ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Poängliga - pallplatserDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-08 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbPoängFörstaplatserAndraplatserTredjeplatser
1 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK1454259
2 Christer Garpenlund KFUM Örebro OK9922153
3 Rune Carlsson Sundbybergs IK942583
4 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK9423105
5 Britta Sahlin Vänersborgs SK9216188
6 Lisa Pedersen OK Skogshjortarna912661
7 Carl-Henry Andersson OK Orinto882561
8 Björn Linnersjö Ronneby OK882464
9 Martin Regborn Hagaby GOIF872471
10 Oskar Sandberg Säterbygdens OK862543
11 Anton Johansson OK Orion852542
12 Inge Persson FK Boken842177
13 Tilda Johansson OK Orion832540
14 Andrea Svensson Finspångs SOK832532
15 Andreas Sundström Västerås SOK832362
16 Roland Karlsson Skogslöparna832095
17 Karl Johansson IFK Hedemora OK822280
18 Leif Sandgren Frosta OK8019103
19 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK782333
20 Stig-Allan Jönsson Halmstad Garnisons IF782260
21 Lars Finbom OK Landehof7818104
22 Henrik Johannesson Ronneby OK772227
23 Birgitta Olsson Ronneby OK762420
24 Malin Helgman OK Tyr761886
25 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK7515134
26 Josefine Klintberg Eksjö SOK742046
27 Rune Rådeström Snättringe SK732142
28 Dagny Elisabet Gustavsson Sigtuna OK731972
29 Per-Ivar Möllberg Arboga OK722222
30 August Mollén OK Denseln721793
31 Tove Alexandersson Stora Tuna OK702042
32 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL701880
33 Erica Edman Korsnäs IF OK7014116
34 Jonatan Aronsson OK Tisaren6915112
35 Kuno Österlund Västerås SOK682121
36 Göran Nilsson Snättringe SK681773
37 Olle Adolfsson Lerums SOK681668
38 Gustav Bergman OK Ravinen671594
39 Gull Svensson Tockarps IK671578
40 Margareta Svensson OK Vilse 87661925
41 Amilia Björklund Sävedalens AIK661674
42 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna6614120
43 Ola Andersson Stigmännen Karlshamns OK6614104
44 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad6611129
45 Lena Larsson Sala OK651843
46 Olle Boström Järla IF OK651673
47 Ivar Nordberg OK Älvsjö-Örby651592
48 Andreas Hjertson OK Linné651584
49 Anna Hallmén OK Tisaren641850
50 Lena Leandersson Älvdalens IF OK641753
51 Kerstin Johansson IFK Hedemora OK641753
52 Frida Sandberg Säterbygdens OK641672
53 Simon Andersson OK Rodhen641672
54 Asta Sjöberg Lindebygdens OK641583
55 Solveig Dillman Hammarby IF OF641567
56 Ingrid Johansson Laholms IF OK641397
57 Erland Ling Jönköpings OK6413711
58 Birgitta Johansson Kristinehamns OK631663
59 Vilma Blennow Falköpings AIK OK631663
60 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87631582
61 Christina Hjertson OK Linné631574
62 Anna Forsberg OK Kolmården6314101
63 Jesper Svensk Stora Tuna OK6313112
64 Johan Högstrand Markbygdens OK621824
65 Mattias Johansson Stångenäs AIS621670
66 Inger Onsbring Eskilstuna OL611742
67 Peter Cederberg Vänersborgs SK611742
68 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL611572
69 Kalle Bergman OK Ravinen611564
70 Birgitta Stenström Vänersborgs SK611475

Snabbsök

Logga in