ListorSegrar | Pallplatser | Märken | Starter | Snabbast tid | Längd | Hastighet | Snitt

U r v a l
Hela Sverige | Inom distrikt
Bara tävlingar | Bara tävlingar, bara tävlingsklasser | Alla resultat
Alla typer | Individuell, ej sprint | Individuell start | Sprint | Medel | Lång | Ultralång | Natt | Budkavle
Alla | Herrar | Damer
Detta år | Alla år | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007
Poängliga - pallplatserDen här sidan uppdaterades senast 2017-11-18 och uppdateras var 28:e dag.
Visar 70 bästa
Pl.NamnKlubbPoängFörstaplatserAndraplatserTredjeplatser
1 Rune Carlsson Sundbybergs IK1203725
2 Martin Regborn Hagaby GOIF10326113
3 Solveig Dillman Hammarby IF OF9322115
4 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK922662
5 Christer Garpenlund KFUM Örebro OK9220128
6 Björn Linnersjö Ronneby OK862381
7 Erik Classon OK Orinto832257
8 Gull Svensson Tockarps IK8316155
9 Erica Edman Korsnäs IF OK822523
10 Oskar Sandberg Säterbygdens OK812522
11 Tove Alexandersson Stora Tuna OK812166
12 Ronny Hjalmarsson Emmaboda Verda OK812166
13 Elin Månsson OK Löftan812085
14 Stefan G Larsson OK Njudung8017117
15 Anders Derebrant SOK Aneby792083
16 Anna Forsberg OK Kolmården7818104
17 Lena Janson Arboga OK762250
18 Alf Lundkvist OK Tor762072
19 Jacob Ahlström Västerås SOK761886
20 Andrea Svensson Finspångs SOK7415133
21 Ann-Christin Nero Ronneby OK722141
22 Britta Sahlin Vänersborgs SK71121211
23 Ingemar Holmberg IF Hagen7014108
24 Åsa Wadensjö-Leo Bredaryds SOK691871
25 Elisabet Öström OK Tyr691677
26 Sara Giselsson Ronneby OK6914131
27 Stig-Allan Jönsson Halmstad Garnisons IF681951
28 Kuno Österlund Västerås SOK681862
29 Kristin Löfgren Järfälla OK681765
30 Olle Boström Järla IF OK681684
31 Lars Finbom OK Landehof681676
32 Lena Söderberg OK Skogsfalken6814114
33 Kerstin Johansson IFK Hedemora OK672201
34 Ulf Palmér Ulricehamns OK671772
35 Lars Palmqvist Järfälla OK671683
36 Carl-Henry Andersson OK Orinto6714113
37 Jessica Nilsson OK Torfinn6713124
38 Christian Tingström OK Klemmingen661844
39 Kalle Johansson OK Skogshjortarna661755
40 Johan Ivarsson OK Kullingshof661674
41 Stina Marianne Eriksson Tockarps IK6612142
42 Yngve Johansson Kristinehamns OK6514103
43 Roland Nilsson Falköpings AIK OK6511128
44 Amilia Björklund Sävedalens AIK641761
45 Sören Sand Boxholm-Mjölby OL641575
46 Ragnar Eriksson OK Hedströmmen6411127
47 Albin Ridefelt OK Linné632011
48 Dagny Elisabet Gustavsson Sigtuna OK631671
49 Jonas Gustafsson OK Kåre631655
50 Rune Rådeström Snättringe SK6313112
51 Karl Johansson IFK Hedemora OK621921
52 Linnea Martinsson OK Tyr621913
53 Clarie Ek OK Pan-Kristianstad621832
54 Erik Andersson OK Orion621751
55 Ulf Persson Västerbergslagens OL611831
56 Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK611815
57 Ove Lernå Kalmar OK611750
58 Johan Högstrand Markbygdens OK611653
59 Elin Svensson Nässjö OK611572
60 Isak Söderström Sala OK611564
61 Jens Wängdahl OK Gipen611491
62 Anton Helgman OK Tyr611475
63 Ingemar Alfredsson IK Uven611467
64 Henrik Hvoslef IK Stern611394
65 Asta Sjöberg Lindebygdens OK6112105
66 Ann-Britt Göransson Almby IK6111124
67 Birgitta Olsson Ronneby OK601911
68 Marianne Carlberg Vallentuna-Össeby OL601652
69 Ingrid Johansson Laholms IF OK601474
70 Jonas Borg Södertälje-Nykvarn Orientering6012104

Snabbsök

Logga in