ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Poängliga - pallplatserDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-18 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbPoängFörstaplatserAndraplatserTredjeplatser
1 Britta Sahlin Vänersborgs SK832621
2 Carl-Henry Andersson OK Orinto691596
3 Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK6615101
4 Klara Axelsson Markbygdens OK651770
5 Felix Axelsson Markbygdens OK581650
6 Ellen Blennow Falköpings AIK OK5812110
7 Samuel Plumppu Bredareds IF571552
8 Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK571382
9 Ulf Palmér Ulricehamns OK551461
10 Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK551364
11 Sara Hagström Falköpings AIK OK501343
12 Kalle Johansson OK Skogshjortarna491156
13 Gunnel Svensson IK Ymer47992
14 Lars Johansson OK Skogshjortarna46983
15 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK451330
16 Kerstin Andersson Ryda SK42963
17 Daniel Olsson Dalsjöfors GOIF411132
18 Vilma Blennow Falköpings AIK OK41954
19 Britt-Marie Larsson SOK 6841865
20 Mariann Kjellberg Bredareds IF40961
21 Klara Ask Markbygdens OK40597
22 Klas Dalberg Göteborg-Majorna OK371120
23 Linus Kristiansson Trollhättans SOK371031
24 Inger Westerberg IF Hagen37942
25 Lars Holmberg IF Hagen37853
26 Agne Östensson Sävedalens AIK36933
27 Ronja Jungåker Korsnäs IF OK351021
28 Roland Svensson Mariestads FK351021
29 Roland Nilsson Falköpings AIK OK35940
30 Sten Johansson OK Kullingshof35851
31 Samuel Pihlström OK Landehof35835
32 Rasmus Arfwedson Frölunda OL35754
33 Tilda Johansson OK Orion341020
34 Alex Johansson FK Friskus-Varberg341012
35 Lovisa Hansson Bredareds IF34923
36 Ingvar Åkesson IK Hakarpspojkarna331011
37 Jenny Nyman Vänersborgs SK33922
38 Bertil Johansson Markbygdens OK33841
39 Markus Larsson Hestra IF33574
40 Rune Sandberg Uddevalla OK33477
41 August Mollén OK Denseln321002
42 Oscar Johansson OK Dacke32751
43 Birgit Smedberg-Nilsson Hestra IF31653
44 Sören Andersson IK Dran301000
45 Birgitta Stenström Vänersborgs SK30903
46 Lars Hogedal Vänersborgs SK30571
47 Lisbeth Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb30563
48 Torgny Pettersson Markbygdens OK30563
49 Britt Rangert IK Ymer30369
50 Sanna Fasth Boxholm-Mjölby OL29821
51 Lennart Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb29821
52 Morgan Ljung Vaggeryds SOK29651
53 Stefan G Larsson OK Njudung29643
54 Anna Eriksson OK Landehof29554
55 Karin Axelsson IK Uven29392
56 Lina Strand Göteborg-Majorna OK28901
57 Erland Ling Jönköpings OK28812
58 Björn Mårtensson OK Skogsstjärnan28731
59 Anton Nilsson OK Tranan28642
60 Björn Cederberg Vänersborgs SK28561
61 Frida Sandberg Säterbygdens OK27811
62 Sara Åberg Hestra IF27560
63 Aina Edgren Trollhättans SOK27471
64 Mats Jönsson Korsnäs IF OK26721
65 Kerstin Burman Kvillebyns SK26632
66 Agneta Nordholm Sävedalens AIK26632
67 Pia Johansson OK Landehof25720
68 Björn Kristiansson Trollhättans SOK25542
69 Sven Andersson OK Stigen25542
70 Rune Arvidsson Markbygdens OK25372

Snabbsök

Logga in