF Hagen3193
7 Ronny Hjalmarsson Emmaboda Verda OK3140
8 Stina Marianne Eriksson Tockarps IK3071
9 Elisabet Öström OK Tyr3012
10 Anders Derebrant SOK Aneby2971
11 Kalle Johansson OK Skogshjortarna2942
12 Gull Svensson Tockarps IK28142
13 Britta Sahlin Vänersborgs SK28127
14 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK2881
15 Andrea Svensson Finspångs SOK2852
16 Alf Lundkvist OK Tor2830
17 Yngve Johansson Kristinehamns OK27121
18 Ragnar Eriksson OK Hedströmmen2762
19 Sara Giselsson Ronneby OK2761
20 Björn Linnersjö Ronneby OK2711
21 Carl-Henry Andersson OK Orinto2706
22 Ingrid Rex Wallström IK Uven26194
23 Roland Nilsson Falköpings AIK OK261311
24 Lars Karlsson OK Hammaren2692
25 Åsa Wadensjö-Leo Bredaryds SOK2671
26 Sören Sand Boxholm-Mjölby OL2661
27 Jan-Olof Björklund Bjursås OK2641
28 Anna Forsberg OK Kolmården2627
29 Leif Anders Fredrik Sellgren Sigtuna OK25150
30 Ulf Palmér Ulricehamns OK25104
31 Per Ove Wallén Täby OK2591
32 Jessica Nilsson OK Torfinn2544
33 Lars Finbom OK Landehof2530
34 Lena Janson Arboga OK2511
35 Rune Rådeström Snättringe SK2510
36 Ingrid Johansson Laholms IF OK2493
37 Ingemar Alfredsson IK Uven2473
38 Henrik Hvoslef IK Stern2451
39 Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK2431
40 Emil Andersson Ärla IF2426
41 Ann-Christin Nero Ronneby OK2412
42 Mikael Olofsson IFK Göteborg2411
43 Lars Hogedal Vänersborgs SK23177
44 Sven-Johan Persson IK Gandvik23141
45 Johan Ivarsson OK Kullingshof2367
46 Rune Sandberg Uddevalla OK2360
47 Sven-Olov Wiklund Arboga OK2360
48 Bengt Borg Göteborg-Majorna OK2352
49 John Vallin Stora Tuna OK2342
50 William Lind Sävedalens AIK2334
51 Stig-Allan Jönsson Halmstad Garnisons IF2323
52 Lars Palmqvist Järfälla OK2321
53 Clarie Ek OK Pan-Kristianstad2321
54 Lena Söderberg OK Skogsfalken22102
55 Björn Broman Göteborg-Majorna OK22101
56 Laila B Höglund FK Herkules2274
57 Malin Helgman OK Tyr2274
58 Asta Sjöberg Lindebygdens OK2270
59 Göran Nilsson Snättringe SK2240
60 Erik Liljequist OK Älme2235
61 Christina Schedwin FK Herkules2231
62 Arne Berg Stjärnorps SK2231
63 Ann-Britt Göransson Almby IK2220
64 Ingvar Åkesson IK Hakarpspojkarna2220
65 Birgitta Olsson Ronneby OK2211
66 Peter Öberg OK Hällen2205
67 Ola Martner Göteborg-Majorna OK2204
68 P-O Ivarsson Haninge SOK2200
69 Kerstin Johansson IFK Hedemora OK2200
70 Lars Johansson Södertälje-Nykvarn Orientering21131

Snabbsök

Logga in